3: بازیگران اصلی در اسرائیل را دوباره انجام رقابت انتخابات

اورشلیم - اسرائیل سر به پای صندوق های رای برای سومین بار در کمتر از یک سال در روز دوشنبه پس از دو قبلی مجلس, ن

توسط MINERALNEWS در 11 اسفند 1398

اورشلیم - اسرائیل سر به پای صندوق های رای برای سومین بار در کمتر از یک سال در روز دوشنبه پس از دو قبلی مجلس, نژاد به پایان رسید inconclusively.

بیست و نه احزاب در حال اجرا هستند اما بیش از هشت به احتمال زیاد برای شکستن 3.25% آستانه انتخابات مورد نیاز برای ورود به کنست اسرائیل را کشتند.

هیچ کس تا به حال موفق به کسب اکثریت مطلق در 120 کرسی کنست ، به طور معمول احزاب بزرگتر را به اتحاد با گروه های کوچکتر برای ایجاد یک ائتلاف حاکم با اکثریت در پارلمان. پس از انتخابات رئیس جمهور را ضربه بزنید یک رهبر حزب به تلاش برای تشکیل یک دولت ائتلافی.

روز دوشنبه انتخابات باعث شد پس از نه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و نه رئیس خود را رقیب Benny Gantz موفق به ساخت یک ائتلاف پس از سپتامبر رأی پیشرو در کنست به انحلال خود و برگزاری انتخابات جدید است.

در اینجا نگاهی اصلی احزاب و بلوک:

طولانی حاکم لیکود

محافظه کار و حزب لیکود است تحت سلطه سیاست اسراییل برای خیلی از 40 سال گذشته با نتانیاهو به عنوان نخست وزیر دهه گذشته است.

آن انتخابات متمرکز کرده است به شدت بر نتانیاهو رهبری و روابط نزدیک با رهبران جهان از همه مهمتر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. از آنجا که کاخ سفید پرده برداری از آن از سرگرفته خواهد شد در ماه گذشته نتانیاهو ساخته شده است که پیشنهاد یک کلید تخته در پلت فرم خود را.

نتانیاهو به طور سنتی متحد خود اسرائیل ارتدوکس افراطی مذهبی و ملی احزاب برای تشکیل ائتلاف حاکم. برای جلب حمایت از ناسیونالیست راست نتانیاهو وعده داده است برای گام برداشتن در مسير الحاق مناطقی از غرب بانک اگر دوباره انتخاب شود.

نخست وزیر را به دادگاه و دو هفته پس از انتخابات برای او کیفرخواست در سه مورد فساد. او تخلف را رد کرده است. نتانیاهو حقوقی گلایه به نظر نمی رسد به تحت تاثیر حزب لیکود را در انتخابات اعداد.

___

در وسط گیر کرده

Gantz را میانه رو آبی و سفید حزب موفق به کسب یک کرسی بیشتر از حزب لیکود در سپتامبر و آماده باقی می ماند به چالش کشیدن برای این عنوان دوباره در روز دوشنبه.

رهبران — که شامل فرمانده سابق سپاه Gantz, an ex-TV میزبان و دو نفر دیگر بازنشسته سران نظامی — باید تمرکز مبارزات انتخاباتی خود را بر نتانیاهو حقوقی گلایه و سوال شخصیت خود را.

حزب سهام مشابه انداز به حزب لیکود وقتی که می آید به موضع سختی در برابر ایران و فلسطین گروه های شبه نظامی اما باز به مذاکرات فلسطینی. آن را می شکند از حزب لیکود به طرز چشمگیری بیشتر وقتی که می آید به مسائل مربوط به حکومت قانون است. آبی و سفید خواستار یک حکومت وحدت ملی با حزب لیکود اما تنها در صورتی آن را rids خود را از آن دیرین رهبر به دلیل اتهامات فساد علیه او است.

حتی اگر آبی و سفید بهترینها آن حاکم حریف آن را به یک زمان دشوار وصله با هم یک جایگزین ائتلاف حاکم با توجه به اختلافات میان ضد نتانیاهو و نیروهای این حزب تمایل به همکاری با کشورهای عربی به رهبری احزاب در کنست ،

___

مذهبی ملی

اسرائیل مذهبی-ملی جناح که تعداد میان نتانیاهو بی باک متحدان در حال اجرا بر روی یک لیست واحد یک بار دیگر. نقاشی بسیار از حمایت خود از این کشور را مهاجران Yamina عهد کرده است به نخست وزیر پیشنهاد خود را برای انتخابات مجدد و تحت فشار قرار دادند تا برای الحاق شهرک غرب بانک.

و حتی بیشتر به سمت راست یهودی قدرت یک حزب ملی گرایان افراطی است نه پیش بینی شده برای جلب حمایت کافی برای ورود به کنست اما به دست آورده است قابل توجه است. آن می تواند نوار آرا به دور از حزب لیکود و Yamina.

یهودی قدرت رهبران سیاسی هستند ورثه مرحوم خاخام Meir Kahane که حمایت اخراج فلسطینی ها و یهودی حکومت دینی.

Kahane را Kach حزب ممنوع شد از مجلس برای نژادپرستی در 1980s و ایالات متحده طبقه بندی شده خود را یهودی دفاع لیگ یک گروه تروریستی است. Kahane ترور شد در نیویورک توسط یک مصری-آمریکایی ضارب در سال 1990.

___

فوق العاده ارتدوکس

شاس و ایالات تورات یهودیت هستند که نمایندگی اسرائیل در حال رشد فوق العاده ارتدکس یهودی در جامعه است. احزاب لذت بردن از نزدیکی یونیفرم حمایت از جامعه خود و حمایت از سیاست های است که تهیه کردن به منزوی خود, شیوه زندگی با تمرکز بر نماز و مطالعه است. آنها بوده ام حامیان سرسخت نتانیاهو.

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

یک پیوست در سمت چپ

محترم حزب کارگر تحت سلطه سیاست اسراییل در اوایل آن دهه است. اما آن را تا به حال در طول تاریخ بد در سال 2019 برنده فقط شش کرسی در هر یک از این دو انتخابات قبلی است.

تحت آن جانباز رهبر Amir Peretz کار ایران با کوچکتر میانه Gesher در اجرا تا ماه سپتامبر رای دادن. پس از انتخابات جدید بودند به نام کارگر-Gesher سپس ادغام با لیبرال Meretz حزب در تلاش برای ساخت یک بزرگتر جناح چپ وبلاگ.

هر دو طرف گفته اند که آنها نمی خواهد شد پیوستن به نتانیاهو-رهبری دولت است.

___

پیوست اعراب

اسرائیل احزاب عربی که به نمایندگی از کشور 20 درصد اقلیت در حال اجرا بر روی یک لیست مشترک بلیط پس از اختلافات جناح mended نرده ها در تابستان گذشته و رسید به 13 کرسی در مجلس است. این تا حد زیادی به لطف میزان مشارکت بالاتر در میان رای دهندگان عرب.

عرب احزاب هرگز پیوست یک دولت اسرائیل اما حزب لیکود به دنبال بازی در اسرائیل محافظه کار ترس آنها ممکن است. رهبران حزب لیکود بارها و بارها ادعا Gantz خواهد تشکیل یک دولت پشتیبانی شده توسط مشترک لیست.

مشترک در لیست های سیاسی متنوع اعم از کمونیستها برای اسلامگرایان و به دنبال گسترده تر پشتیبانی از رای دهندگان یهودی را با تبلیغات به زبان عبری و یدی.

قابل توجه عرب مردم در انتخابات می تواند صدمه دیده است نتانیاهو امیدوار است برای یک دوره دیگر.

____

KINGMAKER

نتانیاهو کینه جویی آویگدور لیبرمن دارای قدرت قابل توجهی پس از Yisrael Beitenu خنثی تشکیل یک حزب لیکود به رهبری دولت در مارس مسدود و یا مدعی از ایجاد یک ائتلاف در ماه سپتامبر. برای سومین بار در یک سال به او اختصاص خواهد داد.

نظرسنجی پیش بینی است که سکولار ملی گرایان افراطی حزب تا حد زیادی پشتیبانی شده توسط لیبرمن را همکار مهاجران از اتحاد جماهیر شوروی سابق است که به احتمال زیاد به نگه داشتن بر روی صندلی به اندازه کافی به تعادل را.

اگر او سازش در مبارزات انتخاباتی خود وعده برای آوردن اصلاحات سکولار به اسرائیل او می تواند پیوستن به یک ائتلاف با نتانیاهو و فوق العاده ارتدوکس. اگر او مصالحه بر مخالفت خود را به یک دولت با حمایت احزاب عربی, او می تواند یک مرکز-چپ دولت به ریاست Gantz.

اگر نظر سنجی دقیق آن می تواند دشوار برای نتانیاهو و یا Gantz به امن یک اکثریت پارلمانی بدون لیبرمن را پشتیبانی می کند.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب