به دنبال دسترسی به توسعه دهندگان تاجر کار می کرد به 'داماد' L. A. مقامات دادستان ها می گویند

تاجر که گفته plied لس آنجلس عضو شورای شهر Mitchell انگلند با پول نقد اسکورت و اسراف شب در لاس وگاس برای به دست

توسط MINERALNEWS در 23 اسفند 1398

تاجر که گفته plied لس آنجلس عضو شورای شهر Mitchell انگلند با پول نقد اسکورت و اسراف شب در لاس وگاس برای به دست آوردن دسترسی به توسعه دهندگان املاک و مستغلات نیز استفاده می شود خود را largess به "داماد و پرورش" دیگر مسئولان شهرستان از جمله حداقل یکی دیگر از اعضای شورای فدرال دادستان گفت: پنج شنبه.

انگلند که در سمت چپ این شورا در سال 2018 ساخته شده اولین حضور خود را در مقابل آمریکا در منطقه قاضی John F. والتر از روز شنبه بازداشت و اتهام او به دروغ محققان و مسدود عدالت با گفتن تاجر به انجام همان.

در این جلسه معاون متحده Atty. ماک جنکینز ارائه جزئیات جدید از دولت مورد برابر انگلند و چگونه آن را مربوط به یک بزرگتر در حال انجام تحقیقات مربوط به فساد در تالار شهر.

دادستان پنهان هویت تاجر استناد حال بررسی است. اما در طول hourlong شنوایی جنکینز مرد گفت: — شناسایی در انگلند کیفرخواست به عنوان "بازرگان یک" عمل دو شرکت یکی است که به فروش می رسد cabinetry و دیگری که به فروش تجهیزات الکترونیکی مورد استفاده در خانه.

تبلیغات

بازرگان یک جنکینز گفت: "می خواستم به فروش محصولات خود را به توسعه دهندگان. او تصمیم گرفت که بهترین راه برای رسیدن به آن دسته از توسعه دهندگان به پرداخت اعضای شورا و مسئولان شهرستان دادستان گفت.

"هنگامی که آن را یک میلیارد دلار پروژه در مرکز شهر لس آنجلس که بسیاری از کابینت" جنکینز گفت.

انگلند وکیل جانت I. Levine, کاهش یافته است به نظر.

جنکینز گفت قاضی که انگلند, 49, اظهار داشت در افشای فرم است که او با ثبت این شهر اخلاق کمیسیون که او دریافت هدیه به ارزش 250 دلار از بازرگان A.

تبلیغات

این بار به دست یک کپی از این فرم. در آن انگلند گفت که او دریافت کرده بود 250 دلار ارزش غذایی و نوشیدنی در تاریخ 1 ژوئن سال 2017 از مردی به نام اندرو وانگ. این تنها هدیه ای است که مقدار در فرم و کیفرخواست علیه انگلند متحده او سفر به لاس وگاس با یک بازرگان "و یا در مورد تاریخ 1 ژوئن 2017."

وانگ نیست پاسخ دادن به تماس ها و پیام ها به دنبال دهید. یک دفتر در مونتکلیر که وانگ ذکر شده در سوابق دولت به عنوان نشانی برای خود کسب و کار قفل شده بود بعد از ظهر پنجشنبه. هیچ یک پاسخ داده زمانی که یک خبرنگار پرس درب زنگ و زدم.

مردم آشنا با وانگ معاملات کسب و کار گفت: او به فروش محصولات است که مطابقت با توضیحات جنکینز داد و از بازرگان با یک شرکت در دادگاه روز شنبه.

در یک نمایشگاه در 28 طبقه از یک برج اداری در مرکز شهر لس آنجلس وانگ نمایش داده می شود, خانه الکترونیک, کابینت و مبلمان خانه دیگر با توجه به دو نفر که بازدید فضایی در سال های اخیر است.

وانگ در تلاش بود به فروش محصولات خود را به توسعه دهندگان که احداث ساختمان در مرکز شهر و در دیگر نقاط شهر گفت: یکی از افرادی که رفت به نمایشگاه در موارد متعدد.

وانگ "خانه های هوشمند" لوازم الکترونیکی مجاز مشتریان به استفاده از تلفن های خود را برای انجام وظایف مانند تنظیم یک اتاق با تهویه مطبوع و کاهش پرده پنجره و تبدیل در نور گفت: این فرد که خواست ناشناس باقی می ماند برای جلوگیری از اشتباه در ارتباط به یک پرونده جنایی.

نمایشگاه "بود و اتاق های مختلف شما می توانید در یک خانه. وجود دارد یک اتاق زندگی می کنند, راه اندازی, راه اندازی یک آشپزخانه. شما می توانید نسخه ی نمایشی برخی از فن آوری ببینید که چگونه آن کار می کنند گفت:" نفر دوم که در سفر به فضا در سال 2017.

کیفرخواست علیه انگلند گفت که در یک نقطه و در سال 2018 و پس عضو شورای موافقت تور نمایشگاه اجرا شده توسط بازرگان A. سند ارائه نمی دهد محل نمایشگاه است.

تبلیغات

یک بار خبرنگار رفت به دفتر برج چهارشنبه و گفته شد توسط یک گارد امنیتی است که NextData اتوماسیون این شرکت استفاده می شود به بازار صفحه اصلی محصولات فن آوری است که دیگر در ساختمان است.

انگلند هدیه گزارش می دهد الماس نوار آدرس برای Wang; این مسابقات که از یک دهنده سیاسی که به نظر می رسد در انگلند سهم سوابق به عنوان اندی وانگ. در نوبت وانگ ذکر شده است در سوابق دولت به عنوان مدیر اجرایی از شرکت های مختلف در مونتکلیر از جمله NextData اتوماسیون.

در دادگاه روز پنج شنبه دادستان توضیح داد که چگونه انگلند یکی از دستیاران خود را یک لابی یک کارمند به یکی دیگر از اعضای شورای و یک توسعه دهنده سفر به لاس وگاس در یک پرواز تجاری با بازرگان A.

بازرگان یک ارائه انگلند با یک اتاق هتل قدرت پردازش این سایت متعلق به غلطک بالا و اسکورت با توجه به کیفرخواست. او همچنین به پرداخت $24,000 مشروب تب گروه زد در حالی که در یک کلوپ شبانه کیفرخواست می گوید.

در یک حمام در لاس وگاس, هتل, بازرگان یک گفته به انگلند یک پاکت نامه با 10000 دلار پول نقد با توجه به کیفرخواست. این جفت ارز ملاقات دوباره بعد که ماه در یک حمام در یک کازینو توچال در نزدیکی پالم اسپرینگز که در آن یک بازرگان به گفته این عضو شورای یکی دیگر از $5,000 نقدی کیفرخواست متحده است.

یک هفته بعد انگلند مرتب برای بازرگان یک ملاقات با یک توسعه دهنده املاک و مستغلات بیش از ناهار دادستان گفت.

پس از ناهار جنکینز گفت: بازرگان سعی به فروش و توسعه محصولات است. کسانی که بحث در حال سقوط از هم جدا پس از دادستان شروع به صدور احضاریه به توسعه شرکت و دیگر شرکت های گرفتار در مرزهای شهرستان در سالن پروب جنکینز گفت.

جنکینز گفت: این بازرگان در تلاش خود را برای رسیدن به توسعه دهندگان تلاش برای "داماد و پرورش" دیگر مسئولان شهرستان علاوه بر انگلند از جمله حداقل یکی دیگر از اعضای شورای. او آنها را شناسایی نمی کند.

تبلیغات

ماموران اف بی آی در مصاحبه بازرگان چند هفته پس از سفر لاس وگاس و او در نهایت موافقت کرد که به همکاری با این تحقیقات با توجه به کیفرخواست.

خیلی از پرونده انگلند متکی به شنود تماس های تلفنی و ضبط یک بازرگان مخفیانه ساخته شده از گفتگو با عضو شورای, جنکینز میگوید. در همه وجود دارد حدود هشت ساعت از فیلم های ضبط شده مربوط به انگلند, جنکینز گفت.

دولت نیز جمع آوری پیام های انگلند و بازرگان یک رد و بدل شده با استفاده از یک برنامه تلفن است که برای رمز گذاری و حذف خودکار پیام های. برای ضبط پیام های قبل از آنها ناپدید شد, بازرگان یک عکس گرفت از آنها را با استفاده از یک تلفن به او داده شده توسط FBI عوامل جنکینز گفت.

جنکینز همچنین گفت: قاضی او معتقد است انگلند را انتخاب کرد برای دریافت پرداخت های نقدی در حمام به احتمال زیاد دانستن قمار نیست نصب دوربین وجود دارد.

دیگر unnamed مسئولان شهرستان که به همراه انگلند در سفر لاس وگاس انتظار می رود به شهادت علیه سابق شورای صورتی که می رود به دادگاه جنکینز گفت. او نگفت که آیا مقامات نیز شارژ خواهد شد.

انگلند که در حال حاضر زندگی در سانتا مونیکا, اولین سالن شهر رقم به عموم متهم در ارتباط با گسترده مبارزه با فساد مالی است که شیرجه زده کرات L. A. سیاست و توسعه املاک و مستغلات.

فدرال حکم جستجو ثبت بیش از یک سال پیش نشان داد که عوامل شده است به دنبال شواهد بالقوه جرایم از جمله رشوه, رشوه, اخاذی و پول شویی شامل بیش از ده نفر از جمله مقامات شهرستان و کسب و کار آمار و ارقام. که حکم نیز به دنبال اطلاعات در لاس وگاس سفر.

قاضی تعیین تاریخ محاکمه مه 5 اما گفت که به احتمال زیاد به تغییر.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن