تنسی سناتور ایالت به اتهام سرقت وجوه فدرال

MEMPHIS, Tenn. - یک سناتور ایالت تنسی بوده است به اتهام سرقت بیش از $600,000 در بودجه فدرال دریافت شده توسط یک

توسط MINERALNEWS در 9 مرداد 1399

MEMPHIS, Tenn. - یک سناتور ایالت تنسی بوده است به اتهام سرقت بیش از $600,000 در بودجه فدرال دریافت شده توسط یک شرکت مراقبت های بهداشتی او کارگردانی شده و با استفاده از این پول برای پرداخت هزینه های عروسی او و دیگر هزینه های شخصی فدرال دادستان گفت.

یک شکایت کیفری unsealed شنبه اتهامات دولت ایالت کاترینا رابینسون با سرقت و اختلاس مربوط به دولت و برنامه های و سیم, تقلب, آمریکا, وکیل D. Michael douglas gómez b. گفت: در انتشار اخبار.

رابینسون یک دموکرات منتخب به مجمع عمومی در سال 2018 از ممفیس منطقه نیز مدیر بهداشت و درمان موسسه فراهم می کند که آموزش برای شغل در مراقبت های بهداشتی در زمینه دادستان گفت.

ممفیس مبتنی بر مدرسه دریافت دریافت بیش از $2.2 میلیون دلار در کمک های مالی فدرال از وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

از سال 2015 از طریق 2019 رابینسون به سرقت بیش از 600.000 $و استفاده از آن برای پرداخت هزینه های عروسی و ماه عسل در یک سال 2016 جیپ Renegade برای دخترش, سفر و سرگرمی برای خانواده اش و یک رویداد برای دولت سنا کمپین دادستان گفت.

او همچنین با استفاده از این پول برای پرداخت هزینه های قانونی برای طلاق, بهبود صفحه اصلی و یک مخروط برف کسب و کار عمل توسط خود کودکان دادستان گفت.

FBI جستجو در مدرسه و خانه او در ماه فوریه است. ماموران اف بی آی در بازدید از خانه خود را دوباره در روز سه شنبه FBI سخنگوی Joel Siscovic گفت.

اگر محکوم رابینسون چهره ممکن است حکم تا 20 سال در زندان فدرال. رابینسون خواهد بود برای انتخاب مجدد در سال 2022.

در طول یک کنفرانس خبری رابینسون وکیل Janika سفید گفت: دادستان فدرال بودند با استفاده از قانون به اتهام رابینسون است که "گسترده و overreaching" و رابینسون خواهد بود توجیه. سفید گفت رابینسون است که یک پرستار است که در سفر خارج از دولت برای کمک به درمان بیماران در طول جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

رابینسون که سیاه و سفید است, گفت: او را در ادامه خدمت به منطقه خود در سنا "با همان صداقت و همان شور و شوق است که من نشان داد پس از شما انتخاب من برای این دفتر است."

"اعتقاد بر این است که اگر من در این موقعیت که من در هستم که اگر من قهرمان این صدای دیدگاه ها و چهره ها که من نمایندگی که من نمی خواهد در این لحظه در حال حاضر" رابینسون گفت.

ستوان فرماندار سفت McNally خواهد بود درخواست سنا کمیته اخلاق به نگاه به "جدی اتهامات جنایی" سخنگوی آدم Kleinheider گفت: در یک ایمیل.

در یک بیانیه سنا دموکراتیک حزبی گفت: رابینسون کار در دولت و قوه مقننه "است که در سوال" و او "سزاوار برائت و با توجه روند."

با توجه به وب سایت خود را, بهداشت و درمان موسسه تاسیس شد و در ژانویه 2015. آن certified nursing assistant برنامه معرفی شد که در ماه جولای.

مدرسه دریافت کمک مالی از بهداشت و خدمات انسانی وزارت برای certified nursing assistant برنامه متمرکز در سالمندی جمعیت و برنامه های آموزشی. مدرسه نیز شامل حجامت و electrocardiographic تکنسین آموزش.

FBI استشهاد مدعی وجوه فدرال سپرده شد به مدرسه حساب بانکی برای عملیات خود را. بودجه شد و سپس "commingled یکسره با هزینه شخصی به نفع رابینسون و خانواده" ویژه FBI agent متی Pruitt نوشت.

اف بی آی گفت: بخش دریافت شکایت از کسی که ادعا رابینسون استفاده مدرسه بودجه برای خرید Vuitton لویی کیف دستی برای 550 دلار است.

رابینسون همچنین صرف هزاران نفر در کارت های اعتباری پرداخت ، مو و زیبایی لوازم و پیشرفت به بدن او زیبایی کسب و کار و خانه او از جمله فرفورژه درب جلو به ارزش بیش از $5,000 اف بی آی گفت.

او همچنین صرف بیش از $4,700 در, آرایش, خدمات ویدئویی و یک حزب برای او عروسی و 5 ، 000 $در سفر به جامائیکا, FBI گفت.

بیش از یک دوره چهار ساله رابینسون خودش پرداخت $169,134 بیشتر از او اجازه داده شد به حقوق و دستمزد مقدار مجاز توسط فدرال grant, استشهاد گفت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

شکایت کیفری جزئیات اتهامات علیه رابینسون و حقایق است که حمایت از این اتهامات است. یک هیئت منصفه فدرال نیز تصمیم می گیرید که آیا به طور رسمی متهم ،

___

AP خبرنگار Jonathan Mattise کمک به این گزارش از نشویل ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب