اوکس هزار, عضو شورای, یک کشیش, استعفا, می گوید او سرپیچی coronavirus سفارش

یک هزار اوکس عضو شورای شهر استعفا داد پست خود با اشاره به تصمیم خود برای برگزاری ربانی در کلیسای او یکشنبه در

توسط MINERALNEWS در 17 فروردین 1399

یک هزار اوکس عضو شورای شهر استعفا داد پست خود با اشاره به تصمیم خود برای برگزاری ربانی در کلیسای او یکشنبه در سرپیچی از اقامت در خانه سفارشات در محل برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

راب McCoy در پاستور از Godspeak Calvary Chapel ارائه استعفای خود را در نامه ای شنبه شب گفت که او برنامه ریزی شده به نقض دستورات است که خیال کلیساهای غیر ضروری.

"به عنوان یک انتخاب رسمی من در جنگ و در نتیجه باید مناقصه استعفای من از شورای," او نوشت: در نامه ای به دست آمده توسط لس آنجلس تایمز. "من هیچ تمایلی به قرار دادن جامعه ما در معرض خطر و نمی خواهد. ... با این حال این را به تصویر کشیده است لطفا می دانم که من موظف به انجام این کار است."

McCoy نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

تبلیغات

او نوشت: در استعفای خود را که اگر چه کلیسا می تواند صندلی 400 نفر در روز یکشنبه او را از چرخه عبادت را از طریق 10 در یک زمان بیش از دو ساعت پس از صبح livestream-تنها سرویس اجازه می دهد آنها را به صمیمیت و همدلی در بعد از ظهر.

کلیسا سایت گفته می شود وجود فلش در زمین شش فوت از هم جدا خارج ساختمان و توصیه عبادت برای جلوگیری از فیزیکی با سلام.

این وب سایت همچنین توصیه می شود کسانی که بیمار بودند و یا در معرض خطر به ماندن در خانه و خواسته عبادت بود که ماسک و دستکش به آنها را می پوشند.

"برخی از مردم خواهد شد اختلاف نظر دارند و برخی از مردم خواهد بود خوشحال" کلیسای نوشت در وب سایت خود را از تصمیم گیری آن است.

تبلیغات

ونتورا شهرستان اقامت در خانه سفارش را ممنوع تجمع بیش از 10 نفر.

تاوزند اوکس رئیس پلیس جیمز Fryhoff گفت: افسران خواهد بود در دست در تلاش برای اطمینان حاصل شود عبادت بودند نگه داشتن فاصله خود در این مراسم.

"ما به دنبال عمدی انطباق" Fryhoff گفت. "برای ما بزرگترین نگرانی این است که تعداد زیادی از مردم جمع آوری در یک مکان با هم."

اوکس هزار شهردار Al آدم گفت: جولیا که به خدمت در شورا پس از 2015 شد "صدای قدرت و شفا" پس از تحمل شهرستان back-to-back تراژدی های مرزی نوار تیراندازی و Woolsey آتش.

"من با قدردانی از کمک های خود را و می خواهید به او و خانواده اش هست. در حالی که این شرایط در حال تاسف باقی مانده اعضای شورای و من بسیار متمرکز در حرکت رو به جلو" آدم در بیانیه ای گفت.

این شهرستان گفت: McCoy در صندلی احتمال خالی باقی می ماند تا زمانی که انتخابات ماه نوامبر.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب