آخرین: نوتون کنترل اسلحه گروه تایید جو بایدن

دیترویت - آخرین در سال 2020 دموکراتیک انتخابات مقدماتی (همه زمان محلی):10:55 صبحجو بایدن خود را دریافت کرد سوم

توسط MINERALNEWS در 20 اسفند 1398

دیترویت - آخرین در سال 2020 دموکراتیک انتخابات مقدماتی (همه زمان محلی):

10:55 صبح

جو بایدن خود را دریافت کرد سوم حمایت از ملی تفنگ و گروه کنترل در روز به عنوان بسیاری از این زمان از نوتون عمل داد.

این گروه تاسیس شد و پس از دبستان " سندی هوک در ایالت کانکتیکات که به کشته شدن 26 نفر از جمله 20 کودک. بایدن همچنین حمایت از Everytown for Gun Safety و بردی مبارزات انتخاباتی در روزهای اخیر.

نیوزیلند اقدام داد رئیس صندوق موری گفت: روز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد بایدن را "پشتیبانی از تفنگ پیشگیری از خشونت هرگز منحرف." گروه یادداشت معاون سابق رئیس جمهور منصوب شد توسط رئیس جمهور باراک اوباما به رهبری یک تفنگ کنترل نیروی کار پس از 2012 نوتون قتل عام.

تایید یکی دیگر از نشانه برنی ساندرز' پر از لکه رکورد در کنترل اسلحه می تواند وزن او را در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. میشیگان و پنج دیگر کشورهای در حال رای گیری روز سه شنبه در یک نقطه بحرانی در مسابقه.

ساندرز یک D-منهای امتیاز از انجمن ملی تفنگ. اما سناتور ورمونت مورد انتقاد قرار گرفته توسط مخالفان و طرفداران کنترل اسلحه در گذشته برای مخالفت با بررسی زمینه های قوانین و پشتیبانی برای محافظت از تولید کنندگان اسلحه از پرونده های حقوقی بیش از سوء استفاده از اسلحه های خود را.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست "زمین بازی است."

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب