سناتور به CFPB: چرا شما هنوز هم عدم محافظت از وام دانشجویی وام گیرندگان ؟

بزرگنمایی این تصویر سناتور دموکرات خواستار هستند که از مصرف کننده حمایت مالی دفتر رهبری کاتلین Krani

توسط MINERALNEWS در 11 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

سناتور دموکرات خواستار هستند که از مصرف کننده حمایت مالی دفتر رهبری کاتلین Kraninger انجام آن کار نظارت بر وام دانشجویی سیستم. الکس Wroblewski/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس Wroblewski/ایسنا

از آن شده است بیش از دو سال از ملت قدرتمند مالی ناظر بررسی شرکت هایی که مدیریت حدود 1.5 تریلیون دلار از وام های دانشجویی فدرال بدهکار با 43 میلیون وام گیرندگان.

روز پنج شنبه دو تن از اعضای کمیته بانکی سنای گفت: آنها برافروخته با مصرف کننده حمایت مالی اداره ادامه شکست به دنبال نصب مشکل با راه دانشجو وام گرفته شده است.

"شما و کارکنان خود را ارائه انواع بهانه و تغییر توضیحات برای این اداره در عدم تحقق این مهم نظارت نقش" دموکراتیک سنسور. Sherrod براون و رابرت منندز در نامه ای نوشت به دست آمده توسط NPR به CFPB مدیر کاتلین Kraninger. قهوه ای است و کمیته حزب دموکرات بالا.

در پاییز گذشته منابع NPR گفت که یک چمن جنگ بین وزارت آموزش و پرورش و CFPB به طور موثر مسدود کردن اداره از اعزام بازرسان به وام شرکت های خدماتی به دنبال مشکلات به خصوص با مشکل وام بخشش برنامه برای خدمات عمومی کارگران. این برنامه شده است رد 99 درصد از افرادی که فکر می کنند که ملاقات مورد نیاز است.

در بعدی برگذاری ذکر NPR گزارش و به گفته مدیر Kraninger که آژانس تا به حال قدرت های گسترده ای به انجام چنین نظارت و می تواند به دادگاه بروید به زور این مسئله است. تحت آموزش بتسی DeVos, وزارت آموزش و پرورش گفت وام کنندگان به همکاری با CFPB که در آن وام های دانشجویی فدرال نگران هستند.

"شما لازم نیست که به دنبال او سرب" منندز از حزب دموکرات از نیوجرسی گفت Kraninger که مانند DeVos شد توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

Kraninger پاسخ داد: در این جلسه که او را نه یک رابطه خصمانه با وزارت آموزش و پرورش. "من ملاقات با وزیر DeVos," او گفت: "ما در حال حاضر بحث در مورد چگونه به حرکت رو به جلو در یک راه موثر برای مطمئن شوید که ما در حال نظارت کنندگان."

اما در حال حاضر چند ماه پس از آن جلسه و دو سال پس از CFPB تلاش برای ارسال بازرسان به وام شرکت های خدماتی برای انجام نظارت و رد وجود دارد هیچ نشانه ای از هر گونه پیشرفت در حل و فصل چمن جنگ.

"ما عمیقا آشفته خود را عدم شفافیت با کنگره" سناتور نوشت: در نامه خود پنج شنبه که ذکر NPR گزارش. "اما ما حتی بیشتر مختل راه شما ایستاده اند و همچنان به انجام این کار — به عنوان وزیر DeVos و گروه را مسدود اداره از بررسی وام دانشجویی فدرال کنندگان."

در بیانیه ای به NPR سال گذشته وزارت آموزش و پرورش دبیر مطبوعاتی آنجلا Morabito گفت: CFPB کار بود به انجام "نظارت از وام دانشجویی خصوصی میباشد." اما اکثریت قریب به اتفاق وام های دانشجویی از دولت فدرال — حدود 1.5 تریلیون دلار ارزش. "وزارت آموزش و پرورش است که با سرکشی فدرال [وام های دانشجویی]," Morabito گفت.

این سناتورها در نامه خود خواست Kraninger به دنبال حکم دادگاه برای وادار بخش به اداره دسترسی به اطلاعات آن نیاز به انجام نظارت مناسب. و سناتور با اشاره به چند مناطق از نگرانی های عمده است که آنها می گویند CFPB باید به دنبال از جمله وام کنندگان "ناعادلانه فرمان وام گیرندگان به تحمل و یا تاخیر در برنامه — که کم هزینه تر برای وام گیرندگان اما بیشتر سودآور برای کنندگان — به جای درآمد بر اساس برنامه بازپرداخت."

قهوه ای و منندز همچنین گفت که ده ها هزار نفر از معلمان و پرستاران و اعضای خدمات و دیگر خدمتگزاران مردم محروم شده اند بخشش وام. "هنوز حتی پس از چندین داغدار گزارش دفتر پاسخگویی دولت و وزارت آموزش و پرورش Inspector General — دفتر است نه بررسی وام دانشجویی servicer مسئول اداره خدمات عمومی وام بخشش برنامه است."

این سناتور همچنین نگرانی در مورد شیوه های است که ممکن است نقض حقوق مدنی ،

وام دانشجویی خدماتی اتحاد NPR گفت در گذشته که کنندگان باید ذاتا کار دشوار کار با میلیون ها نفر از وام گیرندگان و مرور بسیار پیچیده برنامه های وام. "این واقعا پیچیده" اسکات, Buchanan, مدیر اجرایی گروه NPR گفت سال گذشته است. "و من شک ندارم که کنندگان از زمان به زمان انجام برخی از اشتباهات و هنگامی که این شناسایی است که ما کار به آنها را حل کنند."

این CFPB بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب