ارسال coronavirus بیماران به کوستا مسا? مقامات ساکنان نگرانی طرح

ده ها تن از ساکنان ایالت مقامات و نمایندگان جوامع اطراف آن بسته بندی شده در شهرستان کوستا مسا سالن در روز شنبه

توسط MINERALNEWS در 4 اسفند 1398

ده ها تن از ساکنان ایالت مقامات و نمایندگان جوامع اطراف آن بسته بندی شده در شهرستان کوستا مسا سالن در روز شنبه برای نشان دادن حمایت خود را برای این شهر تصمیم به درخواست سفارش ضابط موقت است که بلوک های دولت و سازمان های فدرال از با استفاده از یک محلی مرکز به عنوان یک قرنطینه سایت برای coronavirus بیماران.

ایالات متحده منطقه قاضی ژوزفین Staton صدور یک حکم در روز جمعه جلوگیری از حمل و نقل از هر کسی که مبتلا یا در معرض COVID-19 ویروس به هر مکان در کوستا مسا قبل از یک جلسه برنامه ریزی شده برای ساعت 2 بعد از ظهر دوشنبه در دادگاه فدرال در سانتا آنا.

این ویروس برای اولین بار منتشر شده در چین در ماه ژانویه به بیش از دو دوجین از کشورها از جمله ایالات متحده و منجر به بیش از 78,000 موارد تایید شده و بیش از 2400 مرگ و میر.

ساکنان کوستا مسا و شهرستانها همسایه نگهداری شنبه که متعلق به دولت فرویو مرکز رشد در این شهرستان است که یک انتخاب بد برای قرنطینه و درمان مرکز.

تبلیغات

"مضحک" گفت: کوستا مسا ساکن کاترین هنر و صنعت است. "چه انگیزه کسی ... برای قرار دادن افراد بیمار با یک ویروس مرگبار است که ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد به یک جامعه بیش از 100,000 و در یک تاسیسات است که منسوخ شده است؟"

این مرکز در 114 هکتار در 2501 بندر Blvd. باز در سال 1959 و در اوج خود در سال 1967 قرار دارد 2,700 بزرگسالان با معلولیت های فکری و توسعه, اما از آن است که در حال حاضر تقریبا خالی است.

مانند امکانات مشابه در سراسر کشور آن است که میله میله به زودی به عنوان بخشی از تلاش برای استفاده از کوچکتر تسهیلات بیشتر یکپارچه جوامع به جای نهادی به سبک مراکز.

کوستا مسا اقدام قانونی جمعه آمد کمتر از 24 ساعت پس از مسئولان شهرستان گفت: آنها مطلع در مورد برنامه ای برای ارسال بيماران مبتلا به COVID-19 به فرویو.

تبلیغات

متهمان ذکر شده — از جمله وزارت بهداشت و خدمات انسانی, وزارت, دفاع, نیروی هوایی, مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از ایالت کالیفرنیا و آن دفتر خدمات اورژانس و بخش خدمات عمومی و فرویو توسعه مرکز داده شد مهلت ظهر روز یکشنبه به پرونده یک پاسخ.

نمایندگان اورنج کانتی و در نیوپورت بیچ گفت: آنها برنامه ریزی شده به فایل اسناد دادگاه در حمایت از کوستا مسا ،

این شهر خدمات اضطراری, مدیر, Jason دمپسی گفت: در اسناد دادگاه که نمایندگان کالیفرنیا دفتر خدمات اورژانس به اورنج کانتی اضطراری مدیریت بخش و شهرستان مراقبت های بهداشتی سازمان به نام او در 5:45 p. m. روز شنبه و به او گفت که این ساختمان ها در فرویو خواهد تمیز باشد تا یکشنبه به منظور محل 30 تا 50 افراد آلوده وجود دارد.

هر ساکنان کالیفرنیا مبتلا به کروناویروس در پایگاه نیروی هوایی تراویس یک قرنطینه سایت در شمال کالیفرنیا فرستاده خواهد بود به فرویو, او گفت:. اگر آنها مورد نیاز بیمارستان, مراقبت از آنها خواهد بود به اورنج کانتی بیمارستان.

جیم آکوستا اقدام مدیر دفتر خدمات اورژانس' جنوبی کشور گفت: وزارت اطلاعات روز پنج شنبه در یک ایمیل موجود در اسناد دادگاه که فرویو "انتخاب شد چرا که هیچ تاسیسات نظامی استفاده خواهد شد ... [و] متعلق به دولت خواص با این ویژگی ها هستند و چند در وضعیت رسیدگی به این."

دمپسی اطلاع شورای شهر برگزار اضطراری بسته جلسه بعد از ظهر جمعه که در آن رای دادند به اتفاق آرا به فایل برای سفارش ضابط موقت.

اورنج کانتی هیئت ناظران معاون میشل جراحی گفت: این ایده از اعزام بیماران به کوستا مسا غیر قابل قبول بود.

تبلیغات

"ما خانواده است و ما باید کودکان را در اینجا," او گفت:. "ما نمی هر گونه اطلاعات و فقط به طور ناگهانی آنها گفت:" ما در حال رفتن به ارسال این افراد به محل سکونت خود را.' "

مشروط زیادی از مقامات منتخب پر کوستا مسا شورای شهر مجلسی در شنبه, از جمله در کنگره ایالات متحده هارلی Rouda (D-لاگونا بیچ) دولت Assemblywoman Cottie پتری-نوریس (D-لاگونا بیچ) و اعضای شورا از کوستا مسا و نیوپورت بیچ.

"اجازه دهید روشن باشد. ما همدردی عمیق برای کسانی که با این ویروس آلوده," Rouda گفت. "اما اجازه دهید همچنین روشن — همه ما به عنوان مقامات منتخب به نمایندگی شما باید یک تعهد خود را برای ایمنی و رفاه را به عنوان به خوبی."

در شب جمعه کیت Folmar کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی سازمان گفت: در یک ایمیل به روزانه خلبان که فرویو توسعه مرکز "تحت نظر گرفتن به عنوان یک مکان بالقوه."

"ما در حال همکاری نزدیک با دولت فدرال و شرکای محلی برای بررسی نقاط ممکن است تنها برای همکار کالیفرنیا که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus دریافت مراقبت های پزشکی لازم است و نیاز به یک مکان مناسب برای گذراندن باقی مانده فدرال خود را قرنطینه" Folmar گفت.

"مسکن این افراد در یک واحد تسهیلات باقی مانده از خود را قرنطینه کمک خواهد کرد که اطمینان از سلامت و ایمنی است."

در بیانیه ای که بعد از ظهر شنبه این سازمان گفت: فرویو بود: "یکی از مکان های ممکن تحت نظر" است و اگر آن انتخاب شدند, دولت فدرال را ارائه بهداشت و درمان و امنیت است.

"دولت فدرال تعیین کرده است که هر کسی که تست مثبت برای رمان coronavirus نمی توانید اقامت در Travis پایگاه نیروی هوایی" بیانیه ای گفت:. "برخی از کسانی که تست مثبت خواهد شد و نیاز به مراقبت در بیمارستان. اما بر اساس تجربه ما بسیاری از آنها نه بیمار به اندازه کافی به نیاز به مراقبت در بیمارستان اما هنوز هم باید جدا شود تا عفونت پاک است."

تبلیغات

پاتریک Huggins, 55, گفت که او زندگی می کردند پرتاب یک سنگ از فرویو — "downwind."

"هنگامی که آن را کاملا کاربردی بیمارستان روانی ... ما می تواند بگوید وقتی که آنها سوخته ماهی, چوب" Huggins گفت. "اگر آنها می خواهند به ساخت این مرکز و تبدیل آن به چیزی است که می تواند یک بیولوژیکی خطر برای آن بروید. من یک NIMBY. من فقط " لطفا خدا فکر می کنم از طریق آن!'"

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: این ویروس از طریق شخص به شخص تماس "از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه ... [که] می توانید زمین در دهان یا بینی از افرادی که در نزدیکی و یا احتمالا از طریق تنفس به ریه ها است."

کوستا مسا شهردار کاترینا فولی تکرار بسیاری از ساکنان افکار هنگامی که از او سوال که چرا مقامات را انتخاب کنید فرویو. هفته گذشته گفت: وزارت کالیفرنیا از خدمات عمومی به اطلاع مقامات شهرستان که فرویو بود "ناکافی برای قرار دادن یک پناهگاه بی خانمان."

"پس شما به من بگویید" فولی گفت. "آیا این کافی" برای بیماران مبتلا به کروناویروس?

ساکنان ورزشگاه به تشویق.

این فرویو پردیس احاطه شده توسط چند گروه خانه برای شهروندان ارشد و یا افراد معلول است.

همسایه ابراز نگرانی شنبه در مورد احتمال آلوده بیماران که به ماندن نزدیک است. به عنوان یک فرد قرار داده و آن را: "هیچ کس خوشحال است."

Eddrick واتسون, 24 یک پرستار در یک ResCare خانه گفت: بزرگترین نگرانی برای مشتریان خود که در حال حاضر در معرض بیماری است.

"هر نوع ویروس رفتن در اطراف ... می تواند کشنده برای آنها" واتسون گفت.

Fary Fattaey یک پرستار در نزدیکی یک خانه برای افراد معلول به توافق رسیدند.

"آنها مریض می تواند درست مانند این که" Fattaey گفت: خوراکی انگشتان دست خود را.

مراقب سالومه Sandoval, 40, نگران است که اگر بيمار به ماندن در فرویو و این بیماری به نحوی ساخته شده راه خود را به اطراف آن می تواند بیشتر از وجود دارد.

"از اینجا من باید به درایو صفحه اصلی" Sandoval گفت. "من 5 ماهه نوه. پس از آن بیشتر ترسناک است."

Pinho می نویسد برای بار جامعه اخبارtinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن