تگزاس صاحب کافه بازار تاج Killa تاج-ritas برای زنده ماندن خاموش کردن

بزرگنمایی این تصویر جری مورالس صاحب خراردو را Casita در میدلند تگزاس. شهردار سابق میدلند و رئیس جمهو

توسط MINERALNEWS در 29 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

جری مورالس صاحب خراردو را Casita در میدلند تگزاس. شهردار سابق میدلند و رئیس جمهور گذشته تگزاس انجمن رستوران انجام داده است و هر چیزی و همه چیز را به نگه داشتن کسب و کار خود را زنده بیش از دو ماه گذشته. جان برنت/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان برنت/NPR

رستوران درب با احتیاط باز دوباره در تگزاس, اما چیزی است که کاملا مشابه با تهدید مداوم از این بیماری همه گیر. از Eateries مجبور به دریافت خلاق برای زنده ماندن و یاد بگیرند که چگونه برای محافظت از خود مشتریان و کارکنان.

جری مورالس است مهربان متحرک صاحب خراردو را Casita در میدلند تگزاس. با منوها در دست او خوش آمد می گوید مشتریان که فقط جسارت را پس از هفت هفته قرنطینه.

"خانواده انجام شده است بسیار خوب ماندن امن است ؟" او می پرسد.

وندی کشور هلند, Mary Kay, زیبایی, مشاور, به نظر می رسد تا پوزخند از یک بشقاب گوشت گاو و صدف با پیکو د گالو.

"ما در انجام بسیاری از پخت و پز, اما من یک کمی خسته از آنچه که من کوک" او با خنده می گوید. "آماده برای یک تغییر کوچک امروز."

اتاق ناهار خوری کلاسیک است Tex-Mex دکور — sombreros آبجو نشانه و پرچم مکزیک. اما بسیاری از جداول حذف شده اند و یا طناب-برای ایجاد یک 6 پا بافر بین شام.

این چیزی است که فرماندار دستور داد در اوایل این ماه زمانی که او مجاز رستوران ها برای باز کردن در 25 درصد از ظرفیت.

مورالس بسته خراردو و دو رستوران دیگر در یک جهان و بازگشایی در یکی دیگر از. در سراسر کشور بیش از 8 میلیون کارگر رستوران گذاشته شده است خاموش و یا furloughed و صنعت دهکدهای از دست داد حداقل 80 میلیارد دلار در فروش, با توجه به انجمن ملی رستوران. در حال حاضر که تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اجازه داده رستوران ها و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی دولت است "گام گذاشتن در یک گرند آزمایش در بهداشت عمومی" یک دکتر در اینجا هشدار داد.

برای یک رستوران به این معنی unimagined چالش است.

"ما تا به حال برای شروع در حال پرستاران در رستوران ما" مورالس گفت. "شما باید به دنبال نشانه ای شرکت حرارت, سرفه, عطسه, مردم, نگه داشتن قفسه سینه خود را. اگر شما در آشپزخانه و تحویل شخص می آید با یک عمده, سرد, شما باید به من اجازه لگد اونا بلافاصله!"

همه که, و آنها هنوز مطمئن شوید که fajitas بیرون بسیار گرم است.

به عنوان یک شهردار سابق میدلند و رئیس جمهور گذشته تگزاس انجمن رستوران مورالس را شارژ کنید. او را به انجام هر چیزی و همه چیز را به نگه داشتن کسب و کار خود را زنده در دو ماه گذشته از رستوران جهنم. برای اولین بار وجود دارد بداهتا فروشگاه.

"ما در حال حاضر کالاهای ضروری که ما تامین کنندگان مواد غذایی را تحویل ما هر روز" او می گوید. "بنابراین ما فروش لوبیا و برنج و شکر و یک داغ بزرگ کالا, تخم مرغ, شیر, گوشت, همبرگر, گوشت, مرغ, پنیر, آرد, همه آن چیزهایی است که ما به مشتریان مورد نیاز است."

زمانی که فروشگاه های فرار از سفید کننده خراردو ایجاد شده خود خانواده ضد عفونی کننده.

"ما با قرار دادن یک فرمول هم که تا به حال صابون سفید کننده و چند موارد دیگر قرار دادن یک برچسب بر روی آن و آن را به نام تاج Killa," او توضیح می دهد. "بنابراین ما به فروش می رسد حدود 400 بطری که در روز."

بزرگنمایی این تصویر

زمانی که فروشگاه های فرار از سفید کننده خراردو ایجاد شده خود خانواده ضد عفونی کننده. جان برنت/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان برنت/NPR

پس از دولت گذشت یک اقدام اضطراری اجازه دهید به رستوران فروش الکل-to-go تاج Killa بود پس به زودی پس از تاج-ریتا.

"ما شروع به فروش بسته های تاج-ریتا به عنوان ما margaritas. ما استراتژیسازی ما فکر کردن پای ما تمام وقت" مورالس می گوید.

واکنش عمومی به تگزاس بلند کردن اجسام stay-at-home سفارشات مخلوط شده است. برخی از مردمی هستند که هنوز hunkering کردن در خانه. دیگران در حال کشش پاهای خود را و tiptoeing بازگشت به زندگی عمومی است.

"این اولین بار است که در, به معنای واقعی کلمه در هفت هفته گفت:" ریچارد شرر یک مهندس نفت بود که با داشتن گربه ماهی خاص است. "آن را برای سلامت روانی اهداف است که من به خارج. به طور جدی."

ناهار خود را شریک جی رینولدز محلی نفت و گاز سرمایه گذار مشکل نبود که بیرون رفتن برای غذا خوردن — او سینه مرغ گریل شده در سالسا ورد — شد و زودرس است.

"من معتقدم که اگر ما انجام آنچه آنها از ما بخواهید به من احساس امن" رینولدز گفت. "من احساس می کنم مثل من می خواهید برای دریافت درست مثل ریچارد. من در خانه من کار من است. که من انجام داده ام. بنابراین من فکر می کنم این ویروس جدی است اما من فکر می کنم شما باید برای رفتن با زندگی خود را."

خراردو را Casita است و مبارزه مانند هر دیگر رستوران در شهر. جری مورالس است که به دنبال نگرانی نسبت به روز شنبه زمانی که رژیم صهیونیستی. ابوت تصمیم خواهد گرفت که آیا اجازه دهید به رستوران خود را افزایش اشغال از 25 ٪ تا 50٪. مالک shudders به فکر می کنم چه اتفاقی می افتد اگر یک موج جدیدی از کروناویروس بازدید بعدی قرار می گیرند.

"من نمی دانم که رستوران می توانید زنده ماندن دور دیگری," او گفت:. "این خیلی سخت و بسیار ترسناک است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب