دادگاه عالی آسانسور ممنوعیت کمک های دولت به مذهبی تحصیل

واشنگتن - دادگاه عالی روز سه شنبه ساخته شده آن را آسان تر برای مدارس مذهبی برای به دست آوردن بودجه عمومی تایید

توسط MINERALNEWS در 10 تیر 1399

واشنگتن - دادگاه عالی روز سه شنبه ساخته شده آن را آسان تر برای مدارس مذهبی برای به دست آوردن بودجه عمومی تایید یک مونتانا بورس برنامه ای است که اجازه می دهد تا دولت اعتبار مالیاتی برای تحصیل خصوصی.

دادگاه 5-4 حاکم با محافظه کاران در اکثر در آمد و در یک اختلاف بیش از یک مونتانا برنامه بورس تحصیلی برای K-12 آموزش و پرورش است که همچنین باعث می شود اهدا کنندگان واجد شرایط برای $150 در دولت اعتبار مالیاتی.

قوه مقننه ایجاد اعتبار مالیاتی در سال 2015 برای کمک های ساخته شده به برخی از برنامه های کمک هزینه تحصیلی به صورت خصوصی آموزش و پرورش است. دولت بالاترین دادگاه تا به حال زده اعتبار مالیاتی به عنوان یک تخلف از مونتانا قانون اساسی را مبنی بر کمک دولت به مدارس مذهبی. بورس های تحصیلی می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر دو سکولار و مذهبی مدارس, اما تقریبا تمام دریافت کنندگان حضور در مدارس مذهبی.

قاضی جان رابرتز نوشت: این نظر است که گفت: دولت حاکم نقض آزادی مذهبی از پدر و مادر که می خواهند بورسیه برای کمک به پرداخت هزینه برای کودکان خود آموزش خصوصی. "دولت باید یارانه نیست خصوصی آموزش و پرورش است. اما هنگامی که دولت تصمیم به انجام آن نمی تواند به رد صلاحیت برخی از مدارس خصوصی تنها دلیل آنها مذهبی" رابرتز نوشت.

عدالت Sonia Sotomayor نوشت در مخالفت که بالا حکم دادگاه "است منحرف است. بدون هیچ گونه نیاز و یا قدرت به انجام این دادگاه به نظر می رسد نیاز به یک دولت برای بازگرداندن مالیات-برنامه های اعتباری که قانون اساسی نیست و تقاضا در وهله اول است."

پدر و مادر که کودکان در مدارس مذهبی شکایت کرد برای حفظ این برنامه است.

تقریبا سه دوجین متحده مشابه بدون کمک مقررات در قانون اساسی. دادگاه در برخی از ایالات آمریکا با اتکا بر آن مقررات به اعتصاب مذهبی-مدرسه بودجه.

عدالت ساموئل Alito اشاره کرد در یک جداگانه نظر به شواهد ضد کاتولیک تعصب است که او گفت: انگیزه اصلی تصویب مونتانا ارائه و دیگران آن را دوست دارم در 1800s اگر چه مونتانا قانون اساسی شد و دوباره در سال 1972 با ارائه دست نخورده است. عدالت برت Kavanaugh که دو دختر حضور در مدارس کاتولیک ساخته شده مشابه نقطه در طول بحث در ژانویه هنگامی که او صحبت در مورد "عجیب و غریب تعصب مذهبی" در برابر کاتولیک ها که لایه زیرین اصلاح.

تصمیم گرفت آخرین در یک خط گیری از دیوان عالی کشور که در حال حاضر شامل تهمت انتصاب نیل Gorsuch و Kavanaugh که مورد علاقه دین-بر اساس ادعای تبعیض. در سال 2014 به قضات اجازه خانواده-برگزار, برای سود کسب و کار با مذهبی در اعتراض به خارج شدن از زیر نیاز به پرداخت هزینه برای قرص های ضد بارداری برای زنان تحت پوشش بیمه خود را به برنامه. در سال 2017, دادگاه حکم به صورت یک میسوری کلیسا که حذف شده بود از کمک مالی دولت برای قرار دادن سطوح نرمتر در زمین بازی.

دادگاه عالی همچنین با وزن یک مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست دولت است که آن را آسان تر برای کارفرمایان به ادعای مذهبی یا اخلاقی معافیت و جلوگیری از پرداخت پول برای جلوگیری از بارداری برای زنان خود را تحت پوشش برنامه های بهداشتی. هنوز هم یک مورد دیگر را سپر نهادهای مذهبی از بیشتر اشتغال ادعای تبعیض.

دیوان عالی کشور نیز تایید برخی از کوپن برنامه ها و دادگاه های ایالتی را تصویب کرده اند دیگران است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب