Serial killer دوبله Grim Sleeper می میرد در زندان کالیفرنیا

سن کوئنتین کالیفرنیا. - Lonnie فرانکلین محکوم قاتل زنجیره ای شناخته شده به عنوان "Grim Sleeper" که تمام زنان د

توسط MINERALNEWS در 11 فروردین 1399

سن کوئنتین کالیفرنیا. - Lonnie فرانکلین محکوم قاتل زنجیره ای شناخته شده به عنوان "Grim Sleeper" که تمام زنان در جنوب لس آنجلس برای بیش از دو دهه درگذشت در زندان کالیفرنیا. او 67.

اصلاحات گفته فرانکلین داشت العملی در سلول خود در زندان ایالتی سن کوئنتین در شنبه شب. کالبد شکافی را تعیین علت مرگ; اما وجود دارد هیچ نشانه ای از تروما اصلاحات سخنگوی تری تورنتون در بیانیه ای گفت.

فرانکلین شده بود محکوم به اعدام پس از اوت 2016 برای مرگ نه زن و یک دختر نوجوان. فرانکلین در ارتباط بود در دادگاه به 14 slayings از جمله چهار زن او را به قتل متهم شده. پلیس گفت که او ممکن است به عنوان بسیاری به عنوان 25 قربانیان.

او اعطا شد مهلت یک سال پیش زمانی که کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom متوقف اجرای بیش از 700 محکوم زندانیان در این کشور اعدام برای حداقل تا زمانی که او را فرماندار.

کالیفرنیا نشده اعدام هر کسی که از سال 2006 تحت آن -- کالیفرنیا ، آرنولد شوارتزنگر و زندانیان به مراتب بیشتر احتمال دارد به مرگ از سن.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب