تیراندازی برگ وودلند هیلز همسر مرده و زخمی, پلیس می گویند

یک زن کشته شد و شوهرش زخمی شد اوایل روز شنبه هنگامی که ضارب افتتاح شد آتش سوزی در یک خانه در وودلند هیلز, پلیس

توسط MINERALNEWS در 22 اسفند 1398

یک زن کشته شد و شوهرش زخمی شد اوایل روز شنبه هنگامی که ضارب افتتاح شد آتش سوزی در یک خانه در وودلند هیلز, پلیس گفت:.

افسران در پاسخ به 23000 جلوگیری از Gainford خیابان در مدت کوتاهی پس از 1 ساعت پس از دریافت گزارش از عکس اخراج در این منطقه است. هنگامی که آنها وارد آنها دریافتند یک زن کشته و یک مرد رنج می برند از آنچه به نظر می رسد زخم گلوله گفت: افسر تونی Im سخنگوی اداره پلیس لس آنجلس.

این کاری بود که در دهه 60 بود که در خارج از خانه در هنگام تیراندازی آغاز شد. او مشخص نشده است. شوهر او بود که در داخل مجروح شد و هنگامی که دور رفت را از طریق درب جلو پلیس لس آنجلس Det. علامت o'donnell گفت.

او گرفته شد و برای درمان به بیمارستان منتقل و انتظار می رود که برای زنده ماندن o'donnell گفت. مقامات در حال جستجو برای تعداد نامعلومی از افراد که فرار از صحنه قبل از ماموران وارد شدند.

تبلیغات

تصویری از صحنه نشان داد محققان تمیز کاری خانه جلو چمن برای شواهد اولیه پنج شنبه. مقامات به دنبال هر خانه در این منطقه با دوربین های امنیتی که محققان فکر می کنم می تواند کمک به آنها را به شرح مظنون است.

هر کسی با اطلاعات در مورد تیراندازی است که خواسته به تماس با پلیس لس آنجلس دره قتل اداره در (818) 374-9550.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im