گزارش کارت: Chesapeake Bay بهداشت کلاس قطره به C-منهای

آناپولیس, Md. بهداشت و سلامت کشور بزرگترین خور کاهش یافته و از C به C-منهای سال گذشته در گزارش سالانه کارت منت

توسط MINERALNEWS در 30 اردیبهشت 1399

آناپولیس, Md. بهداشت و سلامت کشور بزرگترین خور کاهش یافته و از C به C-منهای سال گذشته در گزارش سالانه کارت منتشر شد سهشنبه در خلیج چساپیک.

که بالاترین نمره و اولین C-منهای پس از سال 2011 است. در حالی که چندین شاخص از خلیج سلامت بهبود یافته در سال گذشته در این گزارش که آنها نمی افست کسانی که کاهش یافته است.

"متوسط و فقیر نمرات در سال 2019 به طور عمده با توجه به بالا-متوسط درجه حرارت تقریبا در هر ماه از سال" در این گزارش که توسط دانشگاه مریلند مرکز علوم محیط زیست گفت.

گرما صدمه دیده آبزی و علف کوچک پایین خانه زندگی آبزیان و کاهش اکسیژن محلول سطح این گزارش گفت:.

"آسمانی بود نه بالاتر از حد نرمال برای منطقه به عنوان یک کل است, اما شدید و شدید دورههای بارش باران باعث آلودگی از اجرا کردن" این گزارش گفت:. "نیز وجود دارد احتمالا طولانی اثر از ثبت گونو در سال 2018 تاکید کرد که خلیج و آبخيزداري."

این دومین سال در یک ردیف خلیج سلامت کاهش یافته است در این گزارش. این گزارش اشاره کرد که تمام روندهای بلند مدت برای خلیج سلامت هستند یا ثابت است و یا مثبت در حال افزایش است.

برای اولین بار در 14 سال سابقه در این گزارش همچنین به ثمر رساند, سلامت خلیج چساپیک آبخيز دریافت کرده است که یک B-منهای درجه.

"The Chesapeake انعطاف پذیر است و در حالی که سلامت نمره کاهش یافت و با توجه به شدت بارندگی و دماهای بالا ما شاهد روند که خلیج سلامت است که هنوز هم در طول زمان بهبود" گفت: لایحه Dennison, معاون رئیس جمهور برای علوم کاربردی در UMCES. "ما بسیار تشویق به دیدن بسیاری از مناطق در خلیج به طور قابل توجهی بهبود است."

برای اولین بار UMCES ثبت شاخص های اجتماعی و اقتصادی در گزارش خود کارت علاوه بر شاخص های زیست محیطی. گزارش اقدامات استفاده از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که نشان می دهد چگونه قادر جامعه است به پاسخ و جستن به عقب از حوادث خطرناک مانند گردباد و یا شیوع بیماری های. این اقدامات شامل اطلاعات خانوار ترکیب ناتوانی اقلیت وضعیت و زبان و مسکن و حمل و نقل.

پس از سال 2014 تمام مناطق شده اند بهبود و یا ثابت باقی مانده این گزارش گفت: و هفت نفر از 15 منطقه نشان داد به طور قابل توجهی بهبود سلامت روند.

جمعیت ماهی دریافت یک درجه نشان دادن بهبود از سال 2018 است. خرچنگ آبی اعداد بازگشت در سال 2019 به عنوان خلیج ماهی کولی جمعیت — نشان می دهد که جمعیت ماهی های انعطاف پذیر به استرس این گزارش گفت:.

"خلیج اثبات می شود انعطاف پذیر در برابر تغییرات آب و هوایی با توجه به اقداماتی که در حال حاضر اجرا شده است اما ما باید کوشش جمعی ما تلاش برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و حفاظت از خلیج" گفت: پیتر گودوین رئیس جمهور UMCES و عضو مریلند کمیسیون تغییر آب و هوا.

گزارش سالانه منتشر شد یک روز پس از مقامات در مریلند ویرجینیا و منطقه کلمبیا در زمینه اطلاع از قصد به شکایت سازمان حفاظت محیط زیست برای عدم نیاز به پنسیلوانیا و نیویورک به منظور توسعه برنامه برای رسیدن به 2025 مرمت اهداف مندرج در توافق با کشورهای خلیج حوزه. سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler گفت: این ادعا هیچ شایستگی.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب