خط لوله موافقت مالک به پرداخت $60M بیش 2015 کالیفرنیا نشت

سانتا باربارا کالیفرنیا. - صاحب یک خط لوله نفت که spewed هزار بشکه نفت خام را بر روی جنوب کالیفرنیا سواحل در س

توسط MINERALNEWS در 24 اسفند 1398

سانتا باربارا کالیفرنیا. - صاحب یک خط لوله نفت که spewed هزار بشکه نفت خام را بر روی جنوب کالیفرنیا سواحل در سال 2015 خواهد پرداخت 60 میلیون دلار برای حل و فصل اتهامات که آن را نقض قوانین ایمنی ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست جمعه اعلام کرد.

تگزاس مبتنی بر دشت All American خط لوله قبول نیست هر خطا یا مسئولیت در رضایت فرمان است که به پایان خواهد رسید و یک طرح دعوی در دادگاه واصل شده از طرف فدرال و سازمان های دولتی. اما این توافق به تغییرات عملیاتی و به مدت پنج سال از دولت فدرال و دولت نظارت برای اطمینان از آن است که اطاعت از آلودگی و قوانین ایمنی.

توافق هنوز باید تحت یک دوره نظر عمومی و نیازهای دادگاه فدرال تصویب.

در مارس 19, 2015, روغن بوده از یک خورده خط لوله شمال Refugio دولت در سانتا باربارا کانتی در شمال غربی لس آنجلس. نشت سیاه سواحل محبوب برای مایل کشته و یا خراب صد از پرندگان دریایی مهر و موم و دیگر حیات وحش و آزار گردشگری و ماهیگیری.

این بدترین کالیفرنیا ساحلی نشت نفت از سال 1969. حدود 3000 بشکه نفت منتشر شد, و یا در مورد 100,000 گالن.

بازرسان فدرال یافت که دشت ساخته شده بود چندین پیشگیری از خطاها و شکست خورده را به سرعت تشخیص پارگی خط لوله و پاسخ بیش از حد به آرامی به عنوان روغن سرازیر شد به سمت اقیانوس است.

دشت اپراتورهای کار از تگزاس اتاق کنترل بیش از 1000 مایل دور قطع شده زنگ هشدار که حاکی از نشت و غافل نشت تا به حال رخ داده است دوباره خونریزی خط بعد آن را به حال تعطیل که تنها بدتر بازرسان یافت.

دشت عذرخواهی برای نشت و پرداخت شده برای پاکسازی. این شرکت تا سال 2017 سالانه گزارش برآورد هزینه ها از نشت در $335 میلیون و نه از جمله درآمد از دست رفته. این شرکت همچنین تجدید نظر در برنامه های خود را برای مقابله با خشکی خط لوله نشت.

رضایت فرمان شامل 24 میلیون دلار در مجازات و بیش از $22 میلیون دلار برای جبران خسارت به محیط زیست است. که پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مرمت, تفریح, آموزش و پرورش و پروژه های تحقیقاتی.

دشت نیز موافقت خود را در سراسر کشور به سیستم خط لوله به انطباق با فدرال قوانین ایمنی.

نشت فلج محلی کسب و کار نفت به دلیل این خط لوله استفاده می شود به حمل و نقل نفت خام به پالایشگاه از هفت سکوهای دریایی از جمله سه متعلق به اکسون موبیل که شده بیکار از نشت.

دشت اعمال می شود برای اجازه برای ساخت یک خط لوله.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

فرمان "نشان دهنده یک گام مهم و اوج مشترک بحث و گفتگو با فدرال و سازمان های دولتی طی چند سال دوره" دشت سخنگوی براد لئون در بیانیه ای گفت. "رضایت فرمان مجموعه چهارم خاصی بهبود اقداماتی که ما در حال اجرای به عملیات ما. ما مسئولیت ما را برای تحویل امن از منابع انرژی بسیار جدی است."

کالیفرنیا بدترین ساحلی نشت نفت شد و در سال 1969 سانتا باربارا نشت نفت که به بیرون درز حداقل 80,000 بشکه نفت خام و یا در حدود 3 میلیون گالن به سانتا باربارا کانال.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن