تورنتو رئیس پلیس مارک ساندرز شهردار John Tory ستایش صلح آمیز #JusticeForRegis اعتراض

تورنتو رئیس پلیس شهردار و نمایندگان شهرستان در زمان به توییتر در همبستگی یکشنبه بیش از آخر این هفته صلح آمیز ضد نژادپرستی تظاهرات موجب مرگ Regis Korchinski-Paquet.

“با تشکر از شما برای یک صلح آمیز و امن #JusticeForRegis اعتراض دیروز. شما با صدای بلند صحبت کرد و من شنیده ام شما” رئیس پلیس مارک ساندرز توییتی یکشنبه.

هزاران نفر در راهپیمایی در خیابان های مرکز شهر تورنتو در روز شنبه روز پس از 29 سال Korchinski-Paquet سقوط کرد و به مرگ او از بالا پارک شیپور در حضور پلیس است.

در همان جیر ساندرز به نام برای تسریع و بررسی کامل این پرونده توسط نیروی انتظامی استان اصفهان ناظر ویژه تحقیقات واحد.

در یک کنفرانس خبری پنج شنبه ساندرز گفت: این حادثه آغاز شد و با حمله به تماس است که به او “صدا و نه از کوره در رفته.” افسران بودند در صحنه در عرض چهار دقیقه, او گفت:. آنچه اتفاق افتاده است در حال حاضر موضوع تحقیق و تفحص توسط SIU.

روز شنبه در اعتراض باز با یک بیانیه از یک زن که تنها به عنوان یک عضو از Korchinski-Paquet خانواده است.

“خانواده آمده است که هنگامی که پلیس رسید و صحبت با رجیس (مادرش) Claudette و (برادر او) Reece وجود نداشت و چاقو در حال حاضر و بدون حمله به وقوع می کشند ، “خانواده به شدت معتقد است که Regis مرگ مانع شده اند می تواند.”

رهبران شهر پیوست ساندرز در ستایش تظاهرات مسالمت آمیز.

شهردار John Tory در پاسخ به بیننده سوالات در CP24 یکشنبه شب.

“ما نمی توانیم خودمان را احمق را به فکر که ضد سیاه نژادپرستی و ضد بومی نژادپرستی وجود ندارد در اینجا. آنها انجام دهد. من بسیار تحت تاثیر قرار گرفته و با افتخار از این واقعیت است که مردم دیروز می تواند نشان دادن مسالمت آمیز به دلیل این که در قلب ما چگونه اینجا زندگی می کنند.”

حزب محافظه کار گفت: اقدام کلیدی در مبارزه با ضد سیاه و نژاد پرستی و ستایش از کار این شهرستان در مقابله با ضد سیاه نژادپرستی واحد.

Coun. جو Cressy از Spadina-فورت نیویورک نیز توییتی حمایت خود را از تظاهرات یکشنبه شب.

“من ایستاده در همبستگی با Torontonians که راهپیمایی برای عدالت در خیابان های ما دیروز و تمام کسانی که در تظاهرات ضد سیاه و ضد بومی نژادپرستی و خشونت است.”

Cressy را صدای جیر جیر بود بازتوییت شده توسط ک. گرد پردازش Parkdale-بالا پارک بخش Korchinski-Paquet زندگی و درگذشت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

سازمان های محلی مانند تورنتو رپتورز اذعان خود جامعه متنوع و با نام ضد نژاد پرستی اقدام “برای ایجاد یک جامعه بهتر است.”

“به عنوان یک سازمان و جامعه ما از سراسر جهان … زمانی که ما می بینیم نژادپرستی و خشونت علیه کسی به خاطر رنگ پوست خود را, ما باید, و انجام, احساس خشم” تورنتو رپتورز توییتی شنبه.

تورنتو افرا برگها نیز در توئیتر خود نوشت که آنها “در حال عمیقا متعهد به انجام بخشی از ما را برای کمک به از بین بردن همه اشکال تعصب و نژادپرستی است.”

یک کمپین جمع آوری کمک مالی آغاز شده توسط رنه Beals, خواهر Korchinski-Paquet بود یکشنبه شب بیش از دو برابر آن $100,000 هدف بالا بردن بیش از 250.000 دلار است.

“ما در حال درخواست از مردم برای کمک به جلسه (ما) هدف برای دریافت مناسب عدالت ما نیاز” به شرح مبارزات انتخاباتی می گوید.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>