سازمان بنادر و دریانوردی نیست من مستقیم به انتخاب ما برای داوطلب برنامه Chagger می گوید

اتاوا—فدرال جوانان وزیر می گوید: او نه کارگردان نخست وزیر جاستین ترودو به توافق با ما موسسه خیریه به اجرا فدرا

توسط MINERALNEWS در 27 تیر 1399

اتاوا—فدرال جوانان وزیر می گوید: او نه کارگردان نخست وزیر جاستین ترودو به توافق با ما موسسه خیریه به اجرا فدرال داوطلبانه برنامه یک معامله است که پس از سقط شده و فرو رفته در مسائل اخلاقی.

Bardish Chagger می گوید مجلس عوام کمیته مالی است که او را شخصا گفتگو با ترودو یا که از وزیر دارایی لایحه Morneau قبل دولت تصویب کرد.

او می گوید: یک مقام ارشد در وزارت اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا ساخته شده توصیه در نوشتن است که ما تنها سازمان در کشور است که می تواند اجرا و مقیاس تا $912 میلیون کمک هزینه دانشجویی برنامه.

ما خیریه می تواند دریافت تا $43.53 میلیون به اداره برنامه تا به حال آن فرود آمد تا به 40,000 دادن دو اصل 20,000 پیش بینی در برنامه های او می گوید:.

اما Chagger کمتر روشن در مورد جزئیات دیگر از جمله چگونه بسیاری از موقعیت های این برنامه قرار بود به ایجاد برای دانشجویان یا کسانی که در دفتر او در گفتگو با نخست وزیر ترکیه در مورد ایران زیر سوال توسط نمایندگان مجلس مخالف است.

Chagger و برخی ارشد خدمتگزاران مردم هستند اولین شاهدان قبل از این کمیته به عنوان آن شروع می شود اولین مجلس پروب از ما چگونه انتخاب کردم به اداره دانشجویی در کانادا خدمات گرانت.

ما داد تا قرارداد میان جنجال دو هفته پیش.

دولت پس گرفته شده و کنترل برنامه است اما تلاش شده است با جزئیات در حالی که تابستان کنه.

ترکیبات مشکلات برای دولت است که از کلمه فدرال اخلاق کمیساریای که او را گسترش خود را در اعتراض به این موضوع شامل بررسی Morneau دخالت در تصمیم کابینه به تیم با ما.

ماریو Dion گفت: در حال حاضر او را بررسی نخست وزیر جاستین ترودو نقش در تصمیم گیری به ما در سازمان است که با او و خانواده اش دارای سابقه ای طولانی در اجرای این برنامه برای دانش آموزانی که می توانید پیدا کردن کار در تابستان به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

Dion دفتر گفت: کمیساریای خواهد کاوشگر که آیا Morneau تجاوز دو بخش از تضاد منافع قانون برای recusing خود را از کابینه بحث.

یکی از Morneau دختران است به کار گرفته شده توسط ما در موسسه خیریه.

هفته گذشته Morneau عذرخواهی نمی recusing خود را از تصمیم به جایزه ما دانش آموز برنامه اعطای قرارداد.

ترودو اذعان کرده او باید recused خود را از تصمیم به جایزه قرارداد داده شده خانواده اش را لینک کلیک کنید برای گروه شرکت های تاسیس شده توسط برادران کریگ و مارک african scholar.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

محافظه کار و اخلاق منتقد مایکل بارت می گوید هنوز هم وجود دارد روشن نیاز برای تحقیقات جنایی را به اعطای قرارداد با وجود گسترده تر اخلاق شد.

متوسط زمان برای تکمیل اخلاق بررسی است و هفت ماه.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
نظرات کاربرن