دادستان: هیچ مدرکی دادگاه خواسته خبرچین انتشار

دیترویت - دادستان روز پنجشنبه گفت که دفتر او هیچ مدرکی وجود ندارد که یک آژانس فدرال خواسته یک قاضی به انتشار ی

توسط MINERALNEWS در 9 اسفند 1398

دیترویت - دادستان روز پنجشنبه گفت که دفتر او هیچ مدرکی وجود ندارد که یک آژانس فدرال خواسته یک قاضی به انتشار یک پلیس خبرچین ماه قبل از او به اتهام در دو دیترویت-منطقه slayings و به نام یک مظنون در حداقل چهار نفر دیگر.

ایالات متحده دادگاه منطقه سخنگوی گفت: دیترویت اخبار این هفته که Kenyel قهوه ای, 40 منتشر شد "در دستور فدرال و آژانس های اجرای قانون." آژانس نمی شد نام برد.

روز چهارشنبه ایالات متحده وکیل متی اشنایدر گفت: دفتر خود کار می کنند برای رسیدن به پایین از این موضوع.

"گزارش شده است که دادگاه فدرال منتشر شد Kenyel قهوه ای از بازداشت در دستور تقاضا یا درخواست اجرای قانون فدرال آژانس" اشنایدر گفت: روز شنبه در بیانیه ای. "در حالی که ما بررسی این موضوع است که در مراحل بسیار اولیه من را دیده اند که نشان می دهد که هر سازمان اجرای قانون خواسته دادگاه فدرال به انتشار قهوه ای و یا به نگه داشتن او را بازداشت."

براون همچنان در وضعیت بحرانی پنج شنبه پس از تیراندازی خود را در سر چهار شنبه در حالی که در حال فرار از پلیس در اوک پارک درست در شمال دیترویت.

او متهم بود Feb. 4 در کشنده تیراندازی دو نفر و زخمی شدن یک سوم تا دو روز پیش از آن در ریور روژ غرب از دیترویت. او همچنین مظنون در Jan. 8 قتل در ریور روژ یک Feb. 18 قتل در پارک کوهستانی و جداگانه slayings در فوریه. 21 Feb. 22 در دیترویت به عنوان به خوبی به عنوان دو carjackings در دیترویت در فوریه. 21.

دیترویت رئیس پلیس جیمز کریگ گفت: قهوه ای نبوده است در خیابان هنگامی که قربانیان کشته شدند.

قهوه ای بود paroled در سال 2010 پس از خدمت زمان در زندان ایالتی برای فرار از پلیس و بودن همیشگی مجرم. او همچنین وارد تقاضای معاملات در حدود یک و نیم دوجین موارد از سال 1997 تا سال 2000 با توجه به اخبار دیترویت که ذکر سوابق دادگاه.

در سال 2015 قهوه ای محکوم شد در اسلحه فدرال شارژ.

قهوه ای خدمت بیشتر زمان در زندان بود اما با 2017 و تحت نظارت و انتشار است. اسناد دادگاه نشان می دهد که در طول آزادی او نقض آزادی مشروط چندین بار. او دستگیر شد حداقل دو برابر سال گذشته است.

قاضی فدرال برنارد فریدمن گفت قهوه ای در یک Oct. 29 نقض آزادی مشروط شنوایی که "شما باید به جلوگیری از انجام این کار" دیترویت نیوز گزارش روز شنبه از یک رونوشت از شنیدن.

"من قصد دارم به شما یک استراحت" فریدمن اضافه شده است.

کریگ به خبرنگاران گفت: روز شنبه که قهوه ای شده بود یک خبرچین برای آمریکا الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره تا اکتبر. 29. که در همان روز او امضا شد به عنوان یک پرداخت خبرچین برای یک مشترک دیترویت پلیس فدرال آژانس مبارزه با مواد مخدر نیروی کار.

کریگ گفت: وظیفه نیروی آگاه بود در آن زمان که قهوه ای بودند متعدد نقض آزادی مشروط در حالی که تحت فدرال نظارت از آزادی از زندان است.

او غیر فعال به عنوان یک خبرچین در فوریه. 3, هنگامی که پلیس دیترویت آموخته که او یک مظنون در ریور روژ slayings کریگ گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

"هنگامی که ما بررسی آقای ما نمی دانیم در مورد نقض," او اضافه شده است. "ما نمی خواهد که می خواستم برای کار با این فرد است."

پول و مواد مخدر به نظر می رسد متصل به اخیر slayings و carjackings کریگ گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de