معترضان تقاضا جولیان آسانژ آزاد شود جلوتر از استرداد شنیدن

بزرگنمایی این تصویر نوازنده بریتانیا Roger Waters صحبت می کند و در یک تجمع در میدان پارلمان لندن به

توسط MINERALNEWS در 4 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

نوازنده بریتانیا Roger Waters صحبت می کند و در یک تجمع در میدان پارلمان لندن به عنوان بخشی از تظاهرات در برابر استرداد جولیان آسانژ در روز شنبه. آلبرتو Pezzali/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
آلبرتو Pezzali/AP

صدها نفر از معترضان با تجمع در لندن روز شنبه به تقاضای آزادی جولیان آسانژ پیش از یک جلسه دادگاه در روز دوشنبه بیش از اینکه بنیانگذار ویکی لیکس باید استرداد به ایالات متحده است.

ایالات متحده در گزارش به طور رسمی درخواست استرداد در ماه ژوئن گذشته برای پاسخ به تعدادی از اتهامات از جمله توطئه دولت برای هک شبکه های کامپیوتری و دریافت غیر قانونی از اطلاعات حساس است.

معترضان شامل پینک فلوید از بنیانگذاران راجر واترز و طراح مد Vivienne Westwood. علاوه بر صحبت در اعتراض تجمع آبهای قرار دادن یک ویدئو در حمایت از جولیان آسانژ و با توجه به رواج وستوود قرار می گیرد آسانژ داستان بعدی اخیر ارائه مد در لندن است.

بزرگنمایی این تصویر

تظاهرات در اعتراض به استرداد بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ در لندن شنبه ، آلبرتو Pezzali/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
آلبرتو Pezzali/AP

تکان دادن نشانه های مطلب "روزنامه نگاری جرم نیست" و شعار "Free Julian Assange" معترضان راهپیمایی از استرالیا به میدان پارلمان که در آن آنها خطاب توسط Assange پدر جان Shipton رویترز گزارش.

Shipton اشاره به U. N. حقوق بشر نگرانی بیش از جولیان آسانژ را دستگیر و بازداشت در سال گذشته است.

در ماه آوریل گذشته پلیس به زور برداشته شده آسانژ از سفارت اکوادور در لندن قرار داده و او را در زندان است. او تا به حال شده است با پناه گرفتن در سفارت از سال 2012 زمانی که مقامات سوئد به دنبال به سوال او در یک تجاوز جنسی بررسی است. این تحقیقات به پایان رسید در سال گذشته به دلیل ضعیف شواهد.

آسانژ وکیل اریک Dupond-Moretti گفت: اروپا 1 جمعه که او در نظر گرفته شده به درخواست رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی برای پناهندگی سیاسی در فرانسه است.

آسانژ در فرانسه زندگی می کردند به مدت سه سال و یک کودک زندگی می کنند وجود دارد با توجه به الجزیره. فرانسه را رد کرد و قبلی درخواست پناهندگی در سال 2015 رویترز گزارش.

این جلسه خواهد بود که برای اولین بار از دو جلسات با دوم برنامه ریزی شده در مارس سیم سرویس می گوید.

سابق ارتش تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ که آسانژ متهم شده بود که با توطئه بود دوباره به زندان فرستاده گذشته ممکن است برای امتناع برای بار دوم به پیروی از یک هیئت منصفه تحقیق در مورد ویکی لیکس و جولیان آسانژ.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب