روس ها در حال رای دادن در 206 اصلاحات. یکی از مهم ترین را گسترش پوتین قانون

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین و وزیر دفاع سرگئی Shoigu لرزش دست در یک رژه نظام

توسط MINERALNEWS در 10 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین و وزیر دفاع سرگئی Shoigu لرزش دست در یک رژه نظامی روز پیروزی در میدان سرخ به مناسبت سالگرد 75 از نازی ها شکست آلمان در جنگ جهانی دوم است. الکسی Nikolsky/الکسی Nikolsky/TASS پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکسی Nikolsky/الکسی Nikolsky/TASS

به تازگی پرده برداری از بنای یادبود جنگ جهانی دوم towered پشت ولادیمیر پوتین به عنوان رئیس جمهور روسیه ساخته شده است یک جام جولای 1 رای بر روی یک قایق از تغییر قانون اساسی که شامل ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان و با تاکید روسها ایمان به خدا.

"ما نه فقط رای گیری برای اصلاحات" پوتین گفت: دولت در روز سه شنبه. "ما در حال رای گیری برای کشور است که در آن ما می خواهیم به زندگی می کنند, مدرن, آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی قابل اعتماد اجتماعی حمایت و موثر دولت پاسخگو به مردم است."

پوتین گفت: تغییرات پیشنهادی را سیمان روسها ارزش خود را به قانون اساسی است. آنچه او اشاره نمی شد اصلاح خواهد شد که تنظیم مجدد مدت خود را از محدودیت ها — اجازه می دهد او را به ماندن در قدرت تا 2036 زمانی که او را تبدیل 84.

پوتین آینده سیاسی شده است یک موضوع از حدس و گمان تا کنون از او برنده چهارمین دوره در سال 2018 است. قانون اساسی روسیه در حال حاضر مجوز محدود از دو دوره متوالی به ریاست جمهوری شرایط هر یک از شش سال. در اتمام دومین دوره پوتین پا گذشته به عنوان نخست وزیر و اجازه دهید یک شاگرد دیمیتری مدودف خدمت یک دوره ریاست جمهوری.

داشتن اولین انتخاب شده است رئیس جمهور در سال 2000 پوتین تخمگذار زمینه را برای تبدیل شدن به روسیه طولانی ترین خدمت حاکم پس از پتر کبیر سه قرن پیش است.

پوتین برنامه ای برای آویزان بر روی قدرت شکل گرفت در ژانویه هنگامی که او به طور ناگهانی اخراج خود از کابینه و اعلام نیاز به صورت گسترده تغییر قانون اساسی. دقیقا چگونه آنها ممکن است تحت تاثیر قرار خود را با حکومت روشن شد تنها در ماه مارس زمانی که یک عضو ارشد مجلس پیشنهاد اصلاح آن را ممکن است برای پوتین برای اجرای دو برابر بیشتر.

هر دو مجلس پارلمان روسیه 85 منطقه ای در مجامع و دادگاه قانون اساسی تمام لاستیک مهر بسته اصلاحات. اما پوتین اصرار آنها را نیز دریافت برکت از مردم روسیه در ملی رای دادن.

"برای ماندن در شارژ پوتین نیاز به حمایت اکثریت حتی اگر آن را یک تشریفات" می نویسد: آندره Kolesnikov یک عضو ارشد در مرکز کارنگی مسکو. "پوتین است که با استفاده از رای عمومی به مردم عادی همدستانش در گسترش حکومت خود و اعلام سلطه یک خبرگزاری ایدئولوژی."

پوتین: برنامه ریزی شده برای رای گیری را در آوریل 22, به دنبال یک غول رژه نظامی در مارس 9 به مناسبت سالگرد 75 از نازی ها شکست آلمان در جنگ جهانی دوم است. به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس آمار روسیه, پوتین با اکراه به تعویق افتاد رای و پس از آن رژه.

"او مجبور شد به عملکرد به قدرت این ویروس می گوید:" ماشا Lipman, یک تحلیلگر سیاسی در مسکو. "پوتین هرگز تصدیق به فشار. من فکر می کنم این یک وضعیت منحصر به فرد."

حتی اگر روسیه سومین شماره از coronavirus عفونت پس از ایالات متحده و برزیل رهبران منطقه ای سست مستند محدودیت های این ماه است. پوتین در رژه روز پیروزی شد موکول به صورت 24 ژوئن و قانون اساسی رای ژوئیه 1.

دو رویداد مرتبط هستند چرا که هر دو با هدف تقویت پوتین مشروعیت می گوید: الکساندر Titov, یک مورخ در دانشگاه کوئین در بلفاست.

"بسیار کمی وجود دارد که فراتر از پیروزی در جنگ جهانی دوم است که متحد روسیه می گوید:" Titov. "پوتین در کل ایده این است که برای آوردن پیوستگی بین czarist روسیه جنبه های مثبت از اتحاد جماهیر شوروی و مخلوط آن را با هم در خود قانون است."

در اصل پوتین دعوت کرده بود رئیس جمهور تهمت و دیگر رهبران غربی به رژه روز پیروزی. در پایان این مقامات که با حضور مورد ستایش قرار داد بیشتر از جمهوری های شوروی سابق.

"باید آن را بسیار ناامید کننده برای پوتین است که این سالگرد بزرگ — که همچنین قرار بود یک نوع crowning از او به عنوان یک رئیس جمهور برای زندگی تبدیل به یک بسیار کوچک در مقیاس امر می گوید:" Titov.

روز بعد از رژه یک هفته از رای گیری اولیه آغاز شد پوتین رای گیری اندازه گیری. رای دهندگان خواسته شده است که برای تصویب یک بسته از 206 اصلاحات قانون اساسی تنها با یک پاسخ بله/خیر.

کمیسیون مرکزی انتخابات می گوید همه لازم است بهداشت ایمنی و اقدامات احتیاطی گرفته شده در مراکز رای گیری با اندازه گیری درجه حرارت از رای دهندگان و در دسترس بودن از ماسک و دستکش.

تلویزیون تبلیغات ویژه روسیه بازیگران و ورزشکاران در حمایت پوتین اصلاحات.

پیانیست Denis Matsuev منظم در نیویورک کارنگی هال به نظر می رسد در یکی از این آگهی.

"فرهنگ ما و زبان ما هستند و آنچه ما را قوی و منحصر به فرد و متحد ما," او می گوید. "اصلاحات قانون اساسی را حفظ و محافظت از ما را منحصر به فرد فرهنگی کد."

کرملین تاکید کرد که اصلاحات را تقویت خواهد کرد روسیه حاکمیت و استقلال دولت تعهدات اجتماعی به شهروندان است.

منتقدان می گویند که این رای گیری بسته های نرم افزاری بسیاری از اصلاحات هم که هدف واقعی خود — تامین پوتین سلطنت برای سال آمده است — در حال پنهان. آنها می گویند که شش روز از رأی گیری الکترونیکی انتخابات در دو منطقه و عدم وجود ناظران مستقل باز امکان به صورت گسترده تقلب شده است.

در یک ویدیو ارسال شده به رسانه های اجتماعی, رهبر مخالفان Lyubov Sobol به نام رای "رسوایی است."

"اگر شما فکر می کنم پوتین ملی ما است و رهبر باید قانون برای بیش از 20 سال پس چرا فقط تماس یک همه پرسی با یک سوال:" آیا شما توافق می کنید که پوتین باید یک پنجم مدت?'" او می گوید:. "اما آنها نمی تماس با یکی."

این واقعیت است که پوتین در حال رفتن را از طریق مشکل از ملی رای نشانه ای او را نگران می گوید Lipman.

"این برای او بسیار مهم است به این حمایت حتی اگر آن است که یک نمایش مسخره و حتی اگر آن را یک تقلید مسخره امیز از محبوب خواهد شد," او می گوید. "او تولید این تصور که او دیگر به عنوان اعتماد به نفس او می شود و شاید این است که با کاهش در تایید و اعتماد همراه با این واقعیت است که اقتصاد روسیه است و نه در شکل و خوب است به حداقل می گویند."

روز دوشنبه دولت-اجرای رای گیری آژانس منتشر خروج نظرسنجی نشان 76 درصد از رای دهندگان بود که بازیگران برگه های رای اولیه حمایت از اصلاحات.

برای کرملین نتیجه رای گیری به نظر می رسد به یک نتیجه گیری. نسخه قانون اساسی — کامل با تمام اصلاحیه های جدید — در حال حاضر به فروش می رسد در مسکو کتابفروشی ها.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب