بهبود بهشت شد و در حال حاضر شکننده پس از آتش اردوگاه. پس از آن آمد coronavirus

روبان برش در ماه گذشته از نوع خوش مدنی عکس op این بدان معناست که بسیاری این روزها در شهر بهشت است.با یک جفت از

توسط MINERALNEWS در 9 فروردین 1399

روبان برش در ماه گذشته از نوع خوش مدنی عکس op این بدان معناست که بسیاری این روزها در شهر بهشت است.

با یک جفت از اندازه قیچی یک پوزخند شهردار گرگ بولین قطعه قطعه بزرگ از روبان قرمز در خارج از ساختمان مرکز تابآوری جدید با یک توقف فروشگاه اینترنتی برای صدها نفر از مردم تقاضا برای بازسازی خانه های خود را پس از سال 2018 اردوگاه آتش نابود بیشتر از شهر است.

روبان برش فوریه بود. 7. رهبران شهر امیدوار بود برای دیدن محل شلوغ.

اما در اواسط ماه مارس به عنوان کالیفرنیا شروع به خاموش کردن زندگی عمومی به سرعت گسترش رمان coronavirus ساختمان رو آرام. بازدیدکننده داشته است تا به حال به توسط قرار ملاقات فقط با تماس و ایمیل دلخواه به فرد در سفر. نیروی انسانی کاهش می یابد. کارکنان شروع به پوشیدن دستکش.

تبلیغات

"این سخت است چرا که ما تمام تمرکز بود و چهره به چهره تعامل" گفت: Colette کورتیس یک شهر سخنگوی. "بازسازی عاطفی است چیزی. مردم در حال غرق شده است. ما می خواستیم که قادر به نشستن و به معنای واقعی کلمه و ظاهرا نگه داشتن دست خود را در طول فرآیند است. در حال حاضر این باعث می شود که غیر ممکن است."

در حال حاضر شکننده تولد دوباره از بهشت — مشخص شده توسط خانه های بازسازی شده, کسب و کار بازگشایی کلاس در جلسه در بهشت دبیرستان — در حال آزمایش است با این بیماری همه گیر.

مردم را به نام شهر پاچه که مجوز ساخت برای خانه های خود را نمی تواند پردازش. کسب و کار در حال توقیف. دوباره. راهرو از بهشت بالا خالی هستند. دوباره.

تبلیغات

بهشت تالار شهر به روی عموم بسته است. این قطعه طلا روز رژه ؟ به طور نامحدود به تعویق افتاد. بهشت شکلات متحرک? موکول برای سپتامبر. امیدوارم.

وجود دارد پنج تایید موارد COVID-19 در Butte County همانطور که از جمعه.

به عنوان طلایی دولت تعطیل بهشت مقامات به سرعت رسیده به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را به مطمئن شوید که ساخت و ساز در نظر گرفته شد کار ضروری کورتیس گفت. آنها رها شدند به یادگیری آن شد.

"این کاملا حیاتی برای ادامه بازسازی و حمایت از جامعه ما از آنجا که ما در چنین آسیب پذیر دولت" کورتیس گفت.

Paradise Town Hall

مشاهده این هفته از داخل بهشت تاون هال که به روی عموم بسته است.

(کولت Curtis)

"ما هنوز هم عمیق در بازیابی از آتش است. ما هنوز در حالت اضطراری است. ما در نظر گرفته است که یک فاجعه بی سابقه ای و در حال حاضر ما دیگر بی سابقه فاجعه ؟ ... این مثل واقعا, وقتی ملخ نمایش؟"

روز دوشنبه Pacific Gas & Electric اعلام کرد در فدرال پرونده که آن را به حال التماس کرد گناه را به 84 فقره قتل نفس غیر ارادی برای آتش اردوگاه که در مسابقه از طریق بهشت در نوامبر 2018, کشته و 86 نفر و تخریب بیش از 13,900 خانه. ابزار اذعان کرد که خود را ضعیف نگهداری تجهیزات موجب آتش سوزی.

قبل از آتش این شهر صادر شده حدود 10 مجوز یک سال برای خانه های جدید است. در 16 ماه از 694 اجازه ها و پروانه ساختمان صادر شده است. هشتاد و یک خانه شده اند بازسازی شده.

تبلیغات

یکی دیگر از جشن بازگشت به حالت عادی در آمد در ماه اوت گذشته با بازگشت دانش آموزان و معلمان به بهشت دبیرستان که دود شده بود آسیب دیده و غیر قابل دسترس برای ماه می باشد. دانش آموزان صرف بقیه از آخرین سال تحصیلی انجام دوره کار آنلاین, بازدید از افت در "آزمایشگاه" در چیکو بازار و رفتن به کلاس در یک تبدیل انبار در فرودگاه شهری چیکو.

مدرسه تعطیل و دوباره در تاریخ 16 مارس به دلیل COVID-19. معلوم نیست اگر آن را — و یا هر گونه دیگر مدارس در کالیفرنیا خواهد بازگشایی قبل از تابستان ،

هفته گذشته معلمان در بهشت بالا نوشته شده Facebook تصویری از آنها لب همگام سازی Celine Dion را "خودم" در کلاس های درس خالی.

"ما از دست شما بابکتس!" آن را بخوانید. "امیدوارم که به زودی شما را ببینید."

"من شنیدن از بچه ها, 'بعدی چیست ؟ چه اتفاقی خواهد افتاد در سال آینده از آنجا که ما قصد داریم در دو سال در یک ردیف در حال حاضر از مدرسه بودن majorly مختل' " گفت: بهشت Unified School District اصلی تام تیلور. "اگر چه در این سال ما ساخته شده آن را تمام راه را تا مارس است."

پوشش نقره ای, گفت, این است که دانش آموزان و کارکنان آموخته اند که به انعطاف پذیر باشید. و آنها عادت به یادگیری آنلاین.

اما یکی از اعضای هیات به او گفت این هفته: "ما احساسی ذخایر در حال اجرا هستند کم است."

"ما بسیار انعطاف پذیر جامعه و ما ثابت کرده ایم که" تیلور گفت. "اما چگونه چند بار شما می توانید بهبود می یابند؟"

تبلیغات

در ماه سپتامبر Nicki جونز, 75, افتتاح اولین رستوران جدید برای رسیدن به بهشت پس از آتش: Nic یک فروشگاه ساندویچ در روز و یک بار شب.

در مارس 17, میان, افزایش, اقامت در خانه سفارشات از دولت Nic را انجام شده بود را از سفارشات و منظقه تحویل. جونز ارسال شده یک عکس به Facebook از یک گوشت و پنیر هیئت مدیره و یک بطری شراب با عنوان: "برای تلفن های موبایل خوب به من — به خصوص از این بانوی پیر است پس از فرد مسن تر خود شده است."

اواخر هفته گذشته او بسته رستوران تفکر است که می تواند امن ترین برای همه.

جونز به 15 نفر از کارکنان باقی مانده غذا و ملاقات با هر یک از اطمینان آنها را از آن خوب خواهد بود. او قصد دارد به بازگشایی آیا در آن طول می کشد هفته یا ماه.

"همه می گوید:" هی ما شده است از طریق یک رویداد آسیب زا; ما می توانید از طریق این نیز' " جونز گفت.

Nicki Jones, the owner of Nic’s, the first restaurant to open in Paradise after the Camp fire.

Nicki جونز صاحب Nic فروشگاه اولین رستوران برای باز کردن در بهشت پس از آتش اردوگاه.

(لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

جونز از دست داده و خانه اش را به آتش اردوگاه و اجاره یک خانه کوچک در حالی که او کند.

"من شده است در اطراف یک مدت طولانی و من امیدوارم که به اطراف بسیاری دیگر," او گفت:.

جانیس ترش نیز تعطیل مواد غذایی خود را کامیون های Patty واگن روشن-قرمز نورد رستوران که غذاهای بیرون آنرا کباب میکنیم همبرگر و چیلی داگ. او خریداری کامیون در ژانویه 2019 دو ماه پس از آتش.

"من جان سالم به در برد آتش اردوگاه. من در زمان من 401K به خرید Patty واگن" ترش گفت: این بار در یک Facebook پیام. "ما بسته (چرا که) ما در حال ترس و برای محافظت از آنچه در جامعه کوچک ما را ترک کرده بود."

"با تمام اخبار احساس کردم حداقل برای چند هفته آن را درست به انجام," او گفت: از خاموش کردن. "من دعا می کنم آن را برای یک لحظه کوتاه در زمان."

ترش گفت: او ترس بوده است چرا که این شهر تنها بیمارستان Adventist Health پر رودخانه بیمارستان هنوز بسته بود پس از آتش.

در مارس 21, منتظران ظهور, بهداشت راه اندازی جدید در مراقبت های فوری درمانگاه در آن رایگان-ایستاده در مرکز پزشکی در راه هوایی درایو. درمانگاه تامین آخر هفته مراقبت در بهشت برای اولین بار از زمان آتش و اجازه می دهد تا بیماران دیده می شود بدون یک قرار ملاقات.

درمانگاه شده بود در این نسخهها کار برای برخی از زمان, اما افتتاح آن در میان COVID-19 بحران و نگرانی در مورد پزشکی کمبود تنها ساخته شده آن را بسیار مهم گفت: Tim Williams, مدیر اداری, پزشک و خدمات سرپایی.

"زمان بسیار تند و تلخ" ویلیامز گفت. "در یک محیط طبیعی این نیاز بود اما بر اساس هر چیز دیگری آن را یکی دیگر از خیابان که در آن ما می توانیم مراقبت از میان هرج و مرج است."

در هفته اول خود را فوری مرکز مراقبت از یک تعداد انگشت شماری از COVID-19 آزمون ویلیامز گفت. بیماران را ندارند و رمان coronavirus اما آیا باید آنفولانزا, او گفت:.

اگر یک بیمار را نشان می دهد تا به مراقبت های فوری مرکز با علائم کروناویروس آنها جدا شده و مورد بررسی برای دیدن اگر آنها در دیدار با "معیارهای اکید" گرفتن یکی از محدود آزمون ویلیامز گفت.

ویلیامز و همسر و سه پسر از نقل مکان به بهشت در ماه جولای احساس "نامیده می شود به عنوان بخشی از بازسازی" او گفت:. افرادی که زندگی در بهشت در حال حاضر هنوز هم خوش بین حتی در حالی که جهان به سرعت در حال تغییر در میان همه گیر.

"وجود دارد مقدار زیادی بیشتر اتاق در بهشت" او گفت:. "اجتماعی فاصله به نظر می رسد بسیاری در اینجا متفاوت از آن چه در شهرستانها."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب