معترضان در روسیه را در شرق دور به چالش پوتین اقتدار تقاضای استعفای خود را

بزرگنمایی این تصویر مردم در شهر خاباروفسک نگه پوستر با پیام خواستار آزادی سرگئی Furgal فرماندار سابق

توسط MINERALNEWS در 4 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مردم در شهر خاباروفسک نگه پوستر با پیام خواستار آزادی سرگئی Furgal فرماندار سابق روسیه خاباروفسک منطقه در جولای 18. معترضان به خیابان آمده اند بیش از Furgal بازداشت این ماه در قتل اتهام که او را انکار می کند. ایگور ولکوف/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ایگور ولکوف/AP

Artyom Mozgov, 20 است در میان هزاران نفر از مردم که در اعتراض به مدت دو هفته در شهر خاباروفسک هفت بار مناطق شرق مسکو در مرز چین.

"مردم هر روز بدون هر نوع سازمان" Mozgov یک فعال سیاسی گفت: NPR. "من واقعا خوشحال هستم که مردم از منطقه گرفته شده در نهایت مسئولیت زندگی خود را درک آنچه اتفاق می افتد در کشور ما و بیرون رفتن و اعتراض."

پس جولای 11, او و دیگر ساکنان شده اند و خواستار آزادی سابق منطقه ای فرماندار سرگئی Furgal دستگیر شد و دو روز قبل توسط نقاب ماموران فدرال به اتهام سازماندهی قتل قرارداد 15 سال پیش. Furgal در حال حاضر در بازداشت پیش از محاکمه در زندانی در مسکو حفظ بی گناهی خود و مردم محلی خواستار او بود منتشر شد و اتهامات در زادگاه خود.

اندازه و دوام تظاهرات بی سابقه برای خاباروفسک یک استان با جمعیت 600,000. برای رئیس جمهور ولادیمیر پوتین که گریزی به تظاهرات خیابانی است که به خوبی شناخته شده آنها در برخواهد داشت چالش های اضافی به روسیه جنگ coronavirus همه گیر و رکود اقتصادی ناشی از آن.

بزرگنمایی این تصویر

سرپرست فرماندار منطقه خاباروفسک میخائیل Degtyaryov (راست) بازدید از یک بیمارستان محلی در روز پنج شنبه. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه منصوب او در اوایل این ماه. در اولین شب از معترضان شعار, "Degtyaryov رفتن دور!" دیمیتری Morgulis/Tass via Getty Images پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
دیمیتری Morgulis/Tass via Getty Images

در دوشنبه, پوتین رسما اخراج Furgal و منصوب میخائیل Degtyaryov کمی شناخته شده ملی قانونگذار از شهر سامارا به عنوان سرپرست ولایت.

"من برای شما آرزوی موفق باشید من شما بعد از" پوتین گفت Degtyaryov در یک کنفرانس ویدئویی قبل از استاندار جدید در یک هواپیما را تقریبا هشت ساعت پرواز از مسکو به خاباروفسک.

در اولین شب را در شهر به معترضان شعار, "Degtyaryov رفتن دور!" او در پاسخ ئی, جریان, راه رفتن خود را به کار صبح روز بعد در Instagram.

"من نمی خواهد ترک به دلیل وجود مقدار زیادی از کار را به انجام," او گفت:. "منطقه شده است بدون یک رهبر برای 10 روز و یک پشته از مقالات بر روی میز یک متر بالا است."

فرماندار جدید را وظیفه اصلی خواهد بود برای سرکوب اعتراضات تاب منطقه است.

بزرگنمایی این تصویر

مردم با حمل بنر و خواستار آزادی Furgal در طول یک تظاهرات در خاباروفسک در جولای 18. الکساندر Yanyshev/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکساندر Yanyshev/خبرگزاری گتی ایماژ

"من می ترسم Degtyaryov است تا به این کار گفت:" نیکولای پتروف یک متخصص در روسیه و مناطق در چتم هاوس اتاق فکر در لندن است. "برای یک, او آمد از دور و ثانیا او ندارد رهبری واقعی را تجربه کنند."

Degtyaryov است از همان حزب سیاسی به عنوان عزل فرماندار, اما پوتین در اشتباه فرض است که کمک خواهد کرد که خود را منصوب خنثی خاباروفسک تظاهرات پتروف گفت.

هر دو Degtyaryov و Furgal اعضای حزب لیبرال دموکرات روسیه که متعلق به اصطلاح سیستماتیک مخالفان — یک تعداد انگشت شماری از احزاب کرملین با استفاده از به عنوان شرکای مبارزه برای حاکم روسیه متحد ، ملی firebrand ولادیمیر Zhirinovsky که صحبت کردن در Furgal دفاع به رهبری حزب پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی نزدیک به سه دهه پیش است.

Degtyaryov حزب وابستگی بی ربط است به بسیاری از معترضان در خاباروفسک که نظر او را به عنوان کسی تحمیل شده از مسکو پتروف گفت. Furgal از سوی دیگر محبوب محلی شکل که مذکور را شکست کرملین-حمایت فرماندار وقت در یک زمین لغزش انتخابات دو سال پیش.

در بسیاری از مناطق روسیه و حزب لیبرال دموکرات روسیه — بسیار شبیه به حزب کمونیست — کشیده شده رای دهندگان به لطف خاص هر ایدئولوژی بلکه به عنوان یک راه امن برای صدای اعتراض. در سال گذشته این حزب در زمان اکثریت مطلق از خاباروفسک منطقه ای مجمع با روسیه متحد حلق آویز بر روی دو صندلی. روسیه متحد شد و جاروب کردن از خاباروفسک را شورای شهر با حزب لیبرال دموکرات روسیه در نظر گرفتن 34 35 کرسی است.

"پوتین شخصا — و پوتین stooges که اجرای Far East — نفرت خاباروفسک منطقه و ساکنان آن به دلیل زمان و دوباره آنها از دست دادن انتخابات وجود دارد" رهبر مخالفان پوتین گفت: در یک ویدیو ارسال شده در پنج شنبه بود که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

آخرین کلش برای کرملین اخیر رای در اصلاحات قانون اساسی اجازه می دهد پوتین برای باقی ماندن در قدرت تا 2036 چون Furgal نیست تحویل انتظار می رود نتایج Navalny گفت. مشارکت در خاباروفسک منطقه 44% در میان پایین ترین در کشور با 62% رای گیری در حمایت از اصلاحات. در سراسر کشور میزان مشارکت در انتخابات بود 68% و 78% برای تغییرات.

در حال حاضر کرملین قصد بازگرداندن برتری روسیه متحد و بازداری استانهای دیگر از راه خاباروفسک Navalny گفت.

کرملین رویکرد است که بدون خطر پتروف هشدار داد.

"مردم در خاباروفسک در حال نشان دادن آن است که ممکن است به اعتراض و که کرملین می تواند هر چیزی را انجام دهید به آنها را اگر وجود دارد 40,000 30,000 یا از آنها," او گفت:. "دیگر ادامه اعتراضات بیشتر منفی و نقش آنها بازی برای کرملین است."

این خاباروفسک اعتراض ممکن است الهام بخش مناطق دیگر به رای در برابر کرملین-حمایت نامزد در ماه سپتامبر انتخابات است. مردم زندگی در دور افتاده می رسد از سیبری و روسیه به شرق دور هستند و کمتر مستعد ابتلا به فشار از کرملین پتروف گفت.

کرملین در حال حاضر در برابر این معضل با استفاده از زور و یا امتیاز دادن خواهد شد که از نزدیک به تماشای سایر مناطق, او گفت:. موجی از تظاهرات در مسکو در تابستان گذشته به دنبال دستگیری و پرونده های جنایی در برابر شرکت کنندگان است.

دو مخالف در خاباروفسک دیمیتری Nizovtsev و سرگئی Naumov گفت: آنها با حمله و ضرب و شتم توسط مهاجمان ناشناس در دو رویداد جداگانه از روز پنج شنبه.

Mozgov گفت: پلیس احضار او به نظر می رسد در هفته آینده به ظن نقض قانون در تظاهرات.

تظاهرات تبدیل شده اند بیشتر رادیکال ابتدا مخالف دخالت مسکو و سپس ابراز حمایت از بازداشت فرماندار سابق و در حال حاضر فراخوانی برای پوتین استعفای او گفت:.

روز شنبه با تظاهرات در خاباروفسک خواهد خود را وارد کنید هفته سوم.

"من فکر می کنم حتی بیشتر مردم خواهد آمد از در گذشته دو آخر هفته" Mozgov گفت. "ما ساکنان خاباروفسک امید ما به سرپرست ولایت Degtyaryov خواهد آمد به صحبت کردن با ما. همه چیز بستگی به آن است."

پوتین فرماندار هر چند در حال حاضر گفت که او چیز بهتر از دیدار با "کسانی که فریاد زیر پنجره من." Degtyaryov اعلام کرد در Instagram که او را به سفر در این آخر هفته به یک کنترل از راه دور نامشخص بخشی از منطقه خاباروفسک.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب