تشکر. جاستین Jalbi نمی خواهد راه اندازی حزب سوم انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد

بزرگنمایی این تصویر تشکر. جاستین Jalbi (I-Mich.) اعلام کرد در توییتر شنبه که او نمی خواهد به دنبال ی

توسط MINERALNEWS در 28 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

تشکر. جاستین Jalbi (I-Mich.) اعلام کرد در توییتر شنبه که او نمی خواهد به دنبال یک اجرا در حزب آزادیخواه بلیط. مستقل چپ حزب جمهوری خواه در تابستان گذشته. AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
AP

جاستین Jalbi این میشیگان کنگره که در چپ حزب جمهوری خواه در سال گذشته و مستقل شد اعلام کرد که او نمی خواهد به دنبال ریاست جمهوری به عنوان یک شخص ثالث نامزد شده است.

آن را "تصمیم گیری های دشوار" Jalbi توییتی شنبه بود که او در پایان تلاش خود را به توان بالقوه نامزد برای حزب آزادیخواه.

"بعد از انعکاس من به این نتیجه رسیدند که شرایط نمی قرض خود را به موفقیت من به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری در سال جاری و بنابراین من نمی خواهد به یک نامزد" Jalbi گفت.

پنج دوره کنگره اعلام کرده بود اواخر ماه گذشته او تا به حال مونتاژ اکتشافی کمیته به وزن یک پتانسیل پیشنهاد برای ریاست جمهوری.

اما در اعلام تصمیم خود در مقابل ریاست جمهوری اجرا Jalbi گفت این بود "فوق العاده تایمز" با قطبش "در نزدیکی تمام زمان بالا."

"انتخابات موفقیت نیاز به مخاطبان مایل به در نظر گرفتن جایگزین, اما هر دو رسانه های اجتماعی و رسانه های سنتی تحت سلطه صدای به شدت مخالف سیاسی خطرات ناشی از عملی سوم نامزد" نوشت Jalbi.

او گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس نیز آن را سخت تر برای کمتر شناخته شده نامزدها برای به دست آوردن توجه رسانه ها.

"من همچنان به این باور است که یک نامزد از خارج از احزاب ارائه یک چشم انداز از دولت مبتنی بر آزادی و برابری می توانید از طریق شکستن در حق محیط زیست. اما این محیط ارائه فوق العاده چالش ها" Jalbi گفت.

Jalbi هنگامی که یک ستاره از چای حزب چپ حزب جمهوری خواه در تابستان گذشته. در یک op-ed منتشر شده توسط واشنگتن پست در زمان او اجتناب از هر گونه اشاره ای به رئیس جمهور تهمت به جای استناد به یک disenchantment "با سیاست حزب" را به عنوان دلیل خود را برای خروج از این حزب است.

"به جای بازیگری به عنوان یک شاخه مستقل از دولت و خدمت به عنوان یک بررسی در قوه مجریه رهبران کنگره از هر دو طرف انتظار می رود مجلس نمایندگان و سنا به عمل در اطاعت و یا مخالفت با رئیس جمهور و همکاران خود را در یک حزبی اساس" Jalbi توضیح داد.

Jalbi همچنین ترک خانه آزادی حزبی که او عضو موسس که همان تابستان است.

در ماه های پس از او پدید آمده است به عنوان منتقدان رئیس جمهور. در ماه دسامبر او تنها غیر دموکرات در مجلس به رای دادن به نفع impeaching رئیس جمهور.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب