قوانین سختگیرانه اعمال می شود اما بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت در نیویورک, خانه های پرستاری

بزرگنمایی این تصویر گلوریا دسوتو, 92, حق ملاقات با خانواده اش در ماشین خود را از یک پنجره عبری خانه

توسط MINERALNEWS در 21 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

گلوریا دسوتو, 92, حق ملاقات با خانواده اش در ماشین خود را از یک پنجره عبری خانه در ریوردیل در نیویورک در ماه گذشته. ست Wenig/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ست Wenig/AP

پس از چند ماه از منع فرد در بازدید از بستگان در خانه های پرستاری در میان COVID-19 ترس نیویورک می گوید آن آغاز خواهد شد کاهش کسانی که محدودیت امکانات است که تایید شده به عنوان ویروس رایگان.

این تغییر پس از آن دولت — یکی از کسانی که سخت ترین ضربه ویروس — دیده می شود هزاران نفر از مرگ و میر در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات.

با توجه به تجدید نظر در قوانین صادر جمعه جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت اگر یک خانه سالمندان یا بزرگسالان-مرکز مراقبت نداشته و هر coronavirus موارد برای 28 روز است.

اما حتی پس از آن قوانین کاملا محدود.

آنها دیکته می کند که تنها دو بازدید کنندگان — حداقل یکی از آنها باید حداقل 18 سال سن — مجاز هستند در هر ساکن و تنها 10 درصد از ساکنان ممکن است دریافت بازدید کننده در همان زمان. بازدید کنندگان خود را باید به دمای چک پوشیدن ماسک باقی می ماند و اجتماعی فاصله گرفته.

"با دانش ما در حال حاضر در مورد چگونه COVID-19 آمد به خانه های سالمندان – به طور عمده از طریق بدون علامت کارکنان و بازدید کنندگان از طریق هیچ گسل از خود را – این مهم است که ما به عنوان رزومه ملاقاتها به این امکانات ما آن را در یک هوشمند و با احتیاط راه برای اطمینان از سلامت و ایمنی ساکنان و کارکنان دولت" کمیسیون بهداشت و درمان دکتر هوارد Zucker در بیانیه ای گفت.

"ما همچنان نزدیک به نظارت بر وضعیت در هر یک از تسهیلات و ایجاد تنظیمات بر اساس آمار و داده های در حال حرکت رو به جلو" شکر گفت. "من می دانم که چقدر دردناک شده است برای ساکنان این امکانات به تحمل یک دوره طولانی از زمان بدون دیدن خانواده و عزیزان و امید من این است که این تنظیم به ملاقات سیاست ارائه خواهد شد برخی از راحتی برای همه است."

دستورالعمل جدید بعید است که به معنی سیل بازدید کنندگان به خانه های سالمندان – نه تنها به دلیل محدودیت در تعداد مجاز به دیدن بلکه به دلیل قوانین "بسیار شدید" Oneida County اجرایی آنتونی Picente جونیور گفت: Utica Observer-Dispatch.

"وجود دارد بسیاری از چیزهایی که آنها باید انجام دهید (برای اجازه بازدید کنندگان دوباره). آن را به عنوان برش و خشک به عنوان احتمالا اعضای خانواده از ساکنان خواهد بود. من درک می کنم به شدت از آنچه که ما در حال برخورد با بدیهی است که" Picente گفت.

"اما پیدا کردن یک خانه سالمندان در حال حاضر که تا به حال 28 روز COVID-رایگان بسیار دشوار و تقریبا غیر ممکن است در حال حاضر به خصوص با توجه تعداد ما در جامعه ما," او گفت:.

به گفته نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل بیش از 55 ، 000 COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده رخ داده است در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت و امکانات بیش از 6000 نفر از آنها در ایالت نیویورک است. به طور کلی 40 درصد از تمام مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آمریکا رخ داده است از جمله امکانات این بار گزارش.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو آمده است در صورت انتقاد بیش از یک بخشنامه دولت در ماه مارس که منتقل COVID-19 بيمار به مراقبت طولانی مدت امکانات در تلاش برای پایمال کردن بیمارستان. کومو گفته است که دستور در خط با کاخ سفید هدایت.

بخشنامه بعدها اوراق, اما نه قبل از اینکه هزاران نفر از بیماران آلوده منتقل شدند به گفته آسوشیتد پرس.

در اوایل این هفته جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت صادر شده یک گزارش نشان می دهد هیچ توجهی ارتباط بین بیمار و انتقالات و پس از آن خانه سالمندان مرگ و میر.

این گزارش به این نتیجه رسیدند که اوج در خانه سالمندان مرگ و میر به علت COVID-19 ربطی نداشت پذیرش COVID-19 بيمار شد اما از نزدیک در ارتباط با عفونت در میان خانه سالمندان کارمندان – نشان می دهد که کارکنان در امکانات شد و به احتمال زیاد اصلی بردار از این بیماری است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب