هاوانا—قدرتمند قدر 7.7 زلزله زده در دریای کارائیب بین جامائیکا شرقی و کوبا در روز شنبه, تکان دادن یک منطقه وسیع از مکزیک به فلوریدا و فراتر از آن, اما وجود دارد هیچ گزارشی از تلفات و یا آسیب های سنگین.

زلزله شد محور 139 کیلومتری شمال غربی مونتگوبی, جامائیکا و 140 کیلومتری غرب-جنوب غربی نیقورو کوبا با توجه به بررسی زمین شناسی ایالات متحده. این آمار در 2:10 p. m. و در پی این حادثه طبیعی بود که نسبتا کم عمق 10 کیلومتری زیر سطح.

دکتر انریکه Arango آریاس, سر کوبا را ملی لرزه نگاری خدمات و گفت: رسانه های دولتی وجود داشته است هیچ آسیب جدی و یا صدمات گزارش شده است.

رژیم صهیونیستی. کارلوس جقوین و گنزالز از مکزیک, Quintana Roo است که به Cancun Tulum و محبوب دیگر استراحتگاه های ساحلی گفت: این زلزله احساس شد در چند بخش کم ارتفاع کارائیب دولت اما هیچ گزارش فوری از آسیب و یا آسیب.

اقیانوس آرام هشدار سونامی مرکز در ابتدا هشدار داده است که این زلزله می تواند تولید امواج 1-3 فوت بالاتر از نرمال در کوبا, جامائیکا, جزایر کیمن, هندوراس, مکزیک و بلیز صادر شده اما بعد پیام گفت: خطر گذشته بود.

اولیه لرزش شد و به دنبال آن یک سری از روسای, از جمله یکی در اندازه گیری بزرگی 6.1.

این زمین لرزه احساس شد به شدت در سانتیاگو پایتخت و بزرگترین شهر در شرق کوبا گفت: Belkis Guerrero, که با این نسخهها کار در یک کاتولیک رومی مرکز فرهنگی در مرکز سانتیاگو

“ما تمام شد و ما احساس صندلی حرکت می کند,” او گفت:. “ما شنیده سر و صدا همه چیز در حال حرکت در اطراف.”

او گفت: وجود دارد هیچ آشکار آسیب در قلب استعمار شهرستان.

“این احساس بسیار قوی است اما به نظر نمی آید مانند هر چیز اتفاق افتاده است,” او گفت: آسوشیتد پرس.

آن را نیز احساس کمی دورتر در شرق ایالات متحده در پایگاه نیروی دریایی در خلیج گوانتانامو کوبا در ساحل جنوب شرقی جزیره. وجود دارد هیچ گزارش فوری از آسیب یا خسارت گفت: J. Overton سخنگوی برای نصب که در مجموع جمعیت حدود 6000 نفر است.

چند فلوریدای جنوبی ساختمان تخلیه شدند به عنوان یک اقدام احتیاطی با توجه به شهرستان میامی, میامی-Dade و مقامات شهرستان. هیچ آسیب و یا بسته شدن جاده گزارش شده است. بدون لرزش احساس شد در Hard Rock ورزشگاه در باغ میامی برگزار خواهد شد سوپر باول در روز یکشنبه.

این زمین لرزه همچنین آمار جزایر کیمن ترک ترک خورده و جاده ها و آنچه به نظر می رسد فاضلاب ریختن از cracked برق. وجود دارد هیچ گزارش فوری مرگ و میر و صدمات یا آسیب شدید گفت: Kevin مورالس, editor-in-chief از کیمن قطب نما ،

جزایر تجربه تا چند زمین لرزه که newsroom کارکنان متعجب و متحیر بودند که این آمار گفت.

“آن را فقط مانند یک کامیون کمپرسی بزرگ شد نورد گذشته” مورالس گفت. “سپس آن را ادامه داد و بیشتر شدید.”

دکتر Stenette دیویس یک روانپزشک در یک جزایر کیمن بیمارستان گفت: او را دیدم کوره را پوشش می دهد دمیده شده توسط نیروی زلزله و فاضلاب انفجار به خیابان ولی هیچ آسیب جدی تر.

کلود Diedrick و 71 که صاحب یک شمشیربازی کسب و کار در مونتگوبی, گفت که او با نشستن در وسیله نقلیه خود را به خواندن زمانی که زمین شروع به نوسان.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“این احساس به من مانند من بر روی یک پل و مانند دو سه تا کامیون های سنگین و پلی تاب بود اما هیچ کامیون,” او گفت:.

او گفت که او تا به حال دیده بدون آسیب در اطراف خانه اش در شمال جامائیکا.

USGS در ابتدا گزارش شده قدر در 7.3.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر