دادستان به رها کردن تجاوز اتهامات دکتر از تلویزیون واقعیت

نیوپورت بیچ کالیفرنیا. - دادستان ها در حال برنامه ریزی برای رها کردن تجاوز به عنف و آدم ربایی اتهام کالیفرنیا

توسط MINERALNEWS در 18 بهمن 1398

نیوپورت بیچ کالیفرنیا. - دادستان ها در حال برنامه ریزی برای رها کردن تجاوز به عنف و آدم ربایی اتهام کالیفرنیا دکتر که به نظر می رسد در تلویزیون واقعیت نشان می دهد قدمت و دوست دختر خود را پس از گفت که کلید شواهد تصویری نیست در واقع وجود داشته باشد.

اورنج کانتی دادستان منطقه تاد اسپیتزر را بپرسید یک قاضی در نیوپورت بیچ کالیفرنیا روز جمعه به رد پرونده ارتوپدی جراح اعطای Robicheaux — که قبلا به نظر می رسد در یک براوو برنامه تلویزیونی به نام "دوستیابی آنلاین آیین آمریکا نر" و دوست دختر خود را Cerissa رایلی.

اسپیتزر انجام یک بررسی اتهامات ظ توسط سلف خود تونی Rackauckas پس از متهم او را با استفاده از مشخصات بالا مورد به طبل تبلیغات در طول جفت ستیز مبارزات انتخاباتی.

اسپیتزر گفت: فیلم هایی که Rackauckas اعلام به رسانه ها در سپتامبر سال 2018 نیست در واقع به تصویر کشیدن جنایات جنسی و شاکیان' حساب نمی تواند موید به اندازه کافی برای اثبات اتهامات در دادگاه است.

این تصمیم را ویران کرده است شاکیان که گفت که این حرکت را دلسرد زنان از گزارش تجاوز جنسی.

"این فقط پوچ او را به می گویند:" ما در حال رفتن به رد تمام این اتهامات به دلیل وجود دارد هیچ تصویری.' وجود دارد هرگز تصویری" گفت: Dan Gilleon وکیل یکی از شاکیان که شکایت متهمان.

"مانند بسیاری از وکلای منطقه او می گوید: او یک قهرمان از قربانیان را انتخاب کنید اما این فقط یک دسته از phoney کمپین گفتار. اقدامات خود را نشان می دهد که او نمی تواند مراقبت کمتر در مورد این قربانیان" Gilleon گفت.

کیمبرلی Edds سخنگوی دفتر دادستان منطقه, رد نظرات و گفت: این طرح دعوی در دادگاه توسط Gilleon استفاده شده بود در برابر قربانیان این اتهام جنایی مورد.

مورد برداشت عناوین مدت کوتاهی قبل از اسپیتزر انتخاب شد دادستان منطقه ساحلی شهرستان wedged بین لس آنجلس و سن دیگو در نظر گرفتن بیش از یک دفتر را لرزاند توسط پلیس, خبرچین رسوایی.

بررسی قدمت آن به سال 2016 زمانی که پلیس در زمان گزارش از دو حادثه در ساحل نیوپورت اما نمی مراجعه آنها برای محاکمه.

سال بعد دادستان اطلاع داده شد وجود دارد DNA برای مطابقت با مدارک و شواهد از یک تجاوز به عنف کیت. مسابقه نبود به متهمان, اما آن را به پلیس گزارش اسپیتزر گفت.

در ژانویه 2018 مقامات جستجو Robicheaux در مجلل جامعه از ساحل نیوپورت در بر داشت و مواد مخدر و اسلحه و, عکس ها و ویدئوها. در سپتامبر 2018, Rackauckas برگزار شد یک کنفرانس خبری اعلام اين پرونده گفت: محققان بودند الک را از طریق هزاران نفر از فیلم ها و تصاویر است که نشان داد زنانی که به سختی پاسخگو است.

نظرات خود را در جلب توجه رسانه ها و ماه آینده دادستان پرونده اتهامات عنوان شده علیه اضافی به نمایندگی از پنج بیشتر شاکیان.

پس از Gilleon مشتری در زمینه عمران کت و شلوار Rackauckas شد مخلوع و گفت: وکلا با توجه به اسپیتزر که او امیدوار بود از اتهامات عنوان شده علیه دکتر و دوست دختر خود را می توانید تبلیغات خود را در طول مجدد انتخابات.

اسپیتزر خواسته دولت و دادستانی کل را به بیش دادستان با استناد به ترس از تضاد منافع است اما گفته شد او باید ادامه دهید. پس از بررسی خود را به او اعلام کرد او تا به حال تصمیم به رها کردن این اتهامات گفت: شواهد کافی بود.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

Rackauckas نمی بازگشت پیام به سمت چپ در اوایل این هفته در مورد اتهامات.

اسپیتزر — سابق مجلس دولت که به ریاست یک کمپین برای یک قانون کالیفرنیا دادن قربانیان حقوق بیشتر -- گفت: او می خواهد در دیدار با شاکیان به بررسی تصمیم خود را اگر آنها می خواستند قبل از جمعه. او همچنین خواست تجاوز جنسی قربانیان برای ارسال تجاوز کیت کمک به تعقیب بیشتر موارد.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب