'قوی' پس از عکسبرداری ال پاسو در حال حاضر آسیب پذیر به ویروس

EL PASO, تگزاس - جوهر بر روی پوست و hashtagged در رسانه های اجتماعی کلمات "ال پاسو قوی" ایالات ساکنان شهر پس ا

توسط MINERALNEWS در 3 خرداد 1399

EL PASO, تگزاس - جوهر بر روی پوست و hashtagged در رسانه های اجتماعی کلمات "ال پاسو قوی" ایالات ساکنان شهر پس از تیراندازی و کشتار در وال مارت در سال گذشته است.

به عنوان COVID-19 گرفت و در ال پاسو, مقامات دولتی سعی کرده اند به repurpose شعار بسیار شبیه "آیا نمی ظروف سرباز یا مسافر با تگزاس" در اصل یک ضد littering شعار یا "آرامش خود را حفظ و حمل در" یک-مورد استفاده در جنگ جهانی دوم پوستر نکردم در عصر اینترنت است. اما "ال پاسو قوی" نبوده است آغوش عمومی در زمینه ویروس است که به چالش کشیدن جامعه در روابط منطقه ای که به طور معمول فراتر از مرزها.

منطقه بالا انتخاب رسمی شهرستان قاضی ریکاردو سمنیگو در ابتدا پشتیبانی بهره برداری "ال پاسو قوی" به تجمع ساکنان' حمایت اجتماعی فاصله با همان تعصب و غیرت آنها به عنوان کمک به یک دیگر پس از اوت. 3 تیراندازی. اما سمنیگو می گوید آن را سخت به کراوات تیراندازی و ویروس بحران با هم زمانی که این شهر درخواست از ساکنان برای پاسخ به آنها را در مقابل راه.

"ما درخواست شد مردم به ایران و پس از آن ما درخواست آنها را به افراد مناسب است ؟ ما در حال رفتن 'در خانه بمانند, در خانه,'" سمنیگو گفت.

در برخی از راه, زندگی, در این بیماری همه گیر است و نه بر خلاف چند هفته اول پس از تیراندازی زمانی که بسیاری از ساکنان از ترس به بیرون رفتن.

"این واقعا وهم آور می گوید:" ریکاردو فدریکو, 32, اسکیت سواری با دوستان به یک ایستگاه گاز یکی از معدود مکان هایی در اخیر weeknight. "آن را مانند زمانی که شهر تعطیل (در ماه اوت). هیچ کس نمی خواست برای رفتن به خارج هیچ کس می خواست به خرید بروید. به خصوص از آنجا که اسپانیایی ها مثل ما بودند اهداف."

دادستان فدرال باید گفت که پاتریک Crusius انجام این حمله برای ترساندن Latinos به ترک ایالات متحده در یک طرح آنها ادعا می کنند او مشخص شده در یک نوار آنلاین منتشر شده و در مدت کوتاهی قبل از عکسبرداری است. Crusius جمهوری اسلامی است در حالی که در انتظار محاکمه به اتهام قتل.

در این روز پس از تیراندازی هزاران نفر از مردم — از جمله از همسایه سیوداد خوارز, مکزیک که در آن بسیاری از قربانیان زندگی پر از صندلی در ورزشگاه بیس بال برای یادبود.

"ال پاسو قوی -- آن را مانند هر کس شد به دنبال هر یک از دیگر" فدریکو می گوید.

این ورزشگاه در حال حاضر بسته شده و سمنیگو در حال برنامه ریزی برای سالگرد تیراندازی خود را به عنوان تیم معاملات با COVID-19.

سابق بهداشت روانی کارگر او تاسف است که شهر نمی تواند تمرکز بیشتر بر درمان صدمات از برآورد 3000 نفر بودند که در داخل خارج شده است. مرگ و میر افزایش به 23 مارس در زمانی که گیلرمو گارسیا درگذشت پس از نه ماه در بیمارستان است.

در یک سرویس برای گارسیا در یک بیمارستان پارکینگ عزاداران عینک تی شرت با "ال پاسو قوی" و نام مستعار خود را "مخزن" از سوی دیگر است. او بیوه جسیکا Coco گارسیا, آرامش دو فرزند خود را از طریق اشک و ماسک به آسمان نارنجی بیش از کوه ها و پرستاران تغییر شیفت در دل سل مرکز پزشکی که در آن پزشکان که درمان قربانیان تیراندازی در حال حاضر نظارت بر COVID-19 مراقبت.

آنلاین, ElPasoStrong برچسب در حال حاضر استفاده می شود در درجه اول برای بازگشایی اطلاعیه ها و دیگر کسب و کار تبلیغات است. یک شرکت حقوقی است که عبارت در یک بیلبورد. EPStrong.org ایجاد شده توسط مقامات شهرستان برای بازماندگان تیراندازی تبدیل به یک خانه پاک برای COVID-19 stay-در-خانه سفارشات و تست و نشانه اطلاعات است.

تشکر. ورونیکا Escobar می گوید: "ال پاسو قوی" ممکن است طنین انداز اینجا را در سال گذشته به دلیل منطقه انزوا در یک زمان جداگانه منطقه از بقیه تگزاس و بیش از 600 مایل (1,000 متر) از آستین. آن را مدت طولانی است که یک فرهنگی و اقتصادی جزیره نزدیک تراز وسط قرار دارد با سیوداد خوارز و دو شهر' همسایه لاس کروسس در نیومکزیکو.

"اگر El Paso, عطسه, Ciudad Juarez جلب سرد و بالعکس می گوید:" Escobar. "این یک بازی بسیار همزیستی و ارتباط تنگاتنگ ارتباط است."

اما پاسخ به این ویروس ساخته شده است دولت و مرزهای ملی برجسته تر است. Escobar و سمنیگو لابی Austin به تاخیر بازگشایی. لاس کروسس' شهردار خواسته ساکنان به بازدید از ال پاسو. و ال پاسو رهبران نگران نسبتا بدون کنترل COVID-19 شیوع در سیوداد خوارز, که در آن تست محدود است و بیمارستان ها پر.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

برای Escobar های "ال پاسو قوی" شعار تداعی frontier-سبک عشق و سخاوت: "همه کسانی که ارزش هایی که من با آن بزرگ شده است که راحتی من و به من الهام بخش است و در نهایت به من قدرت است."

اما این ویروس پیدا کرده است راه به نوبه خود است که قدرت را به یک آسیب پذیری: بیشتر همسایگان و اعضای خانواده دیدار یکدیگر به حمایت از آن را سریع تر گسترش می یابد.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب