طرح پیشرفت اجازه می دهد تا از بین بردن مینیاپولیس Police Dept.

مینیاپولیس - مینیاپولیس شورای شهر در روز جمعه به اتفاق آرا پیشرفته یک پیشنهاد برای تغییر این شهرستان منشور اجا

توسط MINERALNEWS در 7 تیر 1399

مینیاپولیس - مینیاپولیس شورای شهر در روز جمعه به اتفاق آرا پیشرفته یک پیشنهاد برای تغییر این شهرستان منشور اجازه می دهد تا به اداره پلیس به برچیده شود و پس از گسترده انتقاد از اجرای قانون قتل جورج فلوید.

این 12-0 رای فقط اولین گام در یک فرایند است که چهره های قابل توجهی موانع اداری را در انتخابات نوامبر که در آن شهر رای دهندگان را نهایی می گویند. این آمد در میان سیل اخیر تیراندازی در ایالت مینه سوتا بزرگترین شهرستان است که باید افزایش بسیاری از شهروندان نگرانی در مورد بحث از بین بردن بخش.

پیشنهاد اصلاح آن را جایگزین اداره پلیس جدید "بخش امنیت جامعه و پیشگیری از خشونت" است که هنوز به طور کامل تعریف شده و در آینده می رود به یک کمیته سیاست و به شهرستان منشور کمیسیون برای بررسی رسمی که در آن نقطه شهروندان و مسئولان شهرستان نیز می تواند در وزن.

"من امیدوارم که این منشور کمیسیون تشخیص لحظه ای که ما و پیشنهاد ما پشتیبانی, اما ما می توانیم آن را به تسریع این فرایند طوری است که رای دهندگان باید یک فرصت به صدای این سوال مهم و این لحظه ای مهم در شهر ما تاریخ" رئیس شورای لیزا بندر گفت: قبل از رای گیری.

مینیاپولیس نیروی تحت فشار سنگین پس از فلوید, سیاه, دستبند زدن, درگذشت مارس 25 بعد از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است. فعالان طولانی متهم این گروه قادر به تغییر نژادپرستانه و وحشیانه, فرهنگ و اوایل این ماه اکثریت شورا اعلام کرد برای حمایت از از بین بردن بخش.

ارمیا الیسون یکی از اعضای شورا گفت: در یک کنفرانس خبری پس از رای گیری که این منشور یکی از سه مرکز عمده موانع به "تحول سلامت" همراه با پلیس شهر اتحادیه و مینه سوتا قوه مقننه. اما منشور ارائه است که نیاز به این شهرستان داشته باشد و صندوق اداره پلیس متناسب با جمعیت آن است که یک چیز است که شورای شهر می گویند بیش از, او گفت:.

"این امر می تواند ریاکارانه برای ما به تعامل با مردم در مورد چه چیزی جدید عمومی سیستم ایمنی می تواند شبیه دانستن و کامل است که ما نمی توانیم پیاده سازی آن چیزهایی که به دلیل منشور ارائه" الیسون گفت.

با توجه به پیش نویس زبان آنلاین پست جدید وزارت "را مسئولیت عمومی برای خدمات ایمنی و امنیت اولویت جامع بهداشت عمومی-گرا رویکرد است."

اصلاح می رود می گویند مدیر جدید آژانس را "عدم اجرای قانون تجربه در جامعه خدمات ایمنی از جمله اما نه محدود به بهداشت عمومی و/یا رویکردهای عدالت ترمیمی." آن را نیز فراهم می کند برای یک بخش از مجوز افسران صلح که در پاسخ به این بخش مدیر.

عضو شورای Philipe کانینگهام گفت: آنها متعهد به یک جامعه روند تعامل برای تعیین نحوه جدید آژانس کار می کنند. "ما در حال شروع از ابتدا. ما نه بیان به طور کامل با لوح سفید" او گفت: با اشاره به تغییرات به منظور جلوگیری از خشونت در دیگر سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور است.

ده سال از هم اکنون عضو شورای استیو فلچر پیش بینی همه دنبال خواهد شد و به تقلید از مینیاپولیس ،

"مسیری که ما در حال رفتن به نمودار را سرقت بهترین ایده ها از همه جا و ترکیب آنها را در دور است که منحصر به فرد مناسب برای شهر ما," او گفت:.

اما هیئت مدیره این شهر اتحادیه پلیس به ماموران پلیس فدراسیون مینیاپولیس گفت: در بیانیه ای که آن را "غیر مسئولانه و زیانی به همه مینیاپولیس ساکنان به حرکت رو به جلو بدون وضوح بیشتر در مورد چه می آید بعدی. ... سیاستمداران خوب هستند در وعده اما نه در زیر را از طریق آنها و رای دهندگان باید با احتیاط از هر وعده که تحویل داده شده توسط شورای شهر در مورد چگونه آنها آن را کشف هنگامی که و اگر منشور اصلاح می گذرد."

و پیشرو در گروه فعال, شهرهای دوقلو ائتلاف برای عدالت برای Jamar گفت: اصلاح خواهد ترک قدرت در دست شورا و شهردار در دفتر که در آن گفت: در حال حاضر شکست خورده است. این ائتلاف به جای پشتیبانی از قرار دادن این بخش در جامعه از طریق کنترل های جدید منتخب غیر نظامی شورای با قدرت به استخدام آتش و محاکمه افسران.

حقوق مدنی وکیل Nekima لوی آرمسترانگ تیز منتقد وزارت علوم گفت: حرکت زودرس است و معکوس به اعتماد سازی با جامعه در میان زمان سربازان ارتش در جرم و جنایت.

"وجود دارد بسیاری از مردم در جامعه آمریکا که مضطرب هستند که ترس که در مورد بی مسئولیتی از مینیاپولیس شورای شهر و عدم بیان روشن طرح اقدام چه انتظار می رود و آنها می خواهند یک فرصت به وزن در این که" آرمسترانگ گفت.

اعضای شورا که پشتیبانی تغییر می خواستم به در دست گرفتن ناگهانی از حمایت قابل توجهی پلیس تغییرات زیر فلوید مرگ است. اگر آنها نمی منشور تغییر در انتخابات ماه نوامبر خود را در فرصت بعدی خواهد آمد تا نوامبر 2021 آنها می گویند.

بری کلگ رئیس منشور کمیسیون گفت که برای دریافت اصلاحیه پیشنهادی سوال در انتخابات نوامبر آن را به نهایی توسط Aug. 21. او گفت: اگر منشور کمیسیون نهایی آن اقدام خود را در Aug. 5 جلسه وجود دارد که به احتمال زیاد به اندازه کافی زمان برای آن به تصویب توسط شورای رفتن را از طریق حق وتو دوره و پس از آن اگر وتو را هم به یدکی برای یک ممکن است شهرداری وتو زیر پا بگذارند. هنگامی که در رای گیری, اندازه گیری را به رای دهندگان.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

شهردار یعقوب فری پشتیبانی نمی کند لغو بخش اما آیا حمایت عمیق تغییرات ساختاری یک موضع است که او را هو کردن خیابان توسط فعالان که نشان داده در خارج از خانه و خواستار به جایی که او ایستاده بود.

فری ابراز نگرانی در مورد پیش نویس اصلاحیه از جمله اینکه آیا تغییر خواهد خلاص شدن از شر police در دسترس نباشد و یا اجازه می دهد برای یک حضور پلیس رفتن به جلو. او همچنین گفت که در حال حاضر چیزی را اشتباه می رود رئیس و شهردار پاسخگو — اما در طرح جدید و پاسخگویی خواهد بود پراکنده در میان 14 نفر است. فری سوال که آیا پلیس شیوه را متفاوت بر اساس بخش یا عوامل دیگر.

همین Blyly که محبوب تخیلی و رمز و راز کتابفروشی ها نابود شدند با آتش سوزی در ناآرامی های پس فلوید مرگ گفت: اگر رهبران محلی انجام کاری "به اندازه کافی احمق" وقتی که می آید به پلیس او نمی خواهد بازگشایی در مینیاپولیس.

"مشروع وجود دارد مشکلات با پلیس مینیاپولیس اما راه سیاستمداران در حال رفتن در مورد آن این است که فقط مسخره" Blyly گفت. "آنها pandering به یک بخش خاصی از رای دهندگان."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de