به دنبال حومه رای تهمت اهداف حکومت برای مبارزه با تعصب نژادی در مسکن

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور Donald J. Trump صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در باغ گل رز کاخ س

توسط MINERALNEWS در 31 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور Donald J. Trump صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در باغ گل رز کاخ سفید در جولای 14. واشنگتن پست/واشنگتن پست از طریق گتی Im پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
واشنگتن پست/واشنگتن پست از طریق گتی Im

رئیس جمهور تهمت تلاش شده است یک خط جدید از حمله علیه خود را دموکراتیک حریف جو بایدن طی هفته گذشته گفت که معاون سابق رئیس جمهور می خواهد به "لغو" حومه.

بایدن هیچ گونه طرح و مبارزات انتخاباتی خود خواستار این استدلال یک "لام."

به جای تهمت تا حد زیادی متمرکز بر اوباما-عصر قانون در نظر گرفته شده برای مبارزه با تاریخی تبعیض در مسکن. رئیس جمهور گفت که او می تواند آزاد کردن طرح خود را برای جایگزینی حکومت هر روز در حال حاضر.

این مثال دیگری از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ضمنی با استفاده از نژاد در مبارزات انتخاباتی خود زمین که او را نیز انجام شده است به صراحت در مسائل دیگر. در این مثال رئیس جمهور به نظر می رسد با استفاده از یک سیاست به مبارزه مسکن تبعیض نژادی در تلاش برای ترساندن رای دهندگان سفید در مورد بیگانگان در حال آمدن به محله خود. روز جمعه گفت که دموکرات ها می خواهند به "از بین بردن یک خانواده ى آوردن چه کسی می داند که خود را به حومه شهر تا جوامع خود را نا امن خواهد بود و ارزش مسکن پایین خواهد رفت."

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است این در حالی است که اکثر رای دهندگان در درجه اول در مورد این بیماری همه گیر و رکود اقتصادی و جایگاه خود را با رای دهندگان رنج می برد با توجه به پاسخ او به این بحران است.

در اینجا مختصر و مفید از آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن است صحبت کردن در مورد با این سیاست مسکن و چگونه آن را می تواند تحت تاثیر قرار دهد و این مبارزه است.

چه تهمت چیست ؟

در ساخت این زمین حدود حومه تهمت شده است حمله یک اوباما-دوران مقررات به نام مثبت پیشبرد مسکن عادلانه حکومت بود که به معنای مبارزه با مسکن تبعیض است. (جزئیات بیشتر در مورد این بعد.) او در وب سایت خود بایدن می گوید: اجرای این قانون به عنوان رئيس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها با حمله به حکومت برای هفته ها. در آغاز ماه جولای تهمت توییتی که او در نظر گرفته شده به طور بالقوه آن لغو است.

اما دولت او بوده است انتقادی از AFFH برای مدت زمان طولانی. در ژانویه 2017 تایید جلسات HUD دبیر بن کارسون با انتقاد از حکومت به عنوان مثال از دولت فدرال به نفس بیش از حد.

چه AFFH حکومت انجام دهید ؟

آن را می گوید در حوزه های قضایی که دریافت مسکن فدرال بودجه است که آنها را مجبور به ارزیابی چقدر مسکن تبعیض آنها و سپس آمد تا با یک طرح برای کاهش آن. آن را نیز فراهم می کند داده ها بر اساس ابزار جوامع برای استفاده در انجام این ارزیابی.

این قانون اجرا شد و در سال 2015 تحت 1968 نمایشگاه مسکن, قانون یک قانون فدرال که می گوید که سازمان های فدرال باید برای اداره هر مسکن مربوط به برنامه "به شیوه ای مثبت به بیشتر" نمایشگاه مسکن. طرفداران گفت که حکومت در گذشته به ويژگی و دندان به آن ارائه شده است.

"آنچه که در کتاب ها کار نمی کند" گفت: کتی O'Regan استاد سیاست عمومی و برنامه ریزی در دانشگاه نیویورک که او نیز مشغول به کار در HUD تحت اوباما و کمک به سادگی AFFH قانون است.

"آنها تعهد از نمایشگاه مسکن عمل," او اضافه شده است. "اما HUD هرگز تا به حال طراحی و یا پیاده سازی یک سیستم قوی برای حمایت از حوزه های قضایی در جلسه آن دسته از تعهدات و یا به اجرای نشست های قضایی [آنها را]."

در عمل است که به خوبی ممکن است نگاه مانند rezoning در برخی از جوامع با توجه به دایان Yentel, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف.

"زمانی که جوامع محلی نیاز به نگاهی به چگونگی جداسازی توسعه در محله خود بسیاری از آنها در حال رفتن برای پیدا کردن که آن را محلی منطقه بندی که منجر به که هدفمند سیاست مبتنی بر تبعیض نژادی" او گفت:.

به طوری که کسانی که در شهرستانها باید برای قرار دادن به جلو برنامه های خود را برای بهبود او افزود: "از زمانی که رفتن به نیاز است که آنها حذف برخی از کسانی که در محدود منطقه بندی قوانین و اجازه می دهد برای ساختمان ساخته شود و در [محله های طبقه بندی برای خانه های تک خانواری] جایی که در حال حاضر آنها مجاز نیست."

تقویت آپارتمان عرضه خواهد به مردم اجازه می دهد که نمی توانیم کسانی که در خانه های حومه شهر به حرکت در.

که Yentel گفت: می تواند آنچه را مغلوب ساختن پیشی جستن است صحبت کردن در مورد زمانی که او اشتباه می گوید دموکرات ها می خواهند به "پایان تک خانواده ى."

اما باز هم مغلوب ساختن پیشی جستن و گرفتن نیست به هر سیاست واقعی نکات دقیق وظریف. او با استفاده از این سیاست به عنوان یک سنگ پله به صحبت سفید حومه رای دهندگان در مورد ترس از چگونه جوامع خود ممکن است تغییر به عنوان یک نتیجه از یک مسابقه-تمرکز سیاست.

آنچه که وضعیت آن در حال حاضر ؟

این قانون به اثر رفت در سال 2015 اما در ژانویه 2018, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت gutted حکومت گفتن شهرستانها آنها دیگر مجبور به استفاده از ابزار (و این که آنها تا به حال بیش از دو سال به ارائه ارزیابی خود را).

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر است گفت که او می خواهد برای پایان دادن به حکومت در دسترس نباشد و به عبارت دیگر سیاست را به محل.

چه AFFH انجام این کار در حومه?

حکومت نمی کند به صراحت هدف حومه گفت: O'Regan اما او می تواند آن را ببینید داشتن اثرات قابل ملاحظه در برخی از حومه.

"شما می توانید تصور کنید اگر شما نگاهی به توزیع که در آن مسکن است که مقرون به صرفه است و نیست که شما دیدن تفاوت بین حومه و شهرستانها به خصوص بیرونی حومه" O'Regan گفت. "بنابراین شما می توانید تصور کنید که مفهوم آن این است که شما ممکن است بخواهید برای انجام کارهای متفاوت در آینده برای رسیدگی به آن است."

به عبارت دیگر این نوع از حکومت را بیشتر مقرون به صرفه مسکن به حومه شهر.

مخالفان این قانون می گویند این تحمیل غیر ضروری نوار قرمز و نمی کارآمد آدرس عرضه مسکن.

"این بسیار بسیار مورد نیاز بسیاری از استخدام از کارشناسان و برنامه ریزان و استفاده از زمین مردم و وکلای مدافع برای ایجاد این مجموعه برنامه گفت:" ادوارد پینتو, مدیر راست متمایل American Enterprise Institute مسکن مرکز. "شرایط در هر یک از این مکان ها می تواند بسیار متفاوت است. و سوال اول شما باید بپرسید این است که چگونه به خوبی می کند که جامعه را برآورده تامین نیاز به مسکن که در جامعه?"

در هر صورت O'Regan اضافه شده آن را سخت بدانید که چگونه به خوبی این قانون محدود مسکن تعصب به دلیل آن بود که تنها در اثر کمتر از سه سال تحت اوباما قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا حد زیادی تضعیف آن است. و روند ارزیابی, برنامه ریزی, برنامه به طور بالقوه دوباره منطقه بندی یا تغییر قوانین دیگر و پس از آن پس از طریق سال.

چرا تهمت ساخت این در مورد حومه?

به احتمال زیاد دلیل این است که حومه رای دهندگان کلیدی برای مغلوب ساختن پیشی جستن ، حومه رای دهندگان — و حومه سفید زنان به طور خاص — با ارزش هستند نوسان رای دهندگان برای مغلوب ساختن پیشی جستن و به عنوان دیده می شود لازم است برای کمک به او برنده گشتند. حومه رای دهندگان ساخته شده حدود نیمی از رای دهندگان در سال 2016.

در لفاظی در مورد این سیاست مغلوب ساختن پیشی جستن است و گفت که "در حومه نوع جامعه ای که در آن بزرگ آمریکایی زندگی می کنند چرا که ما محدود آن گفت:" لین Vavreck استاد سیاست و سیاست عمومی در دانشگاه UCLA.

"من فکر می کنم آن را فقط آن را فقط راست بالا racializing این ایده مسکن," او گفت:. "این است که این نوع استدلال که تهمت می سازد تمام وقت:" من قصد دارم به شما بگویم که این افراد خوب هستند یا ما در مقابل آنها. ما مردم خوب و مردم بد است. و ما باید به آنها را نگه دارید به نگه داشتن ما عظمت است.'"tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب