Pompeo در کابل در تلاش برای احیای ضعیف روند صلح

کابل - وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در کابل فوری بازدید دوشنبه به سعی کنید به حرکت به جلو ایالات متحده توافق

توسط MINERALNEWS در 4 فروردین 1399

کابل - وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در کابل فوری بازدید دوشنبه به سعی کنید به حرکت به جلو ایالات متحده توافق صلح امضا شده در ماه گذشته با طالبان سفر می آید که با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس در زمانی که رهبران جهان و دولتمردان در حال محدود کردن سفر رسمی.

پس از امضای قرارداد صلح متوقف شده میان آشفتگی های سیاسی در افغانستان با رهبران این کشور در باره منازعه که رئیس جمهور انتخاب شد.

رئیس جمهور اشرف غنی و رقیب اصلی او در سپتامبر گذشته ریاست جمهوری, نظر سنجی, عبدالله عبدالله که هر دو خودشان را در این کشور رئیس جمهور در ورزشگاه آزادی افتتاح مراسم در اوایل این ماه.

Pompeo ملاقات جداگانه با اشرف غنی و دیدار با عبدالله قبل از رفتن به دیدار با هر دو افغان. خود برنامه نیز غنی و عبدالله با هم به صورت یک در یک نشست احتمالا به بحث در مورد امکان سازش.

ایالات متحده می پردازد میلیاردها دلار هر سال نسبت به بودجه افغانستان از جمله کشور دفاع کردند. افغانستان به سختی بالا می برد و یک چهارم از درآمد آن برای اجرا نیاز به این کشور به Pompeo قابل توجهی اهرم مالی به زور دو squabbling رهبران برای غلبه بر بن بست.

آشفتگی های سیاسی قرار داده است در انتظار آغاز روند گفتوگوهای صلح افغانستان است که عبارتند از طالبان. کسانی که در مذاکرات هستند دیده می شود به عنوان یک انتقادی گام بعدی در مذاکرات صلح, مذاکره اجازه می دهد تا ایالات متحده را به خانه نیروهای خود و به افغان ها بهترین فرصت در صلح است.

"ما در یک بحران" از مقامات وزارت امور خارجه به خبرنگاران گفت: همراه Pompeo. "ترس است که اگر این بحران حل و فصل شود و به زودی حل شود که می تواند بر روند صلح که یک فرصت برای این کشور است که (اتحاد) بود که در این 40-سال-جنگ طولانی. و ما توافق با Talibs می تواند در معرض خطر قرار داده."

رسمی جریان خبرنگاران خواست نامش فاش نشود به بحث در مورد آمریکا.

ایالات متحده و ناتو در حال حاضر شروع به برداشت برخی از نیروهای نظامی از افغانستان است. نهایی خروج نیروهای ایالات متحده است و نه وابسته به موفقیت در داخل افغانستان مذاکرات بلکه در وعده های ساخته شده توسط طالبان به انکار فضا در افغانستان به دیگر گروه های تروریستی مانند طالبان' رقیب گروه دولت اسلامی.

اما در روز آمریکا و طالبان از امضای قرارداد صلح در قطر در فوریه. 29 افغانستان غرق شده را به یک بحران سیاسی با غنی و عبدالله تربیع کردن بیش از نتایج انتخابات و غنی امتناع از انجام بخشی از یک وعده ساخته شده در ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله به صورت رایگان به 5000 طالبان زندانیان. این ولسوالی به سهم خود به رایگان 1,000 مقامات افغان و سربازان آنها را نگه اسیر. ارز بود به یک نهاده خواهد شد توسط هر دو طرف برای شروع مذاکرات است.

ضرورت Pompeo تعجب مشاهده شد هایلایت شده توسط این واقعیت است که وزارت امور خارجه هشدار داد که شهروندان آمریکایی در برابر همه مسافرت های بین المللی با استناد به گسترش جدید کروناویروس. Pompeo را لغو کرده است حداقل دو داخلی ایالات متحده سفر به دلیل شیوع بیماری از جمله یک به یک در حال حاضر-لغو G7 نشست وزرای خارجه که به جای گرفته اند در پیتسبورگ در این هفته. آن جلسه شرکت محل را توسط ویدئو کنفرانس.

Pompeo آخرین سفر در خارج از کشور در اواخر ماه فوریه به دوحه قطر برای امضای ایالات متحده آمریکا-طالبان صلح او در حال حاضر در تلاش برای نجات.

به عنوان ویروس همه گیر بدتر شده و باعث بسیاری از کشورها به بستن مرزهای خود را و فرودگاه و لغو پروازهای بین المللی Pompeo و وزارت امور خارجه آمده اند تحت افزایش, انتقاد انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به آمریکایی ها رشته در خارج از کشور به خانه.

در روز شنبه تنها چند ساعت قبل از او ترک در سفر اعلام نشده به افغانستان Pompeo بود صریحا حمله در رسانه های اجتماعی برای یک عکس او نوشته شده خود را به حساب توییتر شخصی او و همسرش سوزان در خانه مشغول کار بر روی یک اره منبت کاری اره مویی پازل با یک صحنه از تام کروز در فیلم "Top Gun" بر روی صفحه نمایش تلویزیون. "سوزان و من ماندن و انجام یک پازل این بعد از ظهر. نرم افزار نکته: اگر شما از دست رفته ساحل پرتاب در بالای تفنگ!" عنوان خوانده شده.

بسیاری از منتقدان در زمان Pompeo به وظیفه ظاهرا کار نمی کند در حالی که هزاران نفر از آمریکایی ها در حال تلاش برای پیدا کردن حمل و نقل از کشورهای مختلف.

واشنگتن فرستاده صلح زلمای خلیل زاد است که در تلاش برای jumpstart مذاکرات بین افغان ها در هر دو طرف درگیری — آینده گام مهم در ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله — توییتی اوایل روز شنبه که دو طرف در حال صحبت کردن در مورد تبادل زندانیان.

در داخل افغانستان مذاکرات بودند هرگز به آسان است اما پس از واشنگتن به امضا قرارداد صلح با طالبان آن تلاش کرده است به دولت افغانستان به حداقل ارائه یک موضع واحد و یکپارچه.

Pompeo بازدید نیز فوق العاده ای برای این واقعیت است که ایالات متحده مانند سازمان ملل متحد پیشتر گفته آن را نمی خواهد دوباره کشیده می شود و به واسطه اختلافات بین سیاستمداران افغان. در حالی که افغانستان در کمیته انتخابات این بار به نفع خود به غنی عبدالله عبدالله و کمیسیون شکایات انتخاباتی متهم گسترده بی نظمی به چالش غنی را برنده شوید.

در افغانستان قبلی انتخابات ریاست جمهوری در سال 2014 نیز خدشه دار تقلب گسترده و عمیق مورد مناقشه نتایج غنی و عبدالله عبدالله به عنوان پیشرو. سپس-وزیر خارجه آمریکا, جان کری با واسطه بین این دو و در نهایت بنیاد با هم به اصطلاح دولت وحدت ملی با غنی به عنوان رئیس جمهور و عبدالله, برگزاری تازگی ایجاد شده اما در برابر مجسمه پست کشور را اجرایی.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

اما غنی-Andullah مشارکت بود یک مشکل و برای بسیاری از آن پنج سال باعث پارلمانی فلج منتهی به سپتامبر انتخابات.

____

Brodie از اسلام آباد گزارش داد. آسوشیتد پرس نویسنده مت لی در واشنگتن کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب