'من این است که ویتامین C — جامعه': معنای فضای عمومی و در میان اجتماعی فاصله

بعد از ظهر من شنیده ام که در لس آنجلس بود بستن به مبارزه مرگبار جدید coronavirus من چه دل و روده من همیشه به م

توسط MINERALNEWS در 8 فروردین 1399

بعد از ظهر من شنیده ام که در لس آنجلس بود بستن به مبارزه مرگبار جدید coronavirus من چه دل و روده من همیشه به من می گوید برای انجام این کار در زمان بحران. من به رهبری مستقیما به ساحل.

هر زمان که چیزهای خشن است هر زمان که یک تنظیم مجدد مورد نیاز است, اقیانوس توسط مرهم. من یک قایق صاحب یک اقیانوس ورزشی علاقه مندان و یا حتی گشت و گذار. اما من بومی ساحلی در جنوب کالیفرنیا. بنابراین دو چیز بودند بلافاصله روشن در ذهن من است.

ما تا به حال به هم پیوستن به مبارزه با عقب COVID-19 بیماری تنفسی است. و ما نمی تواند اجازه می دهد خودمان را به از دست دادن روح ما به عنوان مردم این سرزمین است. من تا به حال برای اجرا به ساحل.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

تبلیغات

در کودکی مادر من می خواهم بگویم ما به صراحت به عنوان او می تواند که شیراز سواحل بودند "ما" همه آنها. این مهم نیست که دیگر مردم به حال بوگی تخته و اسراف کباب در حالی که همه ما می توانیم برای پیک نیک در آن زمان بودند چند وان پلاستیکی پر از quartered پرتقال ریخته در شیلی نمک. ما از barrio اما لذت بردم از ساحل فقط همان ثروتمند در اطراف ما. ساحل یک اکولایزر.

خوشبختانه امروز زندگی من به اندازه کافی نزدیک به ساحل به آن را آسان و خار از لحظه ای درایو های مشابه به عنوان دیگر Angelenos که حفظ روابط صمیمی با مربوطه خود را تپه ها و یا دره ها دورتر داخلی و یا کسانی که در پیدا کردن خود را در حال فرار در مراکز خرید و یا پارک های شهری. من تماشا و گوش دادن به امواج استنشاق هوا شور خواندن یک بیت یا نه و پس از آن ترک. این است که چگونه می توانم پیدا کردن آرامش در شن و ماسه.

در مارس 12 روز پس از سازمان بهداشت جهانی برای اولین بار به نام COVID-19 شیوع یک بیماری همه گیر و NBA به حالت تعلیق در آن فصل که سراسیمگی از حوادث سرگرمی تعویق افتاده بودند و یا لغو و نهادهای فرهنگی بیش از همه شروع به خاموش کردن من صرف محتاطانه و لازم است نیم ساعت در آرامترین ساحل من می دانم که در L. A. محدوده شهر پلایا دل ری به تماشای غروب آفتاب.

دوچرخه سواران جاگر ارتباط با سرعت در امتداد راه رفتن در سرما پایانی نور است. صورتی و زرشکی غروب راه داد به بنفش بیش سنگی لبه های مارینا. من واقعا نیاز به هوا و نزد دیگر Angelenos های جمعی احساسات غم و اندوه و ترس به عنوان انشعابات بلندی بحران شد در حال تبدیل شدن روشن است.

تبلیغات

خواهد کالیفرنیا قادر به "صاف منحنی" با موفقیت در حالی که از دست دادن آن ، ما سکوت نگاهها به نظر می رسید برای حمل این سوال به هوا.

هر روز از من رفته خارج معمولا به آب و یا به یک پارک نزدیک خانه. من به تنهایی بوده است. و این مشکل در این coronavirus روز. از اکو پارک دریاچه به مالیبو از ناهموار جنوبی صخره سان پدرو به creeks از سن گابریل کوهپایه L. A. ساکنان می گویند که آنها پیدا کرده اند اطمینان و جوانسازی در هوای آزاد حتی به عنوان مقامات به دنبال سرکوب و حتی بیشتر بر استفاده از فضای عمومی است.

روز دوشنبه در لاگونا بیچ اعلام کرد یک بسته از سواحل آن و مسیرهای پیاده روی با استناد به بیش از حد بسیاری از بازدید کنندگان "از شهرهای داخلی" قریب به اتفاق این شهر قابلیت اطمینان اجتماعی فاصله در خارج از منزل. این حرکت به دنبال تعطیلی پارکینگ در سانتا مونیکا و ونیز سواحل است. راجع Gov. گاوین Newsom بعد دستور قفل کردن پارکینگ در پارک دولت یک "نرم بسته شدن" تحویل داده مانند استرن پدر و مادر هشدار. همان روز L. A. شهرستان گفت: آن بسته شدن تمام unincorporated مسیرهای پیاده روی که احساس دیگری مجازات است.

من تا به حال یک واکنش به این تحولات: Gulp. من به دنبال این است با یکی دیگر از سریع در و از سفر به ساحل.

یکی از آخرین باقی مانده کانال انسجام اجتماعی و روانی خوبی است که ما را ترک کرده اند به عنوان جوامع مبارزه با جهانی همه گیر است که دسترسی به اراضی عمومی و حقوق عمومی-از-راه. دسترسی به دریا. به خصوص در اینجا.

بودن در خارج است که چگونه ما را در زندگی اتفاق می افتد که در جنوب کالیفرنیا. آن است که یک احساس است که متحد همه از مردمی که کاج از یک تنگ گچ بالکن آپارتمان به کسانی که حمام لوکس از یک حیاط با درختان مرکبات. غرایز ما را ما به لایو هوا در خوب و بد. ما با وسواس باغ گیاهان و مسیرهای پیاده روی به طرز ناامید کننده ای در هم تنیده با فیض منطقه آب و هوای خوب. ما در حال محدود در یک کوه به نام ناامیدیو یا همراه بتن رودخانه که یک بار spewed آن را به عنوان خوشحال اخر در سراسر کف حوضه.

من که روز اول و پس از من صرف ساعت های بسیاری به تنهایی فرسایش بیش از تهدید COVID-19 و ماتم از دست دادن زندگی است. من همچنین صرف زمان فرسایش بیش از تهدید است که مقامات محلی به زودی ممکن است تلاش برای ناکرده ما را از رفتن به خارج در تمام ایتالیا و یونان انجام داده اند برای کمک به مبارزه با ویروس. در ضمن Angelenos تا حد زیادی غذای دستورالعمل: بزرگ و گسترده ای در مکان های که در آن ما همیشه دیده می شود تعامل انسان — مراکز بعضا حتی بزرگراه و overpasses طراحی شده به عنوان فضاهای که در آن ما می تواند حرکت کند — در حال حاضر خالی از مردم در مکث و بدون هدف.

دسترسی برای همه

کریستوفر Hawthorne ارشد طراحی افسر برای شهر لس آنجلس و سابق معماری منتقد این روزنامه در مصاحبه ای گفت که او و مقامات شهر و پایین شهر سالن صفوف آگاه از نیازهای منظم Angelenos برای لذت بردن از خود را پارک و خط ساحلی است. بحران مجبور است همه ما به فداکاری او گفت:.

تبلیغات

"این واقعا یک ماده از حس مشترک" هاوتورن روز دوشنبه گفت:. "وجود دارد مقدار زیادی از فضای به کار گیرند اما مردم تمایل به تمرکز در نقاط محبوب. آن را قطعا چنین نیست که کل شهر شلوغ است. وجود دارد مقدار زیادی از مکان برای رفتن."

در واقع در لس آنجلس بیش از 450 پارک در اختیار ما گفت: پارک ها و تفریح سخنگوی رز واتسون. داخلی امکانات از قبیل شهر و مراکز تفریحی و موزه ها بسته هستند اما زمین و پوشیده از چمن دشت را احاطه کرده است که آنها را در حال حاضر باقی می ماند رایگان برای همه کسانی که در یک ویروس مرتبط با قرنطینه اگر ما می توانیم نگه داشتن شش پا و دور از دیگران است.

هنوز اخیر نمایش پر ازدحام مسیرهای پیاده روی در Runyon دره عمیق و باریک و گریفیث پارک Hawthorne ذکر است دلیلی برای نگرانی.

"ما در حال پرسیدن هر کس به فکر این شهر و منطقه به عنوان یک کل این است که در مورد نگه داشتن آن مشترک خوب در ذهن" هاوتورن گفت. "ما شاهد صحنه های شلوغ فضاهای عمومی در سراسر کشور, اما خود من به مفهوم این است که مردم اینجا در لس آنجلس در کل بسیار دقیق و با رعایت احترام و قدردانی می کنیم که."

شهردار اریک Garcetti به نظر می رسید برای تقویت این ضرورت برای هوای تازه و امن اجتماعی در اظهارات او ساخته مارس 20 او به عنوان توصیف آنچه که او را دیدم در پیاده روی در محله خود. "ناگهان ما شهر بزرگ احساس می کند مانند یک شهر کوچک" Garcetti گفت: در طول یک جلسه.

"مردم به معنای واقعی کلمه بودند با تکان دادن و آواز و فریاد چیزهای خوب — در یک فاصله امن از دوره — تعامل با یکدیگر" Garcetti رفت. "این فوق العاده بود برای دیدن روح از شهرستان و امید خود را در خیابان های خوبی از مردم آن در هر یک از این فعل و انفعالات."

او لقب ژنرال پرنیان از این لحظه به عنوان "L. A. Love." همبستگی خود را با دیگران در طول بحران باید راهنمای ما انتخاب شخصی او استدلال کرد. توقف گسترش coronavirus اولویت بالا است.

"در حال حاضر این است که در مورد اجتماعی با هم حتی به عنوان ما از لحاظ جسمی فاصله از یک دیگر" شهردار گفت. "و در اینجا فقط یک پدر و مادر هک شما می توانید P. E. و آموزش در همان زمان اگر شما راه رفتن و صحبت کنید."

تبلیغات

یکشنبه Garcetti تنظیم شده بود پیام خود را. شهردار هشدار داد تعطیلی بیشتر اگر L. A. ساکنان نه پایبند به دستورالعمل. "بیش از حد بسیاری از مردم بیش از حد نزدیک به هم بیش از حد اغلب."

در اخیر بعد از ظهر با خانواده اش در Kenneth هان دولت منطقه تفریحی لری بریگز, 42, یک پرستار دستیار در L. A. بیمارستان گفت که او درک نیاز به صورت فیزیکی فاصله. اما او افزود: "مردم در حال رفتن به خارج در اینجا بدون توجه به آنچه."

"فقط مطمئن شوید که برای نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران" گفت: شریک زندگی خود را, لوری قهوه ای, 50, که همچنین با این نسخهها کار در یک بیمارستان است.

بریگز و قهوه ای و دو فرزند خود ambled در اطراف مارتین لوتر کینگ جونیور یادبود ستون هرمی شکل سنگی, مجموعه ای در یک خط الراس با یک فرمانده نمایی از مرکز شهر لس آنجلس افق. تنظیم های دیدنی و جذاب بود. "ما فقط در تلاش برای خارج" Briggs گفت: "در حالی که ما هنوز هم می تواند."

مفهوم روشن بود. رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه پیشنهاد کرد این کشور می تواند در زمان بازگشایی برای عید پاک Garcetti عقب رانده و گفت که Angelenos باید "آماده برای چند ماه بود." اما آیا ما واقعا ؟

Steven W. Thrasher یک استاد روزنامه نگاری در دانشگاه مطالعات اچ آی وی/ایدز و همچنین زندانها. صفحه اصلی انزوا در بحران بهداشت عمومی است ناچیز "طعم" از "شکنجه" است که بسیاری از تشکلات مردم تحمل در مراتب تندتر مقیاس, او گفت:. تعادل نیاز به حفظ فاصله فیزیکی از دیگران باید به زور یک بحث مربوط به خطرات میان یک بیماری همه گیر از جمله تهدیدات برای سلامت روانی و برای بازماندگان خشونت خانگی.

"من نمی گویم اجتماعی فاصله مفید نیست, آن است که, و این چیزی است که ما باید انجام دهید در حال حاضر" Thrasher گفت. "اما آن را با خطر و فداکاری و خطرات آن و فداکاری نیاز به توزیع صحیح و پاداش."

اگر این محدودیت ها برداشته بیش از حد به زودی و COVID-19 موارد سنبله, او گفت:, آن می تواند ارائه فداکاری از هفته گذشته به عنوان مسئله.

Leticia Servin یک معلم در لانگ بیچ می گوید: او انجام شده است همه چیز را در قدرت خود را مطابق با "امن تر در صفحه" سفارشات. Servin است, پیشرو در آموزش آنلاین, گرفتن جلسات یوگا از طریق یوتیوب و تمرین مناسب اجتماعی فاصله. او را نیز زیر شده است یک جنبه از بحران سفارشات که او در نظر ضروری برای زنده ماندن به آن: با توجه به پیاده روی برای هوای تازه و ورزش.

Servin 50 و زندگی در ساحل طولانی ترین زندگی خود را. آن نیست تا زمانی که خاموش است که او شروع به یادگیری در مورد فضای سبز در کل جغرافیایی (persian) است که او به سادگی نمی دانم که در مورد قبل است. یک سیگنال هیل پارک در بالای این شهرستان سیگنال هیل شامل نمایش خیره کننده از لوس آنجلس و لانگ بیچ بنادر.

"این سال و من نمی دانستم [پارک] بود پنج دقیقه از آپارتمان من, و من احساس می کنم نوع ادراک با مکان های عمومی" Servin گفت. "و بدیهی است که من نیستم. اما آن را بزرگ بوده است چرا که من کشف ساحل طولانی در یک راه جدید است."

این کمک می کند یا مانع — که بهار آغاز شد مارس 19, تضمین این که حملات تازه باران و مربوط به گل و شکوفه است که به شرح زیر ممکن است در قرعه کشی از مردم در خارج از منزل حتی بیشتر از قبل. اما او استدلال که آنچه مردم می خواهم به انجام?

"من می خواهم به هم بزنید-crazy درست است" گفت: Servin که پیاده روی پیشنهاد لحظات آرامش و تجدید در روز مشکل اضطراب و وحشت. "برای سلامت روان خود را در آن خوب نیست. آن را نیز باعث شکاف چرا که مردم زمانی که آنها وحشت انجام کارهای وحشتناک و این زمانی است که شما ببینید که چگونه مردم واقعا هستند. آن را 'Kumbaya' از آنجا که ما هنوز در ما-نمی-دانم فاز."

فاصله مناسب

اسکله سانتا مونیکا یکی از معروف ترین در امریکا با آن 1941 ساده, مدرن, نئون, نشانه امتیازات و سرگرمی سواری است که در حال حاضر بسته شده است. روز یکشنبه سانتا مونیکا مقامات نیز تصمیم به نزدیک ساحل-مقابل پارکینگ که تغذیه بازدید کنندگان به نقطه عطفی تاریخی. چند بلوک دور سوم خیابان تفرجگاه ترک بود. به عنوان باران نقل مکان به منطقه سانتا مونیکا پلیس در موبایل با استفاده از بلندگو به اصرار افراطی گروه از افراد جوان تجمع در گوشه و کنار خیابان به "نگه داشتن شش پا از هم جدا است."

نیک مولر 30 و کامیل گومز 22 ساله قدم دست در دست در امتداد سانتا مونیکا گردشگاهها در نور خورشید. "هنگامی که من شنیده ام آنها فکر بستن همه چیز را ما فقط تا به حال به پایین آمدن در اینجا و فکر می کردم پس از آن باران وجود خواهد داشت کمتر مردم" مولر گفت. "ما فقط می خواهم به آن لذت ببرید در حالی که ما هنوز هم می تواند."

چندی پس از خروج مولر و گومز, من یک تماس از دنیس Resendez یک مربی و ساکن مرینا دلم رعی است که گاه به گاه تماس از معدن پس ما خودمان را cavorting در ونیز ساحل با دوستان مشترک در پاییز گذشته در مراتب شادتر و آزادتر بار.

"من نمی تونم من نمی تونم من نمی توانم" او گفت با ناله. "آنها مانند, فیلمبرداری, مردم, پیاده روی, در حال حاضر, و بشود آنها را."

او عصبانی بود و بی قراری توسط قرنطینه سرزنش او از دیدن این خبر نه تنها در برابر جمعیت از بهار شکن در سواحل فلوریدا, اما در برابر گروه کوچکی از مردم در خارج از منزل متهم بودن غیر مسئولانه و یا نافرمانی از بهداشت عمومی ، که به می دانم که اگر آنها خانواده هایی که در حال حاضر در محله های نزدیک در خانه ؟

ما تصمیم گرفتیم به دیدار خارج از منزل در یک فاصله توسط اقیانوس. از او می خواهم در قرنطینه برای روز فیلدینگ نصب تماس از رفتند پدر و مادر اصلی خود-سن دانش آموزان است. او نیاز به هوا است.

باران نمی مانع عزم ما. ما دستور داد tacos و caldo به رفتن از تدی قرمز Tacos در Winward خیابان و رهبری در آرام نم نم باران به دادگاه های بسکتبال در این نزدیکی هست برای نشستن و غذا خوردن.

وجود دارد یک شخص dribbled و شات جامپر به تنهایی. ما فکر یکدیگر اما هیچوقت به اشتراک گذاری کلمات. پشت سر ما دو تا سفید و بور و بچه ها با پوشیدن نیمی از خود را wetsuits پابرهنه و barechested به باران انجام surfy نسبت به آب است.

"این چیزی است که من صحبت کردن در مورد" Resendez فریاد زد و آنها را با خنده. "افزایش ایمنی خود را." خوانندگان با پاسخ مثبت فریاد و thumbs-up.

فقط پس از آن یک زن که خودش را به نام سام تحت فشار قرار دادند یک grubby سبد خرید نسبت به ما و پرسید: اگر ما می خواستیم هر "تنقلات." متعجب? ما خواسته است. آبجو بودند و سه دلار و عکس ویسکی شد پنج.

من فک کاهش یافته است. من تا به حال هرگز دیده می شود چیزی شبیه به این در ونیز یا واقعا در هر نقطه در L. A. سام بود تحت استرس اقتصادی گفت: "او تا به حال برای ایجاد یک زندگی. بار دشوار هستند. Resendez و من نمی تواند متوقف خندان.

"دیدن این حق در اینجا ؟ این افزایش my ایمنی; این بخشی از سلامت من" او گفت: از امن شش پا فاصله. "این است که من ویتامین C — community."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب