دانشگاه استنفورد در مقطع کارشناسی دارای coronavirus جرقه محدودیت های جدید

یک دانشگاه استنفورد در مقطع کارشناسی آزمایش مثبت برای coronavirus باعث بیشتر اقدامات در محوطه دانشگاه."این دان

توسط MINERALNEWS در 24 اسفند 1398

یک دانشگاه استنفورد در مقطع کارشناسی آزمایش مثبت برای coronavirus باعث بیشتر اقدامات در محوطه دانشگاه.

"این دانش آموز است که در حال حاضر خود جدا. تیم ما در حال حاضر در حال انجام تماس ردیابی و در حال کار برای اطلاع رسانی و ارائه راهنمایی به تمام تماس نزدیک از فردی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است" استنفورد در بیانیه ای گفت.

این دانشگاه در حال حاضر به کلاس های آنلاین در هفته گذشته. در حال حاضر این دانشگاه گفت: این اقدامات بیشتری برای محدود کردن کسانی که باقی می ماند در محوطه دانشگاه. یک نگرانی بزرگ است و سالن های غذاخوری برای دانش آموزان, که این دانشگاه گفت: "اساسا ناسازگار با مفهوم اجتماعی فاصله."

در سالن های غذاخوری در دانش آموزان "داده خواهد شد و از قبل پر شده برو ظروف و بطری و یا کنسرو نوشیدنی. دانش آموزان خواهد شد و سپس نیاز به ترک سالن ناهار خوری و غذا خوردن در خارج از منزل در اتاق خوابگاه خود و یا در جای دیگر. وجود خواهد داشت محدودیت در تعداد دانش آموزان مجاز در خدمت منطقه در هر زمان."

تبلیغات

تماس با شیوع کروناویروس "یکی از تاریخی ترین بهداشت عمومی چالش های زمان ما," سلامت افسر دره سیلیکون جدید صادر شده تهاجمی ممنوعیت تجمعات عمومی — محدود کردن تجمعات از 35 یا بیشتر مگر اینکه سازمان هشدار می دهند شرکت کنندگان آن به شمار افزایش خطر عفونت و ممنوعیت های عمومی و خصوصی تجمعات از 100 یا بیشتر.

این منظور نیز توصیه می شود تمام تجمعات بود لغو شد.

با کروناویروس گسترش سریع و ضربه Silicon Valley, سخت, جهت شهرستان سانتا کلارا سلامت افسر دکتر سارا کودی شد دقیق ترین ممنوعیت تجمعات عمومی در سراسر کالیفرنیا. شهرستان سانتا کلارا بدترین آمار شهرستان سراسر کشور, گزارش, مرگ دو نفر.

شهرستان سرپرست مدارس نیز دستور تعطیلی مدارس در شهرستان سانتا کلارا آغاز مارس 16 آوریل 3.

تبلیغات

"بر اساس این داده ها و الگوهای بیماری است که ما در سراسر جهان, ما می دانیم که شیوع COVID-19 در شهرستان ما را تسریع خواهد کرد. و ما پیش بینی بسیاری از موارد در روزها و هفته به سر آمد" سلامت افسر گفت.

"این اقدامات طراحی شده به سرعت گسترش بیماری و حفظ بحرانی بهداشت و درمان-مراقبت از ظرفیت و دیگر خدمات ضروری," کودی گفت.

منظور خواهد شد و به احتمال زیاد یک اثر دراماتیک در تئاتر و میله های زندان است.

یک گردهمایی است که هر رویداد و یا برگزاری آن به ارمغان می آورد مردم با هم در یک اتاق یا فضای در همان زمان مانند یک سالن ورزشگاه آرنا, اتاق کنفرانس, سالن جلسه, کافه تریا, رستوران, تئاتر نوار و یا هر گونه دیگر محدود محیط داخلی و یا در فضای کودی گفت.

پنج وجود دارد نیاز است که میزبان از عمومی و خصوصی گردهمایی بین 35 و 100 نفر باید مطابق با:

  • نگه داشتن شرکت کنندگان حداقل 6 فوت از یکدیگر
  • صابون و آب در دسترس برای شرکت کنندگان به شستن دست های خود و یا بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست
  • مردم میزبانی گردهمایی باید هشدار آینده نگر شرکت کنندگان 24 ساعت قبل از این که حوادث پس از یک افزایش خطر ابتلا به کروناویروس انتقال و افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی هستند در معرض خطر جدی است و باید حضور نداشت
  • برای یکی حوادث میزبان باید اجازه آینده نگر شرکت کنندگان به انصراف از حضور خود را بدون پرداخت هزینه و بازپرداخت آنها
  • میزبان باید تمیز کردن سطوح با مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و دیگر پاک کننده های استاندارد.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن