‘نوک کوه یخ’: اقتصاد, احتمال افت, اما بدترین آمده

بزرگنمایی این تصویر

شماره های جدید به دلیل از وزارت بازرگانی انتظار می رود برای نشان دادن رشد اقتصادی در سه ماهه اول به عنوان coronavirus مستند آغاز شد. سه ماهه دوم انتظار می رود که بدتر است. نم Y. Huh/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

نم Y. Huh/AP

Coronavirus همه گیر است که به احتمال زیاد باعث بیشترین رکود اقتصادی در ایالات متحده آمریکا پس از رکود بزرگ. علامت اولیه ای که خواهد آمد صبح روز چهارشنبه زمانی که وزارت بازرگانی ارائه یک ارزیابی اولیه از فعالیت های اقتصادی در طول سه ماه اول سال.

برای اولین بار 2 1/2 از کسانی که سال اقتصاد بود chugging در یک ثابت اگر نه دیدنی سرعت. اما وصل بود به طور ناگهانی کشیده در اواسط ماه مارس — هنگامی که میله, رستوران ها و مغازه های خرده فروشی به طور ناگهانی بسته شده و ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها دستور داده شد تا در خانه بمانند در تلاش برای کند کردن روند گسترش این بیماری کشنده است.

بیش از 26 میلیون نفر از مردم به طور ناگهانی از کار ثبت شده اند به تعداد مدعیان بیکاری در هفته های اخیر.

“قبل از coronavirus شوک اقتصاد انجام شد نسبتا خوب” گفت: Gregory Daco ارشد ایالات متحده اقتصاددان برای اقتصاد آکسفورد. “شوک که تجربه کردیم و در نیمه دوم ماه مارس در واقع منجر به توقف ناگهانی در هزینه بسیاری از خدمات و حتی صرف در برخی از کالا.”

پیش بینی می گویند حتی اگر که تحت تاثیر شوک تنها چند هفته از سه ماهه آن را بیش از اندازه کافی برای پاک کردن دستاوردهای قبلی 2 1/2 ماه. Daco تخمین می زند که تولید ناخالص داخلی — گسترده ترین اندازه گیری از فعالیت های اقتصادی — افت یک نرخ سالانه بيش از 5 درصد در طول سه ماهه. که خواهد بود که برای اولین بار در سه ماهه انقباض پس از 2014.

او گفت که “تنها نوک کوه یخ است.”

بخش عمده ای از این بیماری همه گیر اقتصادی تاثیر خواهد احساس در زمان سه ماهه آوریل تا ژوئن است. تا پایان ماه ژوئن Daco برآورد اقتصاد خواهد بود 12 درصد کوچکتر از آن بود که در آغاز سال.

“برای قرار دادن به دیدگاه که [رها] خواهد بود سه بار به عنوان بزرگ به عنوان آنچه ما با تجربه در بحران مالی جهانی” Daco گفت. این امر می تواند قابل مقایسه با آنچه اقتصاد با تجربه در پایان جنگ جهانی دوم زمانی که کارخانه به طور ناگهانی متوقف تان شدیدا از تانک و هواپیماهای جنگی اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است معطوف به ساخت غیر نظامی کالا.

دیگر پیش بینی نیز انتظار می رود برای دیدن تیز برگشت در رشد اقتصادی است.

“هر زمان که شما باید کل کشور در حال تغییر رفتار در یک زمان در یک راه است که باعث کاهش هزینه های آن را قطعا به اندازه کافی برای از بین بردن هر یک از دستاوردهای است که ما در سال گذشته گفت:” بن Herzon یک اقتصاددان در IHS Markit.

او اشاره کرد که پس از coronavirus در زمان برگزاری مسافرت هوایی و رستوران رزرو کرده اند اما به طور کامل از بین میره.

“در حال حاضر ما در حال انتظار اقتصاد به بیشتر یا کمتر ایجاد ثبات در سه ماهه سوم و پس از آن شروع به بهبود می یابند در سه ماهه چهارم” Herzon گفت. اما او اذعان کرد وجود دارد قطعیت قابل ملاحظه است که در چشم انداز.

“که همه بستگی به این دارد که چگونه به سرعت عفونت های جدید می توان به پایین رانده شده و چگونه به سرعت مصرف کنندگان و کسب و کار را به احساس اعتماد به نفس کافی برای شروع هزینه,” او گفت:.

Daco نیز انتظار بهبود اقتصادی ممکن است آهسته و ناهموار.

“ما انتظار نداریم که این بازگشت به فعالیت بود شبیه به روشن کردن یک سوئیچ نور اما در عوض بیشتر شبیه به یک دیمر که در آن به تدریج ما شروع به دیدن بیشتر از طریق فعالیت در نیمه دوم سال 2020 و به 2021,” او گفت:. “ما واقعا انتظار شتاب در شرایط بازگشت به فعالیت واقعا جای بیشتر در پاییز و زمستان و نه در تابستان.”

هر recovery می تواند بیشتر مانع گسترده شکست کسب و کار و یا از شتاب این بیماری همه گیر است که نیاز به دور دوم مستند سفارشات.

هر دو کنگره و فدرال رزرو باید سعی کردم به نگه داشتن کسب و کار شناور با سراسیمگی اضطراری برنامه های وام دهی. رئیس بانک فدرال جروم پاول است که انتظار می رود به بحث در مورد آن اقدامات بعد از ظهر چهارشنبه در نتیجه بانک مرکزی در نشست دو روزه.

“من فکر می کنم که صندلی پاول در حال رفتن به برجسته کردن این واقعیت است که وجود دارد فوق العاده قطعیت” Daco گفت. بسیار بستگی دارد که آیا مردم “احترام مستند و رعایت قوانین که اجازه کنترل بیشتری از … بحران بهداشت و درمان و شاید قوی تر دوباره بجای اول برگشتن از این coronavirus شوک است.”

tinyurlis.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>