نمرات زیمبابوه بازداشت شدگان نظامی در خیابان

هراره زیمبابوه - تعداد زیادی از مردم دستگیر شدند جمعه در زیمبابوه به عنوان صدها نفر از نیروهای نظامی به عنوان

توسط MINERALNEWS در 10 مرداد 1399

هراره زیمبابوه - تعداد زیادی از مردم دستگیر شدند جمعه در زیمبابوه به عنوان صدها نفر از نیروهای نظامی به عنوان به خوبی به عنوان پلیس اقدام به خنثی کردن تظاهرات ضد دولتی با خیابان های خالی و بسیاری از مردم پنهان در داخل خانه.

سازمان دهندگان گفت: تظاهرکنندگان در اصل برنامه ریزی شده در اعتراض به اتهام فساد دولت اما به جای هدف حزب حاکم را با استفاده از هشتگ #ZANUPFmustgo."

تنش رو به افزایش در زیمبابوه به عنوان اقتصاد implodes. تورم بیش از 700% دوم بالاترین در جهان است. در حال حاضر coronavirus بار threadbare نظام سلامت است.

پلیس تعداد زیادی از مردم که سعی در پایین نگه کلید تظاهرات زیمبابوه وکلا برای حقوق بشر گفت. آنها شامل برجسته نویسنده Tsitsi Dangarembga و Fadzayi Mahere سخنگوی اصلی مخالفت MDC داد ، اتهامات عنوان شده علیه آنها هنوز روشن نیست که وکلا گفت.

رئیس جمهور Emmerson Mnangagwa توصیف کرده است اعتراض برنامه ریزی شده به عنوان "قیام برای سرنگونی ما دولت منتخب دموکراتیک." او هشدار داد که ماموران امنیتی "خواهد بود هوشیار و آماده باش."

صحبت کردن در دفن جمعه از یک وزیر کابینه که درگذشت از COVID-19, Mnangagwa نیست به طور مستقیم اشاره به اعتراض اما به نام برای وحدت و خواست Zimbabweans به اجتناب از خشونت.

به طور معمول پرتکاپو مرکز شهر پایتخت آن هراره شد خالی از سکنه به عنوان سربازان و پلیس های گشت و سرنشین دار پست های بازرسی. یک هلیکوپتر ارتش ماند بیش از برخی از پایتخت فقیر فرار حومه. نیروهای امنیتی در روز پنج شنبه باعث از مردم از شهر ها و کسب و کار مجبور به بستن.

"پس هر دو دولت و مردم ترس از تظاهرات بیش از coronavirus" دست هایش را یک گارد امنیتی, راه رفتن در امتداد یک جاده خالی است. "من هرگز دیده می شود این امنیت مردم بسیار موثر و مردم چندان سازگار حتی در آن روز کامل مستند."

جنوب کشور آفریقایی بود به تدریج آرام خود را مستند به اجازه می دهد برای برخی از فعالیت های تجاری اما همچنان به ممنوعیت تظاهرات به عنوان بخشی از مستند قوانین.

مخالفان و گروه های حقوق بشر گفت: آنها شاهد نقض حقوق بشر از جمله بازداشت, بازداشت ضرب و شتم و تعقیب فعالان و مردم عادی را متهم به نقض این مستند پیش از این برنامه ریزی کردند.

پلیس و دولت سخنگویان را رد اتهامات حتی به عنوان یک روزنامه نگار برجسته و یک سیاستمدار پشت اعتراض صرف کرده اند نزدیک به دو هفته در بازداشت است.

Mnangagwa دولت عراق با دولت آمریکا بودجه این دو نفر و دیگر فعالان درگیر در بسیج, تظاهرات, با سخنگوی حزب حاکم این هفته فراخوانی سفیر ایالات متحده یک "قاتل."

تظاهرات ضد دولتی در زیمبابوه در سال 2018 و 2019 منجر به قتل چند نفر که گفته می شود توسط ارتش است.

همه گیر آورده یک لایه جدید از درد و رنج.

در بیمارستان پزشکان و پرستاران اغلب در اعتصاب و زیرساخت های بسیار ویران که "کودکان متولد نشده و مادر در حال مرگ روزانه" با توجه به زیمبابوه جامعه متخصصان زنان و زایمان.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

این برنامه جهانی غذا در این هفته پیش بینی شده است که تعداد Zimbabweans رو ناامنی غذایی می تواند به 8.6 میلیون نفر تا پایان سال است.

که خواهد بود "متناوب 60 درصد از جمعیت – با توجه به ترکیب اثرات خشکسالی رکود اقتصادی و همه گیر" برنامه جهانی غذا گفت: جذاب برای پول بیشتر به دخالت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de