دره سیلیکون می تواند 2000 تا 16,000 coronavirus مربوط به مرگ و میر تخمین های جدید نشان می دهد

دره سیلیکون می تواند دیدن یک coronavirus مرتبط با مرگ و میر از 2000 تا 16000 تا پایان ممکن است بسته به اینکه چ

توسط MINERALNEWS در 7 فروردین 1399

دره سیلیکون می تواند دیدن یک coronavirus مرتبط با مرگ و میر از 2000 تا 16000 تا پایان ممکن است بسته به اینکه چگونه به طور جدی مردم را به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است با توجه به پیش بینی های ارائه شده در شهرستان سن جته جلسه شورای چهارشنبه.

تفکر پشت این برآورد نشان می دهد که چرا سلامت و مقامات منتخب در سراسر کالیفرنیا را صدا زنگ در مورد نمایی افزایش coronavirus موارد گزارش شده از اوایل ماه مارس. مقامات از شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti به سان فرانسیسکو مدیر بهداشت عمومی دکتر گرانت, Colfax, هشدار داده اند در مورد افزایش شدت بیماری کروناویروس بیماران نیاز به بستری در هفته آینده یا دو.

"حتی در بهترین سناریو ما به دنبال این منظور در آینده 12 ماه — 2000 بالقوه مرگ و میر به طور مستقیم از COVID-19" سن خوزه شهرستان معاون مدیر پوست گوساله و بره Harkness گفت: برآورد پیش بینی مرگ و میر برای شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا ششم پرجمعیت ترین شهرستان است.

Harkness با تاکید بر بینی او ارائه خشن هستند و این شهرستان در حال کار بر روی یک مفصل تر و قوی برآورد. "اما با توجه به فوریت وضعیت ما تصمیم گرفته اند برای به اشتراک گذاشتن [این] نتایج اولیه با شما و عمومی به منظور استخراج اکشن است که نیاز به صرفه جویی در زندگی" Harkness گفت.

تبلیغات

اگر چیزی که انجام می شود مرگ و میر از این ویروس است که می تواند شدید و مشکلات تنفسی می تواند ضربه 16,000 مردم این شهرستان از نزدیک به 2 میلیون نفر با فقط یک پنجم جمعیت لس آنجلس.

اما اگر متوسط انطباق با پناهگاه در محل سفارش صادر شده در سراسر منطقه خلیج سان فرانسیسکو در مارس 16 بود که به دنبال یک شبیه ایالت منظور صادر شده سه روز بعد — که در آن "ما چیزی اما [آن را] به خوبی انطباق با" وجود دارد هنوز هم می تواند به مراتب بدتر از مرگ و میر از بهترین سناریو با نزدیک 8,000 مرده در شهرستان سانتا کلارا.

"این سخت ترین اسلاید به نگاه" گفت: Harkness که با تمرکز بر آمادگی اضطراری برای کالیفرنیا سوم پرجمعیت ترین شهرستان است.

Coronavirus death projection for San Jose

در بدترین حالت coronavirus سناریو برای شهرستان سانتا کلارا که در آن هیچ کس باقی می ماند در خانه 16000 نفر می میرند. بهترین سناریو است که در آن هر کس مطابق با یک پناهگاه در محل سفارش در نتیجه از 2 ، 000 مرگ و میر با توجه به برآورد خشن ارائه شده در جلسه شورای شهر.

(شهر سان خوزه)

تبلیغات

چرا coronavirus موارد هنوز در حال رشد با وجود پناهگاه در محل سفارش

موارد coronavirus هنوز در حال رشد در شهرستان سانتا کلارا با وجود فراگیر پناهگاه در محل سفارش صادر شده در سراسر منطقه خلیج سان فرانسیسکو فقط یک کمی بیش از یک هفته پیش به دلیل موارد عفونت شناسایی شود در حال حاضر نشان دهنده عفونت رخ داده است که یکی دو هفته پیش دکتر سارا کودی سانتا کلارا کانتی بهداشت عمومی افسر گفت: این شهرستان با هیئت ناظران در جلسه روز سه شنبه.

"مواردی که ما در حال شناسایی در حال حاضر هنوز هم منعکس انتقال و آنچه اتفاق می افتد در جامعه ما یک تا دو هفته قبل وجود دارد که تاخیر" کودی گفت.

می توانید آن را به 14 روز پس از کسی است که با آلوده coronavirus قبل از علائم این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 به نظر می رسد.

اما می توانید آن را حتی دیگر برای تبدیل شدن به طور جدی بیمار است. در اینجا ميانه در آن زمان از اولین نشانه های بیماری به نتايج زير با توجه به مطالعه از بیماران در ووهان چین:

  • از بیماری شروع به تنگی نفس: 7 روز
  • از بیماری شروع به سپسيس: 9 روز
  • از بیماری شروع به زجر تنفسی حاد: 12 روز
  • از بیماری شروع به مراقبت ويژه پذیرش: 12 روز
  • از بیماری شروع به مرگ و یا ترخیص از بیمارستان: 21 روز

این نوع از جدول زمانی نیز دیده شده است و در کالیفرنیا است.

این علائم می تواند به نظر می رسد نسبتا خفیف در هفته اول, با نشانه های اصلی بودن و سرفه و بیمار تحت درمان به صورت سرپایی.

تبلیغات

آن را تنها در هفته دوم که در آن بیماران به سرعت در حال زوال و در عرض چند ساعت آنها قادر به تنفس خود به خود و به طور ناگهانی نیاز به یک لوله تنفس وارد گلو به طوری که آنها می تواند متصل به یک دستگاه تهويه مکانيکی است که فشار اکسیژن به ریه ها, با توجه به مصاحبه ای که دکتر استفان Parodi یک قیصر معاون رئیس جمهور و بیماری های عفونی پزشک به مجله آمریکایی پزشکی Assn.

بعد از چند هفته حیاتی هستند

مقامات همچنین می گویند تعدادی از coronavirus موارد در شهرستان سانتا کلارا است به مراتب بیشتر از حال حاضر ثبت شده است. همانطور که از پنج شنبه شب, شهرستان سانتا کلارا, گزارش 459 coronavirus موارد و 17 مرگ و میر. اما Harkness سن خوزه گفت: "این احتمال وجود دارد در واقع 9,000 به 19,000 مردم در شهرستان سانتا کلارا با عفونت کروناویروس.

"در حال حاضر تعداد ... تست مثبت بسیار undercounts تعداد واقعی موارد" Harkness گفت. "این بدان معناست که ما باید با یک احساس امنیت کاذب از نظر تفکر" من از همه کسانی که تست شده هستند و تنها کسانی که آلوده می شوند.' وجود دارد تعداد زیادی از ما راه رفتن در اطراف که آلوده هستند."

تا چند هفته آینده بسیار مهم هستند. اگر تقریبا همه چوب با سخت stay-at-home سفارشات ایجاد شده توسط شهرستان و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که "به طور قابل توجهی خم منحنی" چه خواهد بود در غیر این صورت نمایی افزایش موارد است.

اما این منطقه هنوز هم نیاز به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در واحد مراقبت های ویژه تخت و پنکه Harkness گفت. بدون آنها میزان مرگ و میر برای بیماران بدحال دو برابر است.

می تواند به افزایش تقاضا برای مراقبت ويژه تخت بود ملاقات کرد ؟

در بدترین حالت اگر وجود داشت هیچ جهت برای مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است برای جلوگیری از شیوع تقاضا برای مراقبت ويژه تخت در طول شیوع اوج خواهد بسیار افتادن عرضه توسط بسیاری از موارد با توجه به اسلاید Harkness ارائه شده است.

پس بنابراین رویکرد که در آن بسیاری از مردم نمی مطابق با اقامت در خانه می تواند هنوز هم ترک شهرستان با بیش از حد چند ICU تخت.

تبلیغات

Coronavirus intensive care unit projected demand for Santa Clara County

در بدترین سناریو از یک بیماری همه گیر کوروناویروس که در آن هیچ کس در خانه باقی می ماند (تیره خط قرمز) تقاضا برای مراقبت ويژه تخت پیشی عرضه مشخص شده تقریبا توسط دو خطوط افقی است که نشان می دهد طیف وسیعی از برآورد exisiting را ICU تخت و چگونه بسیاری از می تواند ایجاد شود. اما پایبندی به پناهگاه در محل قوانین می تواند به کاهش تقاضا برای تخت نشان داده شده در نور نارنجی خط.

(شهر سان خوزه)

اما پایبندی به اقامت در خانه سفارشات همراه با افزایش تعداد واحد مراقبت های ویژه تخت می تواند به دره سیلیکون به جلسه تقاضا Harkness گفت.

"مهم ترین چیز است که هر کس می تواند انجام دهید این است که با رعایت بهداشت عمومی سفارشات — پناهگاه-در-محل. این است که این عجیب و غریب لحظه ای که در آن بزرگترین چیزی که شما می توانید انجام دهید برای کمک به این است: هیچ چیز. رفتن به خانه. ماندن بر روی نیمکت خود را. سازمان دیده بان برخی از Netflix" Harkness گفت.

"من می دانم آن را سخت به خصوص برای کسانی از ما که فکر می کنم در عمل چیزی که ما نیاز به انجام," او اضافه شده است. "اما در این ویژه اپیدمی 'بودن' ممکن است مهم تر از "انجام" برای بسیاری از ما است."

شهرستان مسابقه به امن تر هواکش

شهرستان سانتا کلارا, تلاش برای افزایش, بهداشت و درمان, ظرفیت. یک 248-تخت فدرال پزشکی ایستگاه در حال تاسیس در سانتا کلارا مرکز کنوانسیون مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک "پزشکی مهلت واحد" برای coronavirus-بیماران آلوده که لازم نیست در بیمارستان بستری شود اما نمی تواند بازگشت به خانه به مراقبت از خود.

شهرستان دستور داده است تا 211 ونتیلاتورهای مکانیکی و دولت وعده داده است به ارائه 100 بیشتر شهرستان سانتا کلارا اجرایی دکتر جفری V. Smith, که همچنین یک پزشک و یک وکیل گفت: هیئت ناظران در روز سه شنبه. این شهرستان که در عمل چند بیمارستان و نیز تلاش برای استخدام بیش از 100 نفر از پرستاران.

اسمیت گفت: این شهرستان پیگیری که چگونه بسیاری از تخت های موجود در این منطقه بیمارستان مربوط به COVID-19 به خصوص در واحد مراقبت های ویژه. از روز شنبه وجود دارد خالی ICU تخت و در دسترس هواکش "اما ما بسیار نگران آن است که هنگامی که یک زن و شوهر از هفته شده اند و ما خواهد بود واقعا به چالش کشیده است."

از 375 شهرستان سانتا کلارا ساکنان که تایید شد به عفونت کرونا ويروسی که از پنج شنبه شب شدت بیماری در میان آنها است که هنوز هم بسیار بالا است. کودی سلامت افسر گفت: در پاياننامه در جلسه روز شنبه که 125 بستری بودند و در زمان تشخیص از جمله 13 که در واحد مراقبت های ویژه.

سان فرانسیسکو رهبران گفت که آن را قابل قبول این شهرستان می تواند به صورت یک بحران مشابه که از شهر نیویورک و سقوط کوتاه از 1500 هواکش و 5000 تخت بیمارستان. "این است که حتی یک سوال که آیا ما نیاز بیشتر" سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت.

تست برای coronavirus هنوز یک تغییر

آزمایشگاه تست برای coronavirus برای تایید اینکه آیا بیمار بیمار دارای ویروس است که باعث COVID-19 است که هنوز هم یک چالش برای شهرستان سانتا کلارا. "با وجود این اطلاعیه از دولت فدرال تست است که به عنوان گسترده به عنوان ما می خواهم آن را به عنوان آن نیاز به" کودی روز سه شنبه گفت.

محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه بوده و قادر به تست این ویروس پس از Feb. 26 اما مانند دیگر دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه هرگز طراحی شده برای کار تجاری مانند آزمایشگاه. به طوری که آنها ارائه نمی دهد حجم بالا تست ظرفیت به روند هزاران نفر از آزمون های روزانه, کودی گفت: "به همین دلیل است که ما وابسته به تجاری و علمی بخش است."

کودی و دیگر افسران بهداشت در منطقه خلیج سان فرانسیسکو در روز سه شنبه با صدور سفارش جدید نیاز به آزمایشگاه برای گزارش به مقامات نه تنها مثبت coronavirus موارد اما آنهایی که منفی نیز هست. شهرستانهای نمی باید یک ایده روشن از چقدر تست شد رخ داده در منطقه از نتایج منفی تا به حال نشده است به گزارش مقامات محلی.

"همچنین ما را قادر به درک اگر مناطق وجود دارد که در آن وجود دارد بالاتر مثبت نرخ که در آن وجود دارد ممکن است شدید تر انتقال [ویروس] که البته برای ما بسیار مهم است به درک که ما سعی در کاهش انتقال و خم منحنی" کودی گفت.

کانون کالیفرنیا coronavirus بحران

شهرستان سانتا کلارا تبدیل به کانون کالیفرنیا coronavirus بحران با مرگ و میر بیشتر از هر شهرستان در دولت است.

اولیه نکات از مشکلات به ظاهر وقتی که مشخص شد که در میان افراد بیمار شدن آزمایش در شهرستان سانتا کلارا, درصد از مردم تست مثبت به کروناویروس جدید به طور معنیداری بالاتر از سایر جوامع اسمیت گفت. که شوم نشانه آن است که پیشنهاد نیز وجود دارد که درصد بالایی از افراد آلوده به ویروس coronavirus که نیست و در عین حال نشان دادن نشانه هایی از بیماری است.

حدود 80 درصد از افراد آلوده نشان می دهد خفیف یا حداقل علائم بیماری است.

اسمیت گفت: زودتر طرح ذکر شده توسط Newsom که بیش از نیمی از کالیفرنیا می تواند با آلوده coronavirus در دو ماه دوره بود بر اساس نامحدود گسترش ویروس و بعید است که رخ می دهد.

"با این حال پس از سانتا کلارا همواره در خط مقدم ما قطعا نیاز به آماده می شود و تمرکز ما شده است در تلاش برای مطمئن شوید که سیستم ما است نه ضعف" اسمیت گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب