بهداشت عمومی تلاش های مرحله در سراسر جهان به عنوان Coronavirus موارد افزایش

بزرگنمایی این تصویر به عنوان مرگ و میر از این کروناویروس جدید تاپ 100 بیمارستان در ووهان چین حضور دا

توسط MINERALNEWS در 9 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

به عنوان مرگ و میر از این کروناویروس جدید تاپ 100 بیمارستان در ووهان چین حضور دارد به بسیاری از بیماران مبتلا به تایید و یا مورد مشکوک به این بیماری است. مقامات بهداشت عمومی در حال کار برای جلوگیری از گسترش بیشتر شیوع این بیماری در چین و در سراسر جهان. منتظر چی/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
منتظر چی/AP

به روز شده در 8:20 p. m. ET

مقامات بهداشت عمومی در سراسر جهان شد و در پاسخ به رشد سریع شیوع کروناویروس جدید به عنوان مقامات در چین, در این بیماری همه گیر را به کانون اعلام کرد که تعداد موارد وجود دارد رسیده بود نزدیک به 6000.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که ارسال بین المللی کارشناسان بهداشت و درمان به چین برای کمک به درک شیوع و راهنمای پاسخ.

در پکن که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus ملاقات با رئیس جمهور چین. "توقف گسترش این ویروس هر دو در چین و در سطح جهان است که بالاترین اولویت" گفت: Tedros. "ما درک جدیت با آن چین است که مصرف این شیوع" " تمجید مقامات چینی برای به اشتراک گذاری داده ها و اطلاعات در مورد ویروس.

مرگ و میر از این بیماری در حال حاضر در صدر 130 از شش هفته پیش. تعداد موارد تایید شده اند بیش از دو برابر در چند روز گذشته — از 2,835 روز دوشنبه به 5,974 روز چهارشنبه به وقت محلی. بزرگترین بخش از تایید موارد در هوبئی مرکزی در چین استان که در آن شیوع سرچشمه در اوایل ماه دسامبر در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر است.

اما موارد جدید ادامه به ظهور در سراسر جهان است. آلمان بود و آخرین از بیش از ده کشور برای تایید موارد coronavirus در درون مرزهای خود را — آن را پیدا کرده است چهار مورد. آلمانی مقامات بهداشتی می گویند که شواهد از انسان به انسان انتقال است.

این هفته آمریکا به همراه ژاپن و کره جنوبی و اتحادیه اروپا خواهد شد شروع به تخلیه ساکنان از ووهان.

وزارت امور خارجه ایالات متحده با استناد به "محدود حمل و نقل و ضعف بیمارستانها در ووهان" در بیانیه ای به NPR, اجاره, پرواز را به کنسولگری کارکنان و برخی از ساکنان بازگشت به ایالات متحده است. پرواز های برنامه ریزی شده برای شنبه انتظار می رود برای حمل در اطراف 240 نفر و سوخت گیری در آلاسکا قبل از ورود در کالیفرنیا است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز گسترش فرودگاه نمایش برای coronavirus از پنج تا 20 فرودگاه ها و تشدید آن سفر راهنمایی و مشاوره آمریکایی ها برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین است.

مقامات بهداشتی در سرزمین اصلی چین ضروری و تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس. دولت چین اضافه شده سه روز به قمری تعطیلات سال جدید — در حال حاضر پایان Feb. 2 — به تاخیر انداختن سفر و بازگشت به زندگی روزانه.

"آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام شده است برای آرام کردن فرد به فرد انتقال می گوید:" دکتر لوئیس ماری Dembry متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ییل که مشغول به کار در پیشگیری از عفونت در چین پس از سارس.

برخی از 50 میلیون نفر باقی می ماند قرنطینه در ووهان و دیگر شهرستانها در این نزدیکی هست. اما در یک کنفرانس خبری یکشنبه ووهان شهردار ژو Xianwang گفت که برخی از 5 میلیون نفر در سمت چپ این شهر قبل از قرنطینه اجرا شد در ژانویه. 23 به گزارش جنوب چین صبح پست.

علاوه بر این کشورهای همسایه در حال محدود کردن سفر از چین اضافه کردن به چین داخلی تلاش برای قرنطینه به طور بالقوه در معرض شهروندان است. مغولستان محکم محدودیت در گذرگاه های مرزی و مالزی را متوقف کرده است صدور ویزا برای بازدید کنندگان از استان هوبی.

هنگ کنگ دولت اعلام کرده است که اقدامات برای کاهش جریان از بازدید کنندگان سرزمین اصلی به هنگ کنگ با توقف مجوز لغو تورهای گروهی و ممنوعیت هر کسی که به تازگی بازدید هوبئی. این تلاش در حالی که گسترده ترک مرز با چین متخلخل.

در یک کنفرانس خبری در هنگ کنگ رهبر, کری لام گفت: لازم بود تا هنگ کنگ از ساکنان خارج از کشور به بازگشت به خانه. "من فکر نمی کنم آن است که بسیار معنی دار به بحث در مورد بسته شدن کامل مرز نقاط کنترل," او گفت:.

هنگ کنگ نیز اعلام کرد که این بسته شدن موزه ها, کتابخانه ها و مراکز ورزشی تا اطلاع ثانوی برای جلوگیری از coronavirus از گسترش. دولت در تشویق مردم به کار از خانه. همانطور که از روز شنبه به وقت محلی هشت مورد از coronavirus تایید شد در هنگ کنگ است.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن