جنوب چین تمیز کردن از سیل اما بیشتر باران در راه

پکن - بخش هایی از جنوب چین هنوز تمیز کردن تا پنج شنبه از سیل که دست کم 20 نفر کشته یا مفقود شده پیش بینی می شو

توسط MINERALNEWS در 22 خرداد 1399

پکن - بخش هایی از جنوب چین هنوز تمیز کردن تا پنج شنبه از سیل که دست کم 20 نفر کشته یا مفقود شده پیش بینی می شود با آمار بیشتر باران بیش از چند روز آینده.

نزدیک به 3 میلیون نفر آسیب دیده اند و سیل با 228,000 مجبور به پناه و 1300 خانه های تخریب شده با توجه به وزارت مدیریت اضطراری. مستقیم زیان های اقتصادی تخمین زده می شود که بیش از 500 میلیون دلار به وزارت گفت.

در حالی که آسیب شده است متمرکز در استان هونان و گوانگشی منطقه مقامات نظارت بر وضعیت در شهر ووهان کانون جهانی coronavirus همه گیر نهفته است که در امتداد رودخانه یانگ تسه, معاون وزیر منابع آب Ye Jianchun گفت: روز پنج شنبه در یک جلسه.

Guangxi بسیار مهم بخش گردشگری در حال حاضر ضربه سخت گیر است دچار ضرر و زیان بیشتر از سیل.

در این شهر زیبا از ینگشوو, مشهور برای آن رودخانه مناظر و کارست outcroppings خیابان آب گرفتگی و گردشگران تا به حال به تخلیه در بامبو رفتس. شهرستان دولت گفت: بیش از 1 ، 000 هتل ها و خانه باقی می ماند و 5000 مغازه دچار آسیب آب.

آتش نشانان و دیگر کارگران تن به تن در کمک به روشن شدن باقی مانده و اسپری ضد عفونی کننده رسمی رادیو فردا خبر داد.

فصلی و جاری شدن سیل به طور منظم حملات به مناطق پایین تر از چین, سیستم های رودخانه عمده به خصوص کسانی که از یانگ تسه و مروارید به جنوب. مقامات به دنبال کاهش آسیب از طریق استفاده از سدها به ویژه عظیم سه دره ساختار در یانگ تسه.

چین بدترین سیل در سال های اخیر شد و در سال 1998 زمانی که بیش از 2000 نفر کشته و تقریبا 3 میلیون خانه ویران شد.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب