گاز اشک آور شلیک معترضان دوباره در طول شبانه تظاهرات در پورتلند

بزرگنمایی این تصویر تظاهرکنندگان با استفاده از برگ دمنده سعی کنید به ضربه پشت گاز اشک آور راه اندازی

توسط MINERALNEWS در 6 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

تظاهرکنندگان با استفاده از برگ دمنده سعی کنید به ضربه پشت گاز اشک آور راه اندازی شده توسط فدرال افسران در طول یک زندگی موضوع اعتراض علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه روز یکشنبه در پرتلند سنگ. مارسیو خوزه سانچز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مارسیو خوزه سانچز/AP

درگیری ادامه داد: یک شب جمعه بین معترضان و اجرای قانون فدرال در پرتلند سنگ., به عنوان صدها نفر جمع آوری شده در این شهرستان در مرکز شهر برای 60 روز متوالی تظاهرات پس از روز یادبود کشتار جورج فلوید. تنش ها همچنان به چرخ ضامن دار تا با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استقرار ماموران فدرال در شهر.

پورتلند پلیس گفت: یک کیسه حاوی کوکتل مولوتف و لود تفنگ مجلات کشف شد نزدیک Lownsdale مربع پارک در سراسر خیابان را از یک دادگاه فدرال که در آن برخی از تازه ترین درگیری بین تظاهرکنندگان و اجرای قانون صورت گرفته است.

پلیس گفت: این جمعیت در روز یکشنبه ساعت را صرف مناجات با نزدیک به علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه و کوبیدن بر روی نرده های فلزی که بنا به محافظت از ساختمان. همه چیز در زمان خشونت به نوبه خود در اطراف 11:45 p. m.

"مردم شروع به راه اندازی ملات سبک آتش بازی بیش از نرده ها" پلیس در بیانیه ای گفت: اوایل روز دوشنبه. "یک زمان کوتاه بعد از آن مردم با صعود بیش از نرده ها وارد رواق. در مورد که در آن زمان یک گروه روشن یک آتش سوزی بزرگ در Lownsdale میدان پارک. مردم در جمعیت به طور مستمر برداشت در حصار. برخی از جمع آوری با سپر و چتر برای پوشش یک فرد تلاش برای برش از طریق آن است."

پلیس افزود که آتش نیز آغاز شده و در نزدیکی حصار بود اما به سرعت خاموش. پس از آن مردم شروع به پرتاب اشیاء بیش از نرده ها.

"جمعیت پراکنده طی چند ساعت آینده" در این بیانیه گفت: عقد "پورتلند پلیس نمی شرکت در متفرق کردن این جمعیت را ندارد هر گونه دستگیری و نمی استقرار CS گاز است."

به usf football گزارش داد که در مدت کوتاهی پس از نیمه شب بیرونی چراغ های ساختمان فدرال شد خاموش و پلیس دستور داد جمعیت پراکنده. "در عرض چند دقیقه فدرال افسران آمده از این ساختمان شلیک جمعیت-کنترل سلاح و استقرار گاز" روزنامه گزارش شده است.

"این چیزی است که معترضان در حال حاضر انتظار می رود فدرال عوامل به انفجار آنها را با نارنجک و گاز اشک آور به طوری [معترضان] را برگ جمع کن به ضربه های قوطی و دود را به سمت ساختمان" NPR ونسا Romo گفت NPR صبح Edition. او گفت: ماموران فدرال دوباره ساخته دستگیری پس از درگیری.

رویارویی در ادامه به ساعات اولیه صبح روز دوشنبه با توجه به این gray industriesبه عنوان عوامل آمریکا "مجبور معترضان به دور از دادگاه با استفاده از باطوم و آنچه به نظر می رسد فلفل توپ و اسپری فلفل."

"ما می خواهیم فدرال و ما می خواهیم پلیس به پاسخگویی و شروع به قدم از خود نقش مانند قتل مردم اساسا" یکی پرتلند از معترضان گفت: Romo.

تظاهرات در شهرهای دیگر از جمله سیاتل و آستین تگزاس آغاز شد و شنبه شب و در ادامه به یکشنبه.

اداره پلیس سیاتل گفت: 59 افسران دوره نقاهت بعد از آسیب های پایدار در شنبه زمانی که آنها ضربه با "مواد منفجره سنگ و بطری و چوب" به گفته پلیس-اجرای SPD کاغذ سایت. صدمات خود را از محدوده کبودی و خراش و سوختگی و یک پاره منيسک با یک افسر در بیمارستان بستری, پلیس گفت:.

در Austin, گرت فاستر 28 ساله مرد سفید که آورده خود را AK-47 تفنگ به تظاهرات هدف گلوله قرار گرفت و کشته در روز شنبه حدود 10 p. m. به وقت محلی. به عنوان او و دیگر سیاه و سفید زندگی می کند موضوع معترض بودند که ساخت راه خود را به پایین خیابان رانندگان تبدیل شده است به سمت جمعیت. به گفته پلیس پرورش با نزدیک شدن به وسیله نقلیه.

راننده آتش گشودند ضربه پرورش بود که حضور در این تظاهرات با نامزد خود را برای برخی از زمان. در اوایل Mondayafternoon یک GoFundMe صفحه برای پرورش مطرح کرده بود نزدیک به $108,000.

پورتلند پلیس هنوز در حال تحقیق در مورد تیراندازی قرار گرفت که در اوایل روز یکشنبه که در آن یک نفر مجروح شد در Lownsdale مربع پارک و تحت درمان قرار گرفت به صورت غیر تهدید کننده زندگی صدمات. پلیس منتشر شد دو نفر که می خواهم به زندان برده شد. آنها نشان می دهد اگر تیراندازی در ارتباط بود به اعتراض.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب