برای ارام کردن coronavirus نگرانی ما نیاز به نرمی و قدرت است. به عبارت دیگر: کاغذ توالت

من می توانید ببینید سرخوردگی ساختمان در محله همسایه صفحه: Costco در حال اجرا از کاغذ توالت — دوباره. چگونه ما

توسط MINERALNEWS در 21 اسفند 1398

من می توانید ببینید سرخوردگی ساختمان در محله همسایه صفحه: Costco در حال اجرا از کاغذ توالت — دوباره. چگونه ما قرار است برای زنده ماندن COVID-19 بدون 60 رول کاغذ توالت socked دور در گنجه است ؟

خدا رو شکر Costco به نظر می رسد به restock هر روز صبح. و از آنجا که مدیریت بحران پزشکی توسط احتکار کاغذ توالت ساخته شده هیچ حس به من پیوست انبوهی در محلی Costco در آخر هفته گذشته برای دیدن آنچه که من از دست رفته بود.

من وجود دارد چند دقیقه قبل از این که فروشگاه باز شد و هر فضای پارکینگ در حال حاضر گرفته شده است. مردم به صف بندی برای ساعت ها از جان گذشته برای یک شانس برای خرید این دو غول بسته کاغذ توالت که هر یک از خریداران اجازه داده شد.

"چرا ما این کار را انجام? این یک وحشت گفت:" زن شیک من نزدیک در پارکینگ به او و شوهرش بودند قراردادن آنها مسافت را به پشت صندلی خود لکسوس.

تبلیغات

Coronavirus supplies

قفسه برای کاغذ توالت و آب بی ثمر در Costco در آلهامبرا.

(Gina Ferazzi / لس آنجلس تایمز)

مانند بسیاری از مردم صحبت کردم او می دانست که دیگران ممکن است آنها را در نظر احمقانه یا خودخواه بنابراین نمی خواهم به نام او. "ما در حال آماده شدن برای بدترین," او گفت: به عنوان شوهر او سعی در موج من ، "اگر چیزی اتفاق می افتد و ..." او شانه ای بالا انداخت و اجازه دهید فکر می میرند.

او به من گفت که او نگران نیست در مورد گرفتن ویروس اما در مورد چشم انداز بلند مدت قرنطينه. "ما در حال ترس" او گفت: به عنوان شوهر hustled او را به ماشین.

آن را برای من روشن بود که من سرگردان پارکینگ که ترس واقعی بود.

تبلیغات

و سراسر جهان, مردم پاسخ در بسیار به همان شیوه. در فقط در مورد هر کشور با کروناویروس موارد فروشگاه ها در حال مبارزه برای نگه داشتن کاغذ توالت در قفسه.

ما در مرحله بعدی در حال حاضر

هنگامی که شما واقعا در مورد آن فکر با عجله به انبار کردن و احتکار رخ می دهد که, است که به عنوان عجیب و غریب آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد.

این است که در مورد پیشگیری کنه. ما در مرحله بعدی در حال حاضر: آمادگی برای فاجعه است.

مردم به دنبال به جلو به زمانی که مدارس تعطیل و بچه ها در خانه هستند و هیچ کس مجاز است به پا در خارج از خانه برای هفته چون کسی در کلیسا خود را و یا خود را در پرواز و یا پشت سر شما در Costco خط تست مثبت برای COVID-19.

"اخبار می گوید ممکن است شما را به آماده شود برای چند هفته قرنطینه" گفت: تینا Wilson او به عنوان تخلیه چند essentials — اما بدون کاغذ توالت — از سبد خرید. وجود دارد "بیش از حد اطلاعات [که] افزایش مییابد حس بودن می ترسم."

او و شریک زندگی جنیفر بهترین ها "مدرسه" او گفت:. آنها احساس می کنید آماده و رول خواهد شد با هر چه می آید. "بچه های ما بیشتر نگران تر از ما هستند" گفت: بهترین.

آنها در حال انتظار نمی رود Costco به طوری ماجرا. اما جمعیت به زودی نازک. حتی با دو بسته محدود کردن فروشگاه به فروش می رسد از هر دو کاغذ توالت و آب در ساعت.

که برگزار می شود یک نوع خاصی از طنز برای بهترین. فروشگاه نمی تواند نگه دارید تا با تقاضا برای کاغذ توالت "اما قفسه با دست شستن, صابون, آنها هنوز هم بسیار کامل," او گفت:. "چه چیزی است که به شما بگویم؟"

تبلیغات

آن را به من می گوید که در صورت غیر قابل پیش بینی اپیدمی کاغذ توالت تبدیل شده است و بعید است که توتم از نظم و پاکیزگی یک راه برای outlast یک بیماری مخوف و راحت که حضور شما برای زندگی از اساسی ترین نیاز دارد.

روانشناسان که مطالعه کنندگان در بحران آن را توضیح دهید مثل این: عدم قطعیت در اطراف این ویروس درایوهای ما را به حالت وحشت و ما به دنبال یک راه برای سرکوب اضطراب است که باعث.

ما متمرکز بر روی کاغذ توالت و نه فقط برای خود فایده ارزش بلکه به دلیل انباشته شدن بیش از حد — تصور کنید یک برج از کاغذ توالت بسته در گاراژ خود را — فراهم می کند و اطمینان بخش نشانه های بصری: شما مجهز به یک قرنطینه.

به عنوان مردم شروع به حمله به فروشگاه ها سرایت خودش را تغذیه می کند. نزد همه کسانی که خالی کاغذ توالت قفسه شروع به استوک موج جدیدی از وحشت در آن دسته از ما که نمی لود کردن.

و یا به عنوان لندن رفتاری استاد علوم دیمیتریوس Tsivrikos بازیگران آن برای بریتانیا Sky News: "اگر ما تا به حال یک بین المللی ثبت نام برای وحشت آن خواهد بود ترافیک علامت هشدار دهنده با یک رول کاغذ توالت در وسط است."

اضطراب و امداد در Costco خط

که ثبت نام را مناسب صحنه خارج Costco در نرتهریدگ شنبه گذشته. مردم در صف برای کاغذ توالت و آب شد و مانند خطوط ترافیک ادغام بر روی اتوبان سازی به مناسب خطوط توسط Costco کارکنان.

در داخل وجود دارد یک خط برای کاغذ توالت و دیگری برای آب; کارکنان نگهبانی تقاطع راهرو بنابراین هیچ کس نمی تواند قطع خطوط. اگر شما نمی خواهید کاغذ توالت و یا شما فقط به حال به صبر کنید و به عنوان دیده بان خود را در چرخ دستی های نورد ، در عقب فروشگاه مدیران با دستگاه مخابره فیلم ناطق ای اداره به "توزیع شده است."

من تا به حال هرگز دیده می شود فروشگاه خیلی شلوغ و یا خریداران تا شدید. اما کل فرایند به نظر می رسید قابل ملاحظه ای به خوبی سازماندهی شده و منظم.

تبلیغات

من می تواند احساس اضطراب افزایش به خریداران نزدیک شدن به نقاط توزیع و چشم کاهش منابع. من می توانید ببینید امداد در مشتریان چهره به آنها تحت فشار قرار دادند در حال حاضر بسته بندی شده در چرخ دستی های گذشته خالی کردن قفسه های خود را تک فایل خط.

به عنوان من پرسه می زدند راهرو ذهن من دیدم به پس از زلزله نورتریج در سال 1994 زمانی که من بیش از حد وحشتزده با پس لرزه به بازگشت من به ما آسیب دیده ، ما به انتظارنشسته بودند با دیگران بی شماری در پارک برای بطری آب و یک کیسه از مقررات که قرار است برای بازگرداندن حس ظاهر ،

من نمی یاد اگر کاغذ توالت بود که در کیسه. اما من نمی دانم که در حال حاضر بهترین طلسم در یک دوره بحران ممکن است سخت گذشت زمان است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب