این ویرایشگر تبدیل شده چه یک کلانتر گفت: 'خبر' به یک پولیتزر برنده سری

فلسطین هرالد-مطبوعات ویرایشگر جفری Gerritt برنده 2020 جایزه پولیتزر در سرمقاله نوشتن. پنی Webb/فلسطین

توسط MINERALNEWS در 22 اردیبهشت 1399

فلسطین هرالد-مطبوعات ویرایشگر جفری Gerritt برنده 2020 جایزه پولیتزر در سرمقاله نوشتن. پنی Webb/فلسطین هرالد-مطبوعات پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
پنی Webb/فلسطین هرالد-مطبوعات

جفری Gerritt ویرایشگر فلسطین هرالد-مطبوعات در شرق تگزاس تا به حال برنامه ریزی در نوشتن یک سری در مورد زندانیان در حال مرگ در شهرستان برگزار شود.

اما او فکر مرگ یک زن در زندان و مقامات محلی' سکوت در مورد این موضوع بود که ارزش اشاره کردن به شهر از حدود 19 ، 000 ساکنان.

"نام او را Rhonda Newsome," Gerritt NPR گفت. "و کلانتر محلی نمی خواهد به من هر گونه اطلاعات در مورد او. در واقع در یکی از معدود مکالمات تلفنی من با او زمانی که من برای اولین بار در اینجا او به من گفت: مرگ در زندان خبری نیست."

داستان منجر به چندین نفر دیگر در Newsome مرگ و میر افراد دیگر در شهرستان زندانهای سراسر تگزاس. که مجموعه ای از داستان های برنده Gerritt و Herald-مطبوعات 2020 جایزه پولیتزر در سرمقاله نوشتن.

Gerritt سری "مرگ بدون اعتقاد" روشن نقص در تگزاس' سیستم از نظر مرگ و میر در زندان های شهرستان که در آن زندانی شده اند نه به جرم و جنایت. پولیتزر مدیر دانا Canedy ستایش Gerritt گفته او "شجاعانه زمان در کلانتر محلی و قضایی استقرار آن تلاش برای سرپوش گذاشتن بر این نیازی تراژدی."

Gerritt گفت: سری نمی گرفته اند در دامنه آن را بدون یک نیز قرار داده شده درخواست سوابق.

او گفت که تگزاس رنجرز در پاسخ به درخواست اطلاعات با گزارش ها و تحقیقات. "از نظر قانونی آنها می تواند نکردن آن" Gerritt گفت: "اما برای برخی از معجزه دلیل آنها آن را داد به ما."

به عنوان Gerritt گزارش Newsome که دچار فشار خون بالا و ادیسون بیماری درخواست شد برای رفتن به بیمارستان به مدت پنج روز قبل از او درگذشت. قبل از زندان و مقامات در نهایت تصمیم به حضور او شده بود در طبقه خونریزی به مدت سه تا چهار ساعت با توجه به گزارش. اطلاعات از رنجرز نشان داد که کارکنان زندان اقدام به استفاده از یک ضفبرلترس در Newsome که کار نمی کند.

با این جزئیات در دست Gerritt تصمیم گرفتیم تا چه کلانتر تلقی "خبر" یک پروژه بزرگ کار شب و تعطیلات آخر هفته در حالی که همچنین در حال ویرایش این مقاله در سه روزنامه نگاران برای پر کردن صفحات هرالد-مطبوعات' نسخه های روزانه.

این سری با وجود هرالد-مطبوعات' نسبتا محدود رسیدن برانگیخته ایالت را تغییر دهید.

برای مثال برخی از قانونگذاران ایالتی را متعهد به برگزاری جلسات در موضوع بررسی مرگ و میر در زندان است. و با توجه به Gerritt وجود ندارد حتی یک مقام رسمی توافق لیست از زندان و مرگ و میر در تگزاس قبل از خود سری.

"دفتر دادستان کل تگزاس کمیسیون در زندان استانداردهای' دفتر توافق برای شروع جلسه به طور منظم و تبادل یادداشت های خود را در لیست" Gerritt گفت. "این یک چیز ساده اما حداقل آنها در حال رفتن به باید دقیق تر تعداد چگونه بسیاری از مردم مرده در این زندان."

با وجود انتشار داستان است که تغییر سوار در خانه ملت, Gerritt گفت: تحقیقات خود را تا حدودی نادیده گرفته شده توسط بزرگتر رسانه ها در دولت است. دولت گسترده ای در نشریات مانند تگزاس تریبون و روزنامه محور در دالاس و هوستون نیست توجه زیادی به Herald-فشارکار هر چند Gerritt گفت: پس از برنده پولیتزر او گل و خوب توجه داشته باشید از هوستون کرونیکل.

"من فکر می کنم بخشی از آن نگرش 'eh آن فلسطین هرالد-را فشار دهید. پس چه'" Gerritt گفت. "حتی اگر من می دانم که آنها از آن آگاه و مقننه از آن آگاه بود, من فکر می کنم بسیاری از رسانه ها در تگزاس, سگ های بزرگ, بسیار آن را نادیده گرفته است. در حال حاضر آنها در حال پرداخت توجه کمی بیشتر."

و Gerritt خود را نیز شگفت زده کرد پولیتزر برنده شوید. او قبلا برای رسانه های خبری در میشیگان و اوهایو و برنده جوایز در گذشته اما او گفت پولیتزر همیشه به نظر می رسید دور از دسترس است. Gerritt گفت: این مقاله, ناشر, جیک Mienk کرده بود او را متقاعد کند و حتی آن را قرار داده تا برای در نظر گرفتن.

دوشنبه گذشته, روز, جوایز, شدند, معرفی, Gerritt می گوید او سعی کردم به آن فکر می کنم.

"من فکر می کردم ، حتی اگر من می دانم من قصد ندارم به آن را دریافت کنید من قصد دارم نا امید'" Gerritt گفت. "بنابراین من حتی رفتن به فکر می کنم در مورد آن. من گرفتن یک فنجان قهوه و من فقط نوع آن را از ذهن من است."

زمانی که Gerritt ساخته شده آن را به عقب به کاغذ پارکینگ Mienk استقبال از او با آغوش خرس.

"من فرو ریخت" Gerritt گفت. "من فقط رفت و من زانو و شروع کردم به گریه."

پیروزی نشانه یک چرخش بزرگ در Gerritt را روزنامه نگاری حرفه ای است. او گفت که او فکر خود را حرفه ای بود در "رکود" پس از یک فرصت از دست رفته در یک مقدار بزرگتر روزنامه چند سال پیش.

"من تا به حال تقریبا یک پیشنهاد به صفحه تحریریه یکی از بزرگترین و بهترین مقالات در کشور" Gerritt گفت. "آنها به پرواز در من وجود دارد و من فقط منفجر مصاحبه به صداقت. من کمی سردرگم پس از آن."

بنابراین Gerritt در زمان ارائه به ویرایش در فلسطین جای او می گوید: او یاد گرفتم که عشق از او آغاز شده وجود دارد در سال 2017. در حال حاضر با جایزه پولیتزر در دو Gerritt می گوید او چیزی جز تضعیف روحیه.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب