Remdesivir نشان داد برخی از اثر در COVID-19 بيمار در ایالات متحده محاکمه. اما راه يافته به اشتراک گذاشته شد که باعث نگرانی

اگر موتور از ویروس است که باعث COVID-19 آنزیمی است که باید به طور منظم گاز Remdesivir دیزل است.این که چگونه Ma

توسط MINERALNEWS در 13 اردیبهشت 1399

اگر موتور از ویروس است که باعث COVID-19 آنزیمی است که باید به طور منظم گاز Remdesivir دیزل است.

این که چگونه Matthias Götte صندلی پزشکی میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه آلبرتا توصیف داروی ضد ویروسی در اصل برای ابولا. آن را نشان داد برخی از وعده کاهش زمان بهبودی برای coronavirus بیماران در یک کارآزمایی بالینی اسپانسر شده از طرف آمریکا موسسه ملی سلامت و بالا U. S coronavirus متخصص Anthony Fauci مشترک نتایج اولیه از محاکمه چهار شنبه.

"در صورتی که موتور مسدود شده از ویروس مسدود شده است" گفت: Götte که نشان داد اثر دارو در آزمایشگاه تنظیم به عنوان بخشی از تحقیقات بالینی برای توجیه آزمایش های انسانی بخشی از بودجه توسط Gilead Sciences, شرکت داروسازی پشت Remdesivir.

"شما می توانید رول کمی برای یک زن و شوهر از کیلومتر و پس از آن شما را متوقف. که دقیقا همان چیزی است که اتفاق افتاده است با ژنوم سنتز. بنابراین ژنوم است نه بیشتر تولید یا سنتز و این که چرا این ویروس نمی تواند گسترش یابد."

خبر از یک درمان بالقوه برای این بیماری که به کشته شدن بیش از 230,000 و تعطیل جهان بود به اندازه کافی برای حرکت بازار سهام نیویورک تایمز گزارش داد که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) را سریع Remdesivir برای تایید برای استفاده برای آمریکا COVID-19 بيمار. این خیلی امیدوار کننده است که مواد مخدر را در حال حاضر تبدیل شدن به بخشی از استاندارد مراقبت برای COVID-19 بیماران Fauci خبرنگاران در کاخ سفید است.

در حالی که آن را ممکن است ارائه یک بارقه امید دیگران می گویند آن را بیش از حد به زودی برای گفتن دارد و نگرانی های جدی با راه يافته به اشتراک گذاشته شد. و انتظار نداریم که برای دیدن آن به عنوان یک درمان تایید شده برای COVID-19 در کانادا فقط رتبهدهی نشده است.

تصادفی کنترل شده با پلاسبو دادگاه دیده می شود به عنوان استاندارد طلایی نوع مطالعه از بیش از 1000 بيمار در چند کشور یافت می شود که این دارو بهبود متوسط زمان بهبودی از 15 روز در این گروه با توجه به دارونما به 11 روز در گروه داده Remdesivir, Fauci گفت. که از نظر آماری تفاوت معنیداری وی افزود: در واقع بدون های کامل مطالعه است.

آن را پیدا کنید, تفاوت آماری قابل توجهی در میزان مرگ و میر در, اما که "trended بهتر" در 8 درصد در Remdesivir گروه مقابل 11.6 درصد در گروه دارونما ،

"این بسیار مهم است اثبات مفهوم به دلیل آنچه آن را ثابت کرده است که یک دارو می تواند جلوگیری از این ویروس گفت:" Fauci. آن را به یاد او افزود: از سال 1986 زمانی که آنها برای اولین بار چنین آزمایشی به صورت اولیه HIV مواد مخدر است.

"آن را به حال متواضع اما بود که آخر بازی. از آنجا که ساختمان در آن هر سال پس از ما بهتر بود و بهتر از ما تا به حال بهتر مواد مخدر از همان نوع و ما تا به حال مواد مخدر را در مقابل اهداف متفاوت است."

آنها در حال حاضر مقایسه Remdesivir با داروهای دیگر و سعی کنید ترکیب های مختلف او اضافه شده است. "ما فکر می کنم آن را واقعا باز کردن درب."

دو دیگر Remdesivir مطالعات نیز به تازگی بیرون آمد. یک مطالعه از 237 بيمار با COVID-19 آیا پیدا کردن آن کمک کرده است. این مطالعه در مجله لانست منتشر شده تا به حال به متوقف شود به دلیل شیوع آورده شد و تحت کنترل در ووهان, چین, و به اندازه کافی وجود ندارد شرکت کنندگان به ادامه.

دیگر منتشر شد توسط جلعاد شرکت داروسازی که در پشت Remdesivir. آن را یافت نرخ مشابه در بهبود بیماران که پنج روز دوره نسبت به دوره 10 روزه با توجه به شرکت. اما آن نیست که یک گروه کنترل که نمی توانید به مواد مخدر.

بهداشت کانادا مورد تایید نیست Remdesivir برای COVID-19 و آن را هنوز هم به عنوان یک درمان تجربی برای این بیماری است.

بیماران فقط می توانید آن را هر چند استفاده از بهداشت و درمان کانادا دسترسی ویژه برنامه (SAP) در مورد اساس و یا از طریق یک کارآزمایی بالینی است. آژانس تایید کرده است 12 از این درخواست تا کنون.

"بهداشت و درمان کانادا در حال کار با تنظیم کننده های بین المللی از جمله سازمان غذا و داروی آمریکا برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات علمی داروها و واکسن برای COVID-19" گفت: سخنگوی Geoffroy ایتالیایی, توالت-Thivierge یک ایمیل به در. "ما همچنین هماهنگی با الزامات مورد نیاز برای ایمنی و اثر بخشی که در آن ممکن است برای تسریع در بررسی و تصویب فرآیندهای."

دو کارآزمایی بالینی تایید شده در کانادا. یک اجرا توسط Gilead Sciences. دیگر در Sunnybrook بیمارستان بخشی از جهانی محاکمه با سازمان بهداشت جهانی لقب همبستگی.

دکتر Srinivas Murthy, یک بیماری عفونی و مراقبتهای متخصص و دانشیار با دانشگاه بریتیش کلمبیا نشسته در جهانی کمیته راهبری برای همبستگی.

اخبار NIH مطالعه تاثیر خواهد گذاشت که محاکمه او گفت: "سوال این است که چه مقدار و چه آن دسته از آثار هستند."

Fauci گفت: او گام بی سابقه ای از به اشتراک گذاری نتایج حاصل از آزمایش قبل از داده های واقعی منتشر شد که به دلیل تعهد اخلاقی به مردم اجازه در گروه دارونما می دانم.

این مطالعه بوده است نه په-بررسی فرایند که در آن دانشمندان دیگر ارزیابی آن به طور مستقل. بسیاری از "preprints" مطالعات که نشده است و برای انتشار ارسال شده یا هنوز تحت بررسی بوده است به اشتراک گذاشته آنلاین برای دریافت اطلاعات به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در طول جهانی همه گیر.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

اما محققان حتی دیده می شود کامل مطالعه و داده ها در NIH محاکمه "بنابراین ما در واقع نمی تواند هر چیزی می گویند و در عین حال خارج از آن ممکن است وعده" گفت: Murthy.

Murthy تلقی آن را "بسیار مشکل" است که آن را منتشر شد در چنین "scattershot فرمت بدون توانایی برای تصمیم گیری از آن داده است."

"این نه یک کارآزمایی بالینی است که ما در حال انجام در زمان صلح" او گفت:. "همه منتظر این نتایج و هیچ بارقه امید خواهد بود کشف و ضبط توسط بیماران و پزشکان."

تورنتو بیماری های عفونی پزشک اندرو موریس گفت: مردم ممکن است متوجه "چگونه بی سابقه این است که برای یک دادگاه پزشکی منتشر خواهد شد در یک کنفرانس مطبوعاتی بدون بررسی دقیق و یک فرصت واقعا این نگاه کنید."

برای Fauci "به این می گویند تبدیل به یک استاندارد مراقبت با هیچ برنامه ریزی برای آن را به یک استاندارد مراقبت که باور نکردنی است," او گفت:, و اضافه کرد Remdesivir است به راحتی در دسترس است. بیماران در سایر آزمایشات ممکن است در حال حاضر تقاضا Remdesivir با توجه به این اخبار حتی اگر در حال حاضر "ما می دانیم بسیار کمی" در مورد واقعی مطالعه است.

"همه روند از پنجره به بیرون."

دانشگاه آلبرتا Götte نیز گفت: این مهم به صبر کنید و ببینید این مقاله و بررسی دقیق. اما Fauci بسیار معتبر و "نمی خواهند به منظور بالا بردن امید که در آن هیچ امیدی توجیه است."

آن را "خبر خوبی است." اما "در همان زمان ما باید به احتیاط نیز آن است که یک بازی changer," او گفت: آن را "بسیار مهم گام اول" در فوق العاده دوره کوتاه از زمان.

"این قطعا یک نقطه عطف ملاقات کرد اما آن است که یک داروی معجزه."

مسئولان سازمان بهداشت جهانی, سوال در مورد مواد مخدر در نشست خبری روزانه خود در ژنو در روز پنج شنبه نیز محتاط.

که دانشمندان می خواهند به نگاه در زمینه وسیع تری از داده ها به طور کلی در Remdesivir هر چند داخلی خود را بررسی فرایند گفت: دکتر مایک رایان, مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه از جمله نتایج نهایی مداوم همبستگی محاکمه.

"آن گاهی اوقات می تواند یک شماره از نشریات برای تعیین نهایی تاثیر مواد مخدر است" و اگر آن را در واقع کمک می کند تا بیماران و صرفه جویی در زندگی می کند, او گفت:.

همه آنها "مشتاقانه امیدوار است که یک یا بیشتر از درمان" در حال حاضر تحت محاکمه خواهد شد که مواد مخدر.

May Warren


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب