سان فرانسیسکو شهردار اعلام coronavirus اضطراری

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد اعلام کرده است یک اورژانس محلی در میان coronavirus نگرانی."اگر چه هنوز هم وجود

توسط MINERALNEWS در 7 اسفند 1398

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد اعلام کرده است یک اورژانس محلی در میان coronavirus نگرانی.

"اگر چه هنوز هم وجود دارد صفر موارد تایید شده در سان فرانسیسکو ساکنان جهانی تصویر به سرعت در حال تغییر است و ما نیاز به گام تا آمادگی" نژاد گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. "ما می بینیم این ویروس گسترش در نقاط جهان هر روز و ما اقدامات لازم را برای محافظت از سان فرانسیسکوییها از آسیب برساند."

در حالی که سه نفر درمان شده اند برای COVID-19 در سان فرانسیسکو بیمارستان شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد بیماری در این شهرستان است.

نژاد اعلام کرد پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را هشدار داد که این ویروس به احتمال زیاد همچنان به گسترش است.

تبلیغات

"در نهایت ما انتظار داریم ما را ببینید coronavirus گسترش در این کشور" CDC مدیر نانسی r. schultze ، گفت:. "این بسیار یک سوال از اگر اما یک سوال از زمانی که."

سان فرانسیسکو اعلام, بلافاصله موثر خواهد بود در محل به مدت هفت روز خواهد بود و رای گیری توسط هیئت ناظران در مارس 3.

فرمان اجازه خواهد داد که این شهرستان به تخصیص منابع در سراسر coronavirus کاهش تلاش. این تلاش ها شامل نیروی انسانی هماهنگی سازمان ها در سراسر شهرستان کمک هزینه از آینده بازپرداخت توسط دولت های ایالتی و فدرال و افزایش آگاهی در سراسر شهرستان در coronavirus روش آماده سازی.

تبلیغات

سانتا کلارا و سن دیگو شهرستان صادر مشابه اظهارات.

سان فرانسیسکو افسر بهداشت دکتر توماس Aragón گفت: این تصمیم بر اساس حجم بالای سفر بین شهر ووهان چین — کانون شیوع کروناویروس.

"ما اولویت فرزندان مردم که زندگی می کنند در جمع تنظیمات و جمعیت های آسیب پذیر به عنوان ما برنامه ریزی برای کاهش پتانسیل برای آسیب از این ویروس در جامعه است. ما کار کرده اند از نزدیک با جامعه چینی که تحت تاثیر این وضعیت و همچنین در معرض خطر ابتلا به انگ و تبعیض" او گفت:.

نژاد تصریح کرد CDC تماس برای مدارس و کسب و کار برای آماده شدن برای احتمال گسترش موارد و آماده شدن برای امکان تعطیلی مدارس و یا کار از خانه نیاز دارد.

R. schultze ، توصیه پدر و مادر به صحبت کردن مدارس در مورد امکان اینترنت مبتنی بر یادگیری در صورتی که COVID-19 بودند به گسترش و دانش آموزان نیاز به خودداری از رفتن به مدرسه. او پیشنهاد کسب و کار فکر می کنم در مورد چگونه به استفاده از نهفته اگر کارکنان باید نیاز به کار از خانه. و r. schultze ، گفت: مسئولان امر نیز نیاز به در نظر بگیرید که آیا به لغو زیادی مبتنی بر جامعه حوادث.

بیش از 2600 نفر فوت کرده اند از ویروس اکثریت در سرزمین اصلی چین است. در ایالات متحده وجود داشته است 57 مورد تأیید; 40 از کسانی که در حال عودت افراد از الماس شاهزاده کشتی کروز. وجود دارد که 15 مورد تأیید در کالیفرنیا است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن