تگزاس مجموعه برای از سرگیری اعدام پس از تاخیر در طول همه گیر

هوستون - تگزاس اعدام دو زندانی محکوم به ضرب تیراندازی یک زن 82 ساله نزدیک به سه دهه پیش برنامه ریزی شده بود به

توسط MINERALNEWS در 18 تیر 1399

هوستون - تگزاس اعدام دو زندانی محکوم به ضرب تیراندازی یک زن 82 ساله نزدیک به سه دهه پیش برنامه ریزی شده بود به مرگ توسط تزریق کشنده چهارشنبه به کشور شلوغ ترین مجازات اعدام در دولت آماده شده برای از سرگیری اعدام پس از پنج ماه تاخیر در coronavirus بیماری همه گیر.

دادستان ها می گویند بیلی جو Wardlow کشته کارل کول در طول یک ماه ژوئن سال 1993 سرقت در خانه اش در Cason حدود 130 مایل (209 کیلومتر) در شرق دالاس در شرق تگزاس piney جنگل در نزدیکی لوئیزیانا و آرکانزاس مرزها.

Wardlow بود 18 در زمان قتل و وکلای مدافع استدلال کرده اند که یکی از مسائل تگزاس منصفه باید برای تعیین قبل از تحمیل حکم اعدام — آیا متهم خواهد شد در آینده خطر — نمی تواند قابل اعتماد ساخته شده برای افراد جوانتر از 21 به دلیل تحقیقات علمی نشان داده است مغز خود را هنوز هم در حال توسعه است. Wardlow وکلای خواسته اند دیوان عالی ایالات متحده برای جلوگیری از اعدام او گفت که او مرتکب "ضعیف فکر کردن و ساده لوحانه با انگیزه سرقت" به سرقت یک کامیون به طوری که او می تواند فرار با دوست دختر خود را.

"علم واقعا پشتیبانی precluding مجازات اعدام برای افراد زیر 21 به دلیل رشد مغز است که هنوز هم اتفاق می افتد گفت:" ریچارد با مته سوراخ کردن یکی از Wardlow وکلای.

دادستان استدلال می کنند وجود دارد هیچ قانون اساسی خطا هنگامی که هیئت منصفه در نظر گرفته این موضوع در آینده خطر و جامعه است که به مدت طولانی استفاده می شود سن 18 سالگی به عنوان نقطه که در آن تساوی خط برای بسیاری از تفاوت بین کودکی و بزرگسالی است.

"Wardlow بی به اعدام سالمندان کارل کول به سرقت کامیون خود را چیزی است که می تواند گرفته شده و بدون خشونت به این دلیل که کلید در آن بودند" با توجه به درخواست ارائه شده به دادگاه عالی توسط تگزاس دفتر دادستان کل است.

Wardlow در حال حاضر 45 همچنین دارای دو دادخواست دیگر قبل از دیوان عالی کشور — بیش از یک ادعای بی اثر کمک مشاور و یکی دیگر به اخراج قبلی تجدید نظر در دولت و دادگاه فدرال. در روز دوشنبه هیئت تگزاس عفو و Paroles رد یک درخواست به تاخیر Wardlow اعدام و یا رفت و آمد حکم او به زندگی در زندان است.

اگر Wardlow اعدام انجام شده است, از آن خواهد بود که برای اولین بار در تگزاس پس از Feb. 6. میسوری بود که دولت برای اولین بار در ایالات متحده به انجام اعدام زیر همه گیر مربوط به خاموش شدن ناگهانی. دیگر اعدام های صورت گرفته در آمریکا از آنجا که یکی در مه 19.

یک قاضی نقل مکان کرد Wardlow اعدام از تاریخ 29 آوریل تا جولای 8 پس از Morris County District وکیل استیو کوان درخواست تغییر با استناد به ایالت فاجعه اعلامیه با توجه به این ویروس است.

در تگزاس تعداد تایید COVID-19 ویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته است در هفته های اخیر. اما دولت و مسئولان زندان می گویند اقدامات ایمنی آنها در محل قرار داده خواهد شد کمک اعدام برای رفتن به جلو.

شش اعدام های برنامه ریزی شده در تگزاس در اوایل این سال به تعویق افتاد و توسط دادگاه به دلیل شیوع. دو نفر دیگر از جمله یک برنامه ریزی اعدام در ماه گذشته بودند با تاخیر بیش از مسائل مختلف.

Wardlow دادخواست در رشد مغز قبل از دیوان عالی کشور ریشه در یک سال 2005 تصمیم گیری که در آن دادگاه عالی ممنوع اعدام مجرمین زیر 18 زمانی که آنها مرتکب جنایات. دادگاه با اشاره به تحقیقات نشان می دهد که شخصیت و صفات شخصیتی از نوجوانان به طور کامل شکل گرفته مانند بزرگسالان است.

از آنجا که حکم تحقیقات علمی ثابت شده است که مغز کسانی که بین سنین 18 و 20 در حال عملکرد غیر قابل تشخیص از کسی که 17 ساخت خود را اعدام نقض قانون اساسی حفاظت از بی رحمانه و غیر معمول مجازات بورر گفت.

در بخشش دادخواست به هیئت تگزاس عفو و Paroles, Burr استدلال کرد که به عنوان Wardlow مسن تر شدیم اعدام "مهربانی و شفقت بوده است خود را تعریف ویژگی های." دو منصفه که محکوم Wardlow خواسته اند مدیره به رفت و آمد حکم او به زندگی بدون آزادی مشروط.

گروهی از دانشگاهیان و متخصصان علوم اعصاب و مغز تصویربرداری نیز درخواست دیوان عالی کشور به اعدام را متوقف کند گفت: پیش بینی Wardlow آینده خطرناکبودن "بود و از نظر علمی بی اساس زمانی که ساخته شده و رد شده توسط شخصیت او امروز است."

اما دادستانی کل اشاره می کند که Wardlow قبلا تهدید به شلیک یک افسر و تهدید کارکنان زندان و دیگر زندانیان پس از دستگیری او. آنها همچنین توجه داشته باشید که در او نوشته شده اعتراف Wardlow گفت: Cole "به ضرب گلوله کشته شد مثل یک جلاد خواهد آن را انجام داده اند."

Wardlow خواهد بود سوم زندانی اعدام شده در سال جاری در تگزاس و هفتم در ایالات متحده آمریکا

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

___

دنبال Juan A. Lozano در توییتر https://twitter.com/juanlozano70tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب