تگزاس coronavirus موارد شامل بیش از 80 نوزادان

AUSTIN تگزاس - یک مقام بهداشتی در تگزاس سواحل خلیج فارس گفت: 85 نوزادان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.کور

توسط MINERALNEWS در 29 تیر 1399

AUSTIN تگزاس - یک مقام بهداشتی در تگزاس سواحل خلیج فارس گفت: 85 نوزادان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

کورپس کریستی Nueces شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر آنت رودریگز در روز جمعه گفت که 85 نوزادان هر یک کمتر از 1 اما از ارائه جزئیات دیگری از جمله چگونه به کودکان مشکوک به آلوده شدن.

"این بچه ها حتی خود را به حال اول تولد است. لطفا به ما کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری" با ماندن در خانه به جز لازم برای سفر, اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, رودریگز گفت.

رودریگز بازگشت نیست پیام برای نظر شنبه از آسوشیتد پرس.

کالیفرنیا ، گرگ ابوت همچنین تاکید کرد که استفاده گسترده از پوشش صورت می تواند از یکی دیگر از مستند که او نیست رد کرد.

تگزاس مقامات بهداشتی گزارش شده بیش از 10 ، 000 مورد جدید برای پنجمین روز متوالی در روز شنبه و گفت: 130 بیشتر مردم فوت کرده اند با توجه به COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس, آوردن تعداد موارد گزارش شده به 317,730 و تعداد مرگ و میر به 3,865.

درست است تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد می تواند آلوده و احساس بیمار.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم است که روشن کردن در عرض چند هفته. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود بسیار مسری ویروس می تواند باعث علائم شدید و کشنده است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب