تنها کاری که باید برای قایق بادی انجام داد

در دو نوع مکانیکی که با پارو زدن حرکت می کند و نوع موتور دار که به وسیله نیروی موتور حرکت می کنند موجود می با

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در دو نوع مکانیکی که با پارو زدن حرکت می کند و نوع موتور دار که به وسیله نیروی موتور حرکت می کنند موجود می باشند. قدم زدن در هوای آزاد به صورت آزادانه و همچنین در کنار ساحل، یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که افراد می توانند برای ایجاد آرامش انجام دهند که البته در کشور ایران کمی محدود تر نسبت به دیگر کشور های غیر اسلامی می باشد. پمپ همچنین باید دارای یک گیج فشار بالا و یک سیستم تنظیم فشار نیز باشد. در صورتی که داخل قایق بادی با آب پر شود چه کار باید کرد؟ در اکثر قایق های بادی که مناسب دریاچه و دریا تولید شدهاست؛ جایگاه نصب چوب ماهیگیری و جایگاه نصب پارو بر روی بدنه تعبیه شده تا استفاده کنندگان بتوانند تفریحی راحتتر و بهتر با نصب پارو در جایگاه خود داشته باشند. کفی بادشونده این محصول با وجود استحکام بالا برای راحتی و استراحت بسیار مناسب است. جنس بدنه این قایق پی وی سی تقویت شده می باشد و کف باد شونده، دو جای باد مجزا در کف و دیواره برای یک و دو نفره و چهار محفظه برای سه نفره برای ایمنی بیشتر محصول دارد. C​onte nt was gen​erated with t he ​help ​of GSA C᠎on​te᠎nt Generator Demov᠎ersion᠎!

لازم به ذکر است که نمونه پمپ ارائه شده به همراه این قایق بادی بسیار سریع می باشد و در هیچ کدام از قایق های جیمینی ارائه شده در ایران یافت نخواهد شد. دارای تجهیزات کامل است و در مدلهای قایق بادی اکسکروشن چهار نفره و قایق بادی اکسکروشن پنج نفره تولید میشود. اکثر مدلهای قایق را میتوان به موتور قایق تجهیز کرد و از داشتن یک قایق بادی موتوری لذت برد. قایق بادی حجم خیلی کمی را اشغال می کند و شما می توانید حتی آن را درون کوله پشتی خود قرار دهید. در صورتی که به هر دلیلی قایق بادی سوراخ شد توسط کیت تعمیرات همراه قایق می توانید براحتی قایق بادی را تعمیر کنید. براحتی با استفاده از یک پمپ باد با چند ضربه باد شده و به همین راحتی میتوان باد آن را خالی نمود. باد کردن و حرکت به وسیله این قایق ها بسیار ساده می باشد و نیاز به تخصص خاصی ندارند. قایق سیهاوک در 4 سایز یک تا چهار نفره ساخته می شود و تحمل وزن این محصول 100 تا 400 کیلوگرم است. دو پاروی پلاستیکی از دیگر امکانات مهم و ضروری محصول شما میباشند که به وسیله آنها میتوانید حال و هوای قایقرانی داشته باشید.

این محصول زیبا و باکیفیت از جنس پی وی سی طراحی و تولید می شود. در واقع نوعی قایق سبک وزن محسوب می شود، که بدنه آن از جنس لاستیک یا پلاستیک مقاوم و انعطاف پذیر است، درون این محفظه با هوا یا گاز پر می شود. قایق بادی قابل تعمیر است و در صورتیکه سوراخ، پاره یا پنچر شود براحتی با لوازم پنچر گیری و چسب مخصوص تعمیر، رفع میشود. سوار شدن در قایق جیمینی شرایطی دارد با رعایت این شرایط 5 نفر سرنشین براحتی در قایق جیمینی جا خواهند شد. البته در نظر داشته باشید که برای بازدید از این اماکن دیدنی کشور هلند، حتما باید از راهنمایان حرفهای کمک بگیرید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.کندن این تونلها از دوران قرون وسطی در این شهر رواج داشته و راهی بوده است برای بدست آوردن مصالح ساختمانی به منظور ساخت منازل مسکونی. لازم است بدانید که جاده مارکده همانند جاده چالوس میماند و بدون شک زیباییهایش در طول مسیر شما را حیرتزده خواهد کرد و لحظههای هیجانانگیزی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. جنس بدنه این قایق ها از پی وی سی سه لایه است که با تار و پود نخ ابریشم مصنوعی ترکیب شده و قابلیت استفاده در آب های شور را هم دارد.

این قایق ها خدمات پس از فروش داشته و برای خرابی و پارگی های شدید میتوان آن را به نمایندگی آن جهت تعمیرات قایق ارسال کرد. در خصوص انواع این قایق های بادی باید اشاره کنیم که این محصولات از نظر ظرفیت، جنس و کیفیت بدنه و همین طور امکانات تفاوت های بسیار زیادی با هم دارند. با باز گذاشتن این سوپاپ هیچ مشکلی بوجود نخواهد آمد چون یک طرفه بوده و از ورود آب به داخل جلوگیری می کند. اطمینان حاصل کنید که پایه موتور از مواد بادوام و مقاوم در برابر آب مانند آلومینیوم یا تخته سه لا ساخته شده است. این قایق ها تقریباً مانند سایر قایق های استخر هستند اما دارای ضخامت و قدرت بیشتری می باشند. به دلیل ضخامت کافی به راحتی سوراخ نمی شوند و می توان با خیال آسوده تری از این دسته قایق های بادی در آب های عمیق استفاده نمود. از این رو میتوان با خیال راحت با نیروی موتور هدایت شوند.

آخرین مطالب