افکار خودکشی دیگر سلامت روان مبارزات هنوز بالا برای جوانان LGBTQ

چهل درصد از جوانان جامعه و مردم در نظر گرفته اند خودکشی در سال گذشته; افزایش می یابد که به بیش از نیمی برای تر

توسط MINERALNEWS در 3 مرداد 1399

چهل درصد از جوانان جامعه و مردم در نظر گرفته اند خودکشی در سال گذشته; افزایش می یابد که به بیش از نیمی برای ترانس و غیر دودویی جوانان است.

که با توجه به دومین سالانه بررسی تجاوز, جوانان, سلامت روان توسط Trevor پروژه. غیر انتفاعی سازمان فراهم می کند و مداخله در بحران و خودکشی خدمات پيشگيری از تجاوز به افراد زیر سن 25.

دو سال از داده ها کافی نیست تا نشان دهد روند می گوید روانشناس بالینی امی, سبز, که همچنین مدیر تحقیقات در تروور پروژه. اما آنچه آنها را نشان می دهد او می گوید که "این شماره ها بالا و اقامت در بالا از نظر سلامت روان."

"LGBTQ جوانان در حال حاضر مقابله با مسکن بی ثباتی ناامنی غذایی و مشکل دسترسی به مراقبت های بهداشتی," او می گوید. "همه که تشدید یک بیماری همه گیر."

کمک در دسترس است

اگر شما یک فرد جوان در بحران احساس خودکشی و یا نیاز به امن و قضاوت-محل رایگان به بحث در تماس با تروور پروژه TrevorLifeline 24/7 در 1-866-488-7386 از طریق چت هر روز و یا با ارسال پیامک "شروع" به 678-678.

بیش از 40,000 نفر سن 13 تا 24 در پاسخ به این نظرسنجی که تروور پروژه می گوید که بزرگترین در نوع خود است. آن انجام شد بین دسامبر 2019 و مارس سال 2020 — به عنوان COVID-19 محدودیت شروع به گرفتن نگه دارید.

بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیر تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا برای حرکت به عقب در با خانواده های خود.

بزرگنمایی این تصویر

میا Soza میا Soza پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
میا Soza

برای 24 سال میا Soza رفتن به خانه یک گزینه نیست. Soza نقل مکان کرد و به نشویل در اوایل این سال است. او با ترک شغل خود را در یک فروشگاه گل در هنگام استرس از برخورد نژادپرستانه با مشتریان باید به بیش از حد. زندگی در یک شهر جدید در حال حاضر ، همه گیر و بیکاری تنها به اضافه فشار.

Soza می گوید او نشده ملاقات هر کسی در نشویل که او می تواند مربوط به مورد "عجیب و غریب و قهوه ای است."

"من بسیار ناپایدار در حال حاضر" Soza می گوید. "من خوش شانس هستم که به زندگی با دوستان است. اما من نمی دریافت هر گونه حمایت از پدر و مادر من عمدتا به دلیل آنها واقعا قبول من چون از هویت من. آنها مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و هم لاتین."

که احساسات منعکس شده است در این بررسی نتایج و همچنین: 86 درصد از جوانان LGBTQ گفت: سیاست های اخیر باید منفی نهفته خود را به خوبی بودن از 76 درصد سال گذشته است.

در حالی که آن را "رهایی بخش به احساس راحتی از دانستن" که به او Soza می گوید او احساس می کند مانند بسیاری از چیزهایی که تغییر نکرده پس او متوسط و بالا مدرسه است. "من احساس می کنم خیلی دوست دارم که بچه وجود دارد هیچ کس به صحبت کردن."

این بررسی نشان داد که 46 درصد از جوانان LGBTQ گفت: آنها می خواستند مشاوره از یک حرفه ای سلامت روان اما قادر به آن را دریافت در 12 ماه گذشته. بالا موانع شد, قیمت و والدین اجازه.

پذیرفته شده توسط اعضای خانواده نیز می تواند تاثیر بر سلامت روان. شش نفر از 10 LGBTQ جوانان گفت که کسی از بستگان رهبر مذهبی — تلاش برای متقاعد کردن آنها به تغییر تمایلات جنسی یا جنسیتی.

اما حتی کسانی که زندگی می کنند در یک پذیرش خانواده با چالش های.

مدیسون سالن گذاشته شد از کار او در ماه فوریه و تا به حال برنامه ای برای رفتن به خانه به دیدار پدر و مادر او در ماه مارس است. اما او دو هفته اقامت تبدیل به چند ماه با توجه به همه گیر. 23 ساله می گوید: این طولانی ترین او صرف با پدر و مادر پس از بیرون آمدن از آنها به عنوان trans.

هال می گوید پدر و مادر او همیشه تایید. در عین حال او می گوید: او هنوز هم راحت نیست که او کامل خود در مقابل آنها وقتی که او رفت پشت در. او مشخصه فرآیند به عنوان یک "اعتماد " ورزش" نیاز به مقدار عقب و جلو.

بزرگنمایی این تصویر

سالن مدیسون سالن مدیسون پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
سالن مدیسون

"من او را پدر و فرزند, اما کسانی که 'اجازه دهید من به شما لباس تا' نوع از اوراق قرضه است که بنیادی از دوران کودکی لزوما وجود دارد" هال می گوید: مادر او است. "او می خواهد به اجازه و من به اجازه پدر و مادر من در. من فکر می کنم که احتمالا یک استعاره خوب برای انتقال کلی برای من. آن را اجازه آنها را می دانیم کمی کوچک تا زمانی که ما در همان صفحه."

زمان با هم در حال بهبود است سالن را در رابطه با پدر و مادر خود را و او می گوید آن را به حال اثر مثبت بر سلامت روان.

Amit Paley مدیر عامل شرکت Trevor پروژه می گوید که یکی تایید بالغ می تواند تاثیر بزرگی در جامعه جوانان است.

"ما دیدیم که جامعه جوان افرادی که پذیرش بزرگسالان در زندگی خود بودند 40 درصد کمتر احتمال دارد به خودکشی است که یک تاثیر عظیمی از ديدگاه بهداشت عمومی گفت:" در طول مصاحبه با NPR.

ریس Hilicki, 17, نیز حمایت پدر و مادر است. هنگامی که او بیرون آمد و به آنها به عنوان trans دو سال پیش Hilicki می گوید که آنها شروع به تماس او را با نام صحیح و ضمایر تقریبا بلافاصله.

بزرگنمایی این تصویر

ریس Hilicki ریس Hilicki پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ریس Hilicki

"آنها به من یادآوری به پزشکی من و من, عکس های هورمون تستوسترون آنها از من حمایت از طریق انتقال و به من کمک کرد از نظر مالی با آن," او می گوید. "و آنها واقعا به من کمک کرد بیرون آمدن از پوسته من."

Hilicki می گوید دانستن پدر و مادرش او را به طور کامل کمک می کند تا با افسردگی و اضطراب است.

احساسات مانند اینها شایع در میان جوانان LGBTQ: 68% درصد گفت: آنها می خواهم تجربه اختلال اضطراب فراگير در دو هفته گذشته در زمان بررسی از جمله بیش از سه در چهار نما و غیر دودویی جوانان است.

Paley می گوید او امیدوار است نتایج این تحقیق کمک به اطلاع رسانی و تلاش برای بهبود سلامت روانی برای جامعه.

"دلیل آنها این افزایش خطرات ناشی از خودکشی به دلیل چیزی است که ذاتا مشکلی با LGBTQ, مردم," او می گوید. "به این دلیل است که آنها در مواجهه با این نتایج منفی این است که به دلیل تبعیض و تعصب وجود دارد که در جامعه امروز است."

این بررسی نشان داد یک سوم جوانان LGBTQ گزارش داد که آنها تا به حال شده است از لحاظ جسمی در معرض تهدید و یا آزار در طول عمر خود به علت تجاوز هویت. Paley می گوید حمایت از پدر و مادر و سرپرستان می تواند زندگی را نجات دهد.

"ما امیدواریم که مردم را ببینید کسانی که داستان از پدر و مادر که درک است که وقتی کسی می آید و آن تغییر نمی کند که آنها چه کسانی هستند," او می گوید. "این فقط یک بخشی از هویت خود را و آن را اجازه می دهد تا آنها را به امید خود را کاملتر میکند."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
نظرات کاربرن