روزی DiManno: فدرال رد جیز آبی است که یک تصمیم سیاسی و نه بهداشت عمومی تصمیم

وجود احساس بهتر در حال حاضر ؟ همه سادگی coronavirus بطور دنج قرار گرفتن 'n' smug در تورنتو با Blue Jays بوت خا

توسط MINERALNEWS در 29 تیر 1399

وجود احساس بهتر در حال حاضر ؟ همه سادگی coronavirus بطور دنج قرار گرفتن 'n' smug در تورنتو با Blue Jays بوت خارج از شهر.

شاید بیرون رفتن و جشن می گیرند, چرا شما در یک پاسیو بار در آخر هفته. یا بهتر است اگر شما زندگی می کنند در خارج دود بزرگ, ضربه یک رستوران برای داخل سالن غذاخوری و نوشیدنی که در آن چند ظاهرا پرداخت هر گونه توجه به ادامه جسمی فاصله provisos.

اما phew هیچ لیگ اصلی بیس بال بازیکنان در سراسر طول تابستان به طور بالقوه befoul خود را COVID-محافظ حباب. یکی از نزدیک متعجب بالا و داخل ؟

شما می توانید تا حد زیادی از قروچه commentariat که ناگهان تبدیل به یک جوخه از brownshirts, decrying خطر برای سلامتی است که باید فرود در این burg به حال این تیم دریافت کرد دولت فدرال تصویب به بازی خود را به طور منظم فصل بازی در Rogers Centre. جایی که آنها بوده ام cocooned شده شده برای چند هفته گذشته برای داخل تیم ملی بازی پس از فرار در Dunedin و COVID گرداب در فلوریدا.

وجود دارد یک تغییر عمده در نگرش منابع گفت: ستاره به عنوان naysayer داستان انباشت اشیاء بدست آمده.

بهداشت عمومی کانادا نمی خواهد ثبت نام کردن با وجود یک انگشت شست تا از سلامت استان scrutineers و تنها چند روز پیش قطعا آنچه مانند صدا خوب-برای-برو از اظهارات نخست وزیر داگ فورد شهردار تورنتو John Tory.

تا زمانی که چکش کاهش یافته و حدود 3 بعد از ظهر شنبه و پس از آن بیانیه صادر شده توسط وزیر مهاجرت مارکو مندوسینو.

"بر خلاف پیش فصل آموزش به طور منظم فصل بازی خواهد نیاز به تکرار مرزی سفر آبی جیز بازیکنان و کارکنان و همچنین به عنوان حریف تیم به داخل و خارج از کانادا است. از نگرانی های خاص, the Toronto Blue Jays مورد نیاز خواهد بود برای بازی در مکان های که در آن خطر انتقال ویروس باقی می ماند بالا است.

"بر اساس بهترین و در دسترس عمومی, توصیه های بهداشتی ما به این نتیجه رسیدند مرزی سفر مورد نیاز برای MLB به طور منظم فصل بازی نمی خواهد به اندازه کافی محافظت کانادایی' ایمنی و بهداشت. به عنوان یک نتیجه, کانادا نخواهد بود صدور منافع ملی معافیت برای MLB را فصل به طور منظم در این زمان است."

Blue Jays جمهور مارک شاپیرو بود به وضوح نا امید نژند حتی اگر چه او ضربه تمام ادب صحبت کردن امتیاز در زوم تماس با خبرنگاران.

آنچه فورد و حزب محافظه تا به حال اعلام شده آنها نیز زمزمه در شاپیرو گوش.

"بخش خصوصی شهردار و برتر گفته بود کسانی که همه چیز را به من بیش از یک دوره طولانی از زمان. آنها فوق العاده قوی و فوق العاده دلگرم کننده و بسیار مثبت است. تمام تعاملات خود با من هر بار که گوشی را گذاشت با یکی از آنها من احساس خوبی در مورد شانس ما.

"من می گویند که آن دو شد یک منبع از خوش بینی برای من در طول این فرآیند است."

شوخی در او.

در ضمن بهداشت عمومی کانادا که Shapiro اصرار دارد در زمان نقطه نقش در این بحث طولانی در حال جدی رزرو در حالی که همچنین در تضاد با خود شهری و استانی هستند.

"آن بهداشت عمومی بود که رهبری این روند نه دولت فدرال و یا رهبران سیاسی گفت:" شاپیرو. "آنها در رانندگی فهرست نگرانی."

نگرانی که رسید به عنوان وضعیت در آمریکا وخیم تر شد.

"که فقط واقعیت" گفت: Shapiro. "در پایان, من با اعتماد به نفس است که ما راضی هر یک از این نگرانی است. به جز یکی که ما نمی تواند کنترل کند. که MLB مدل شامل مرزی سفر و در و از پرواز. و ما نمی تواند تغییر دهد. اگر چه من احساس اعتماد به نفس است که ما برنامه ریزی کاهش خطر به سطح است که بدیهی است که شهر و استان بودند راحت با.

"من قطعا احترام و درک کنند که ما نمی تواند در نهایت راضی در سطح فدرال."

اشتباه نکنید. این کاملا یک تصمیم سیاسی. ندارد چمباتمه زدن را با جمعی از ایمنی. در غیر این صورت فقط به عنوان یک مثلا فدرال را ممنوع هوایی کانادا از سرگیری فروش وسط صندلی در پرواز – از جمله یکی که فرود در فرودگاه بین المللی ونکوور در جولای 8 شناخته شده COVID-19 نفر در هیئت مدیره اطلاعات است که مسافران را پس از آن کشف کردند تنها در صورتی که استخراج به دولت کانادا سایت. در واقع وجود دارد 14 پروازهای داخلی با تایید COVID-19 نفر در نخستین روز از ماه جولای و یکی دیگر از 22 پروازهای بین المللی از ورود به این کشور با حداقل یک مورد مثبت در میان مسافران.

در عین حال نمی نافذ ما مهر و موم شده از مرزهای شما بیس بال itinerants از آنجا که ما انجام داده ایم چنین bang-up کار چاپلوس منحنی. به جز که در مورد مرز: بیش از 80 درصد از 3 میلیون نفر که وارد کرده اید در کانادا از اواخر ماه مارس بوده است معاف از فدرال انزوا سفارش نیاز به قرنطینه به مدت دو هفته از جمله کسانی که به ورود از coronavirus زده امریکا است. کامیونداران و زیرساخت های تکنسین های ماهیگیران و سربازان هواپیمایی, خدمه, در میان دیگران.

مطمئن باشید هر چند. ما baller-منطقه آزاد.

تا به حال اتاوا همکاری — خم کردن زانو به بازی بیس بال به عنوان حمله و تشنج آن را داشته باشد — جیز شده اند مجاز به سالی جلو و عقب از سفرهای جاده ای در جنوب 49th parallel. یازده پرواز چارتر حمل آمریکا مبتنی بر تیم جرأت شمال. و بازدید کنندگان می شده اند COVID shrink-wrapped به مراتب گسترده تر از MLB پروتکل نیاز برای داخل آمریکا راه سفر.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

اما در اینجا نگاه کنید. در ژوئیه 26, 11 تیم NHL از دور خواهد بود جمع آوری شده در مرکز حباب تورنتو پیش از پلی آف همراه با Maple Leafs. بنابراین, 11 پرواز چارتر فرود و خروج برابر با آنچه در حال حاضر در حال غرق برای MLB جیز و هشت باشگاه های دیگر در برنامه.

هاکی خوب است. بیس بال بد است.

تعظیم بیس بال چنگال صاحبان. احسنت به شما.

نه این که عمومی شده اند که در هر نقطه در اطراف بازیکنان جیز و بازدید کنندگان است. وجود دارد هیچ برنامه ای برای باز کردن هر یک از ballparks به طرفداران. COVID قوانین و مقررات را مجبور بازدید از بازیکنان به رعایت همان قوانین سختگیرانه اعمال جیز — بالا و فراتر از آنچه موجود در doorstopper بازگشت-به-بازی بازی های دستی. تست شده هر روز حداقل چهار بار در هفته جت خصوصی و اتوبوس برای به حداقل رساندن تماس با خارجی ها; جاده تیم های مانند جیز زندگی و کار در یک اصلاح همگروهی قرنطینه در هتل متصل به راجرز مرکز ممنوع از پله در خارج از ورزشگاه رد پای.

برای جیز تست اینجا قرار بود شامل سواب بینی. هر کسی تست مثبت در حالی که در ایالات متحده آمریکا خواهد بود نه مجاز به ورود به کانادا تا زمانی که پاک دو تست منفی در ردیف.

آن را دشوار است برای دیدن چقدر بیشتر جیز سازمان انجام داده اند می تواند برای دلجویی سیاسی و مقامات بهداشتی. در عوض ما محکوم تورنتو بازیکنان به احتمالا یک hardscrabble تابستان در COVID-سر چشمه فلوریدا که از شنبه تا به حال 327,000 مورد تأیید و 4,804 مرگ و میر.

در حالی که جیز نیست دقیقا تقلا — آنها مشغول به کار بر روی جایگزین برای شش هفته گذشته — آنها به صورت لحظه ای و یا حداقل توسط چهار شنبه زمانی که آنها را ترک برای یک جفت از نمایشگاه بازی در بوستون بی خانمان. گزینه های Dunedin خود را سه-یک بوفالو ballpark است که در هر نقطه به عمده-لیگ خراش و یا شاید برخی دیگر از مستاجر تنظیم در آمریکا زودتر حدس و گمان بود و جیز های شنیع Tropicana زمینه با اشعه در سنت پیت.

"Dunedin تنها یکی است که 100 درصد بدون درز در حال حاضر و آماده برای رفتن گفت:" شاپیرو.

همانطور که من نوشتن این, خانه, درب بازکن است که 11 روز دور با جیز در پنج بازی چرخش از طریق تمپا و واشنگتن قبل از آن.

پس از آن سریع محوری برای تورنتو و کامل تنظیم مجدد برای بازیکنان که آماده شده بود به نوبه خود زندگی خود را وارونه در سمت راست به بازی در اینجا از جمله دیدن نیست خانواده خود را برای دو ماه آینده محصور در داخل ورزشگاه و مجاور هتل.

"ما اذعان چقدر بازیکنان ما بودند و به خطر انداختن" گفت: Shapiro. "حتی بیشتر چشمگیر بود که چگونه سپاسگزار آنها از بودن در اینجا و چه مقدار از آنها می خواستم به اینجا."

وجود دارد یک ریز با روشنایی ضعیف تابیدن از امید که این آخرین خواهیم دید از جیز در اطراف این قطعات در سال 2020 — "در این زمان" بخشی از Mendocino ، شاپیرو دامن زده است که این ادعا هر دو طرف باز بود به تجدید نظر در این موضوع اگر شرایط تغییر شاید برای این پست از فصل باید جیز باید یک پست-فصل زندگی است که البته شدید بعید است.

"من می خواهم به دوباره پس از فصل بازی ها بله. سادگی. دوره. در هر نقطه."

چگونه در مورد قبل از ارسال-فصل?

بدون نظر.

Rosie DiManno
روزی DiManno یک تورنتو مقاله نویس مبتنی بر پوشش ورزش و امور جاری برای ستاره. او در توییتر دنبال کنید: @rdimanno

تاریخ گفتگو

س:

چه چیزی شما فکر می کنم دولت تصمیم ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب