پوتین گسترش بدون سفارش کار برای روسیه تا زمانی که ممکن است بیش از COVID-19 همه گیر

بزرگنمایی این تصویر ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه صندلی جلسه هیئت دولت در مورد کوروناویروس از طریق

توسط MINERALNEWS در 14 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه صندلی جلسه هیئت دولت در مورد کوروناویروس از طریق ویدئو کنفرانس در Novo-Ogaryovo اقامت در خارج مسکو است. پوتین گفت: بیش از 20 ، 000 روس ها در حال انتظار برای آمدن به خانه در میان همه گیر. الکسی Druzhinin/Sputnik, کاخ کرملین, استخر, عکس از طریق AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکسی Druzhinin/Sputnik, کاخ کرملین, استخر, عکس از طریق AP

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه است توسعه ملی هیچ-سفارش کار از طریق پایان مارس به امید سرکوب COVID-19 بیماری همه گیر. روسیه گزارش سنبله از 771 جدید کروناویروس بیماران در پنجشنبه جوش مخوف صعودی منحنی در موارد.

روسیه در حال حاضر تایید کرد بیش از 3500 coronavirus موارد و 30 نفر فوت کرده اند از COVID-19. مسکو و سنت پترزبورگ شده اند نقاط داغ برای بیماری های تنفسی مقامات می گویند.

"ما نه معکوس روند" از موارد جدید در مسکو و سایر مناطق, پوتین گفت که او اعلام کرد این فرمت با توجه به ترجمه روسی متعلق به خروجی رسانه ها Ruptly.

میلیون ها نفر از روس ها در مسکو و در جای دیگر در حال حاضر تحت اقامت در خانه سفارشات و کشور در یک هفته ای "غیر رسمی-دوره کاری" که پوتین دستور داد در هفته گذشته به سرعت گسترش ویروس.

در طول توقف کار, پوتین تصریح کرد که کارکنان هنوز هم باید پرداخت خود را به طور منظم دستمزد با وجود همه اما ضروری ترین کسب و کار – از جمله داروخانه ها, مواد غذایی و بانک ها – که گفته بودن تعطیل.

همه گیر نیز تحت تاثیر رئیس جمهور: پوتین در حال کار از راه دور از Novo-Ogaryovo ریاست جمهوری و مستغلات غرب مسکو پس از یک پزشک ملاقات هفته گذشته آزمایش مثبت برای coronavirus. دکتر آگهی روسیه اصلی COVID-19 بیمارستان به مسکو تایمز گزارش داد.

پوتین اعلام کرد طرح خود را در یک سخنرانی از Novo-Ogaryovo بعد از ظهر پنجشنبه به وقت محلی.

این حرکت در می آید یک روز پس از پوتین و کابینه در مورد چگونه به مقابله با هزاران نفر از شهروندان روسیه که از بازگشت به خانه از زندگی در خارج از کشور.

"پس از 11 مارس سال 2020 825,031 مردم وارد روسیه است. این است که بسیاری" پوتین روز چهارشنبه گفت:. او اضافه کرد که تقریبا 20,000 بیشتر روس ها هنوز در تلاش برای بازگشت از خارج از کشور.

پوتین به تازگی دستور داده گسترده سیاست شیفت برای نرم کردن با بیماری های همه گیر اقتصادی از جمله اثر یک پیشنهاد برای بالا بردن کلاه ترین مزایای بیکاری حدود 50 درصد به سطح ملی حداقل دستمزد 12,130 روبل در هر ماه (در حدود $154).

رئیس جمهور همچنین پیشنهاد یک توقف شش ماهه در ورشکستگی ادعا و اعلام کرد: "وام های مصرف کننده و وام تعطیلات."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب