تظاهرات در نیویورک به عنوان مقررات منع رفت و آمد به پایان می رسد و صلح غالب

نیویورک - هزاران نفر از مردم در راهپیمایی, از طریق شهر نیویورک خیابان دوباره یکشنبه در اعتراض به نژادپرستی و خ

توسط MINERALNEWS در 19 خرداد 1399

نیویورک - هزاران نفر از مردم در راهپیمایی, از طریق شهر نیویورک خیابان دوباره یکشنبه در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس اما پس از صلح آخر هفته شهرستان به نظر می رسد آماده برای شروع یک مارس نسبت به حالت عادی پس از سه ماه از قرنطينه و نزدیک به دو هفته از ناآرامی های مدنی.

شهردار بیل د Blasio برداشته شهرستان را 8 بعد از ظهر حکومت نظامی جلوتر از برنامه پس از چند روز از درگیری و یا غارت از فروشگاه لرزاند که شهرستان روز قبل.

برخی از راهپیمایی یکشنبه در یک جشن احساس و تنش میان تظاهرکنندگان و پلیس به طرز محسوسی کاسته.

به عنوان صد نفر از معترضان ایستاده بود و شعار در مقابل افسران پلیس خارج بروکلین بارکلیز سنتر به عنوان شب سقوط کرد, افسران نگاه ایستاده آرام و بدون ضد شورش کلاه که استاندارد-موضوع قبلا در این هفته است.

برخی از افسران چند بلوک دور شد و حتی سیگار کشیدن سیگار برگ. دیگران مطرح شده برای عکس ها با جلیقه پوشیدن دوچرخه سواران. در یک نقطه, پلیس منتقل موانع بنابراین معترضان می تواند رویکرد مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی هتل و برج در میدتاون منهتن.

"من می خواهم برای تشکر از همه کسانی که ابراز دیدگاه های خود را مسالمت آمیز" د Blasio گفت: صبح روز یکشنبه. "من تصمیم به پایان دادن به حکومت نظامی. و من امیدوارم که این آخرین بار ما همیشه نیاز به یک حکومت نظامی در شهر نیویورک است."

منع رفت و آمد نیویورک برای اولین بار در دهه شده در اثر باقی می ماند از طریق اوایل صبح روز دوشنبه با مقامات برنامه ریزی برای بلند کردن آن را در همان زمان به این شهر وارد فاز اول بازگشایی پس از نزدیک به سه ماه از خاموش شدن ناگهانی به دلیل coronavirus.

این حرکت برای پایان دادن به آن در اوایل به دنبال پلیس شهر نیویورک عقب کشیدن در اجرای مقررات منع رفت و آمد شنبه نیز هزاران نفر به خیابان ها ریختند برای یک روز دیگر از راه پیمایی و تظاهرات را برانگیخت توسط مارس 25 مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

کاترین Corien 60 ساله و دندان در بروکلین برگزار کردن حضور در تظاهرات تمام هفته به خاطر او بود که ترس از ابتلا به این ویروس اما او ایستاده بود در نزدیکی یک اعتراض در Bed-Stuy روز یکشنبه با پوشیدن یک ماسک و نگه داشتن برخی از راه دور از دیگر معترضان.

"من بسیار نگران اما در همان زمان بسیاری از مردم اگر آنها مثل من هستند و تصمیم به ماندن در خانه هیچ چیز اتفاق افتاده است," او گفت:.

براندون وات یک کشیش در کلیسا تجلی در بروکلین موظف است که شرکت کنندگان با پوشیدن ماسک در "دعا & اعتراض" مارس سازماندهی یکشنبه با دیگر کلیساها. شرکت کنندگان ارائه شد رایگان coronavirus تست در یکی از شرکت کلیساها.

"COVID-19 آمار شهرستان درونی سخت تر از هر کس دیگری" وات گفت. "و بنابراین ما باید بسیار مراقب باشید. ما تنها موجوداتی هستیم که در یک بیماری همه گیر در یک بیماری همه گیر."

د Blasio گفت: پلیس دستگیر شده بود و فقط چهار نفر و صادر 24 دادگاه احضار طول روز اعتراض. وجود بیش از 2000 بازداشت شده از طریق صبح روز جمعه با بیشترین تعداد در آینده یکشنبه و دوشنبه هنگامی که صدها نفر دستگیر شدند که پلیس سعی در کنترل جرم و جنایت در منهتن خرید مناطق.

سیاستمداران محلی و طرفداران آزادی های مدنی به نام به حال برای پایان دادن به 8 بعد از ظهر حکومت نظامی شکایت است که باعث می شود نیازی اصطکاک زمانی که ماموران سعی کنید برای به اجرا درآوردن آن است. اما د Blasio تا به حال در ابتدا اصرار داشت که مقررات منع رفت و آمد را در محل باقی می ماند در طول تعطیلات آخر هفته.

آزادی های مدنی سازمان بودند تهدید به شکایت اگر حکومت نظامی تمدید شد فراتر از یکشنبه.

پایان حکومت نظامی در می آید به عنوان شهر نیویورک آماده برای شروع به بازگشایی برخی از کسب و کار دوشنبه از جمله تولید و ساخت و ساز شرکت ها و عمده فروشان و خرده فروشان.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

بین 200,000 400,000 و مردم در حال انتظار برای بازگشت به محل کار روز شنبه در این شهر است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تصریح کرد تماس خود را برای مردم که با حضور در این تظاهرات برای آزمایش برای coronavirus.

"یک تست دریافت کنید. دریافت آزمون" فرماندار گفت:, و اضافه کرد که دولت برنامه ریزی شده در افتتاح 15 تست سایت های اختصاص داده شده فقط به معترضان به طوری که آنها می توانید نتایج به سرعت. "من عمل به عنوان اگر شما در معرض, و من می مردم بگویید که شما در حال تعامل با فرض کنیم من مثبت است. virus."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن