جلسات مبارزه برای زندگی سیاسی به عنوان برگ برنده بافندگی بیش آلاباما در سنای مسابقه

بزرگنمایی این تصویر جف جلسات گفتگو با رسانه ها پس از رای گیری در آلاباما اولیه انتخابات در موبایل عل

توسط MINERALNEWS در 23 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

جف جلسات گفتگو با رسانه ها پس از رای گیری در آلاباما اولیه انتخابات در موبایل علا., در آوریل 3. او چهره تامی Tuberville در روز سه شنبه جمهوریخواه انتخابات. Vasha شکار/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Vasha شکار/AP

جانبازان جمع شده بودند به تازگی در کنار USS Alabama جنگی در موبایل خلیج در حمایت سابق آمریکا دادستان کل جف جلسات.

"اجازه دهید به شنیدن آن را برای ساعت یک بار و آینده سناتور آلاباما محترم جانباز جف جلسات" سرتیپ بازنشسته ، ژنرال ریچارد آلن گفت: در معرفی جلسات.

اما جمعیت پراکنده شد. و تنها یک تلویزیون دوربین نشان داد تا حتی اگر ظاهر شد و در زادگاه خود از تلفن همراه.

جلسات برای مبارزه با او زندگی سیاسی در جمهوری رواناب به صورت قدیمی خود را آلاباما بسازید. 73 ساله و چهره های سیاسی تازه وارد سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville که دارای دو رقمی استفاده با توجه به رای گیری های اخیر. برنده در روز سه شنبه رواناب پیشرفت خواهد کرد و به طور کلی انتخابات را در سن. داگ جونز آسیب پذیر ترین دموکرات در سنا و آشنایی با بهترین شات را به نفع خود یک کرسی برگزار شده توسط حزب دموکرات.

در حالی که جلسات touting محلی تاییدیه حریف خود را به یکی از محبوب ترین سیاستمدار در این عمیقا قرمز دولت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

جلسات می گوید: آن را تا به واشنگتن به دیکته مسابقه.

"رئیس جمهور می تواند تایید که او خواسته," او گفت:. "اما مردم آلاباما تصمیم خواهد گرفت که در این مسابقه است."

بزرگنمایی این تصویر

سابق دانشگاه آبرن سر مربی تیم فوتبال تامی Tuberville به رئیس جمهور تهمت حمایت در آلاباما در سنای رواناب. جان Minchillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان Minchillo/AP

جلسات خود را میبیند در یک به طور کامل از موقعیت های مختلف از او در سال 2016 زمانی که جمعیت کثیری را تشویق می کردند برای او در تلفن همراه به عنوان او به نظر می رسد با آن نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. جلسات یکی از اولین عمیق جنوب سیاستمداران به تایید او.

"ما یک مرد اینجا که واقعا به من کمک کرد" مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت. "او تنها کسی است که من به دنبال وکیل او چرا که او خیلی spot-on."

جلسات خدمت 20 سال در مجلس سنا بود و صدای پیشرو در برابر غیر قانونی, مهاجرت طولانی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام مرز دیوار. جلسات استدلال می کند او همچنان نامزد بیشتر تراز وسط قرار دارد با رئيس جمهور در دستور کار است.

اما او بیشتر همراه در حال حاضر با مشکل تصدی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و تصمیم خود را به recuse خود را از مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه آغاز کرد. جلسات سرنگون شد به عنوان دادستان کل در سال 2018 پس از اینکه بارها و بارها با تمسخر با تهمت که به نام جلسه "فاجعه است."

"من می دانم که او احساسات قوی در مورد این مسابقه" جلسات گفت. "من می دانم که او ناراحت است و در مورد آن تحقیق طولانی مدت که واقعا مختل عمر خود را در راه های بسیاری ساخته شده آن را سخت برای او به حکومت موثر است."

جلسات می گوید او ملزم به پیروی از قانون است.

"من وظیفه من به عنوان من تو را دیدم آن را," او گفت:. "و من اعتقاد دارم که در دراز مدت این کار کرد."

در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر در زمان به توییتر در حمایت از Tuberville. "[H]e برنده است که هرگز به شما اجازه پایین" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. "جف جلسات یک فاجعه است که اجازه دهید همه ما پایین است. ما نمی خواهیم او را در واشنگتن!"

جلسات پاسخ بیشتر زور و اجبار از او در گذشته است. "من افتخار و صداقت به مراتب مهم تر از این نوجوانان توهین" او کف بازگشت.

Tuberville انتخاباتی به دنبال بهره برداری از این مفهوم است که جلسات در حال حاضر کالاهای آسیب دیده.

"شما می توانید آن را جعلی نیست. شما یا قوی و یا شما نمی. جف جلسات او نیست" سابق Auburn مربی می گوید در یک آگهی در یک باشگاه ورزشی با وزنه را پشت سر گذاشت. "او مرد به اندازه کافی برای ایستادن با رئیس جمهور تهمت زمانی که همه چیز دشوار است."

این آگهی همچنین نشان می دهد یک کلیپ از Tuberville پایین رفتن از پله های نیروی هوایی یک مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژوئن سفر به دالاس.

Tuberville به دست آورده نام مستعار "مواقعی قمار باز" برای گرفتن خطرات در زمین فوتبال در دوران مربیگری حرفه ای اما با یک رای گیری منجر شود او چند خطرات در این انتخابات که منتقل شد به تیر از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. Tuberville حاضر به بحث و به طور کلی اجتناب از رسانه ها در اجرا تا روز سه شنبه رای دادن.

با هیچ سیاسی رکورد او رو موشکافی برای نقش خود را در یک صندوق که defrauded سرمایه گذاران و جلسات انتقاد کرده است او را برای زندگی در فلوریدا قبل از آمدن به آلاباما برای اجرا به مجلس سنا.

اما در مبارزات انتخاباتی Tuberville می شود, افراد مشهور, مربی تیم درمان در یک وضعیت که در آن کالج فوتبال جام مقدس.

"چه مربی وان?" طرفداران بخواهید در یک Facebook تصویری از Tuberville را مراجعه به یک قایق رژه تجلیل مغلوب ساختن پیشی جستن در نارنجی ساحل بیش چهارم ژوئیه آخر هفته.

"من نیاز به رای شما برای ارسال یک سناتور ایالات متحده به واشنگتن به نمایندگی از این دولت این کشور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" Tuberville می گوید مردم بسته بندی شده بر روی یک قایق پرواز تهمت 2020 کمپین پرچم.

بزرگنمایی این تصویر

در ژوئن 11, Tuberville دوم از سمت چپ پیوست و تهمت و دیگران در سفر به دالاس. نیکلاس Kamm/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
نیکلاس Kamm/خبرگزاری گتی ایماژ

در پارک جنگی در موبایل, رجینالد Hartz جانباز که به خدمت در عراق و جنگ خلیج فارس گفت: او پاره شده است که در آن جمهوری خواه را به رای دادن. او یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی اما می گوید رئیس جمهور تحقیرآمیز توییتهایی دربارهی جلسات نیست یک عامل برای او.

"فقط nitpicking به من که کودکانه," او گفت:.

Hartz فکر می کند مسابقه پایین می آید که آیا آلاباما نیازهای سیاسی خارجی و یا کسی که می داند سالن از قدرت است.

"من یک Auburn فن اما در عین حال شما یک سیاستمدار حرفه ای در مقابل یک مرد که هرگز پا و می داند بسیار کمی در مورد سیاست" Hartz گفت.

هر کدام نامزد برنده اوباما در انتخابات خواهد شد که این مزیت به عنوان نوامبر برابر دموکرات جونز در یک وضعیت که در آن تهمت دارای بالاترین خالص تصویب رتبه در کشور است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب