تسلا رشته از سود باز می شود درب جدید برای دنیا با ارزش ترین خودروساز

بزرگنمایی این تصویر یک تسلا خودرو است که بر روی صفحه نمایش در یک نمایشگاه در پکن در آوریل 10. تسلا س

توسط MINERALNEWS در 2 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک تسلا خودرو است که بر روی صفحه نمایش در یک نمایشگاه در پکن در آوریل 10. تسلا سهام افزایش یافت از $430 سهم در شروع سال 2020 به حدود 1600 دلار در روز چهارشنبه ، Noel Celis/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Noel Celis/خبرگزاری گتی ایماژ

در حال حاضر وال استریت سوپراستار تسلا تبدیل به سود برای چهارمین فصل متوالی یک نقطه عطف مهم است که آن را واجد شرایط برای پیوستن به S&P 500 شاخص سهام برای اولین بار.

حتی اگر خود کارخانه اصلی در فرمونت کالیفرنیا بسته شد برای بسیاری از بار الکتریکی-خودرو ساز به ارمغان آورد و در بیش از 6 میلیارد دلار در طول سه ماهه دوم و بالاتر از انتظارات تحلیلگران. تسلا گزارش سود $104 میلیون برگشت از یک سال پیش از آن که آن را از دست داد $408 میلیون.

"کسب و کار ما نشان داده قوی انعطاف پذیری بی سابقه ای در طول این زمان" یک شرکت در بیانیه ای گفت:.

تسلا سهام می برد قوی دستاوردهای این سال از $430 سهم در شروع سال 2020 به حدود 1600 دلار در پایان معاملات روز شنبه. این بزرگترین خودروساز با ارزش بازار است. حتی خود مدیر عامل Elon Musk به نام سهام این شرکت بالاتر از حد ارزشگذاری.

اگر تسلا می پیوندد S&P 500 به عنوان انتظار می رود بسیاری از صندوق های سرمایه گذاری خواهد بود موظف به خرید آن که بدان معنی است که آن را تبدیل به بخشی از بسیاری از مردم به پس انداز بازنشستگی.

"ما اعتقاد داریم که پیشرفت ما در نیمه اول این سال قرار است که ما برای موفقیت نیمه دوم سال 2020" این شرکت گفت: در اوایل این ماه.

"تولید خروجی از ما امکانات موجود همچنان به بهبود برای دیدار با تقاضا و ما در حال اضافه کردن بیشتر از ظرفیت است. بعد از این سال ما خواهد ساخت سه کارخانه در سه قاره به طور همزمان ،

در چهارشنبه تسلا اعلام کرد آن را خواهد ساخت یک کارخانه در نزدیکی Austin, Texas.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب