بالش ماسک و سطل زباله-کیسه لباس. این است واقعیت تلخ در کالیفرنیا خانه های پرستاری

ماسک از بین رفته به جای صورت را پوشش می دهد و از مد افتاده از ملحفه. تمیز کردن وسایل رو به کاهش هستند. و هنگامی که Maria Cecilia Lim مجوز فنی و حرفه ای در اورنج کانتی خانه سالمندان نیاز به استریل لباس شب, او می رسد به صورت بارانی خریداری کردن دندانه دار کردن با جان کارگران شرکت.

“این فقط یک بارانی است که ما باید برای حفظ و استفاده مجدد از,” Lim گفت: در هفته گذشته بین شیفت در مرکز بهداشت و درمان اورنج کانتی 100 تخت مرکز پرستاری در بونا پارک. “بسیاری از مردم از آن استفاده میکنند.”

در هزاران نفر از امکانات آن خانه در کالیفرنیا افراد مسن و ناتوان این افزایش کمبود رانده شده توسط گسترش coronavirus مجبور است از پرستاران و دستیاران پزشکی در خط مقدم به استخدام خلاقیت و شهامت به مبارزه مرگبار بیماری همه گیر.

خانه های سالمندان و زندگی کمک مراکز سریع تبدیل شدن به یک منبع از شیوع بیماری های رانندگی تا میزان مرگ و میر و زور زدن بهداشت عمومی منابع.

تبلیغات

در عین حال موسسات و مقامات بهداشت عمومی گفت: کمبود فراوانند: از دنده محافظ, تست کیت و به طور فزاینده از کارکنان که بیمار هستند و یا ترس به نشان می دهد تا به کار است. با بازديد خانواده, متوقف, کارگران — که بسیاری از آنها شاتل بین چندین امکانات — یک منبع بالقوه عفونت در خانه های سالمندان اما ضروری است برای تغذیه حمام کردن و مراقبت از این دولت وسیع پیری جمعیت است.

در هفته گذشته حقیقی تابلو بازی کردن در کنار رودخانه که در آن 83 بيمار مبتلا به تخلیه بسیاری از چرخ بر روی برانکارد. پنج کارکنان و 34 بيمار در ماگنولیا توانبخشی و پرستاری مرکز تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و هنگامی که دیگر ترس کارگران متوقف شد تا برای شیفت بحران منجر به سریع حذف از ساکنان.

“این بود که پایدار نیست” گفت: خوزه Arballo جونیور سخنگوی Riverside County وزارت بهداشت.

هر چند گسترش این رمان coronavirus در کالیفرنیا شده است کندتر از نقاط داغ در نیویورک و میشیگان و ایتالیا بیمارستان ها اجازه می دهد در اینجا به آماده شدن برای همکاری خلیج فارس افزایش وجود دارد یک واقعیت متفاوت در داخل نهادی امکانات مراقبت که در آن سالمندان ساکن با بسیاری از زمینه های پزشکی, شرایط فوق العاده آسیب پذیر است.

تبلیغات

در پاسادنا به عنوان مثال همه هفت نفر از کسانی که فوت کرده اند از COVID-19 زندگی می کردند و یا مشغول به کار در دراز مدت مراقبت از خانه.

“این یک بیماری عفونی است که به سرعت حرکت می کند گفت:” مت Feaster این اپیدمیولوژی برای پاسادنا عمومی وزارت بهداشت که منجر شهرستان را در پاسخ به موارد تایید شده در نه امکانات مراقبت های مسکونی. “یک مشکل کوچک می تواند تبدیل به یک مشکل بزرگ است.”

نارسایی دولت در حال پرستاری از خانه که در آن کشنده سرایت گرفته شده نگه دارید. در سن برناردینو کانتی حداقل 25 نفر کشته شده اند و حدود نیمی از آنها ساکنان خانه های سالمندان و امکانات زندگی کمک. حداقل 94 موارد تایید شده از یک واحد تسهیلات در کالیفرنیا که در آن 10 ساکنان فوت کرده اند.

چهار نفر کشته و 38 نفر دیگر را آزمایش مثبت برای این ویروس در کنزینگتون تسهیلات زندگی کمک در ردندو بیچ.

بیشتر شیوع گزارش شده در اوریندا, San Jose, Burlingame و سان فرانسیسکو. در یک مرکز مراقبت در هیوارد 49 کارکنان و ساکنان آزمایش مثبت, Alameda County, مقامات گفت.

حداقل 1,266 ساکنان و کارکنان در این دولت بیش از 1200 پرستاری ماهر امکانات باید مورد تأیید رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه گفت. نزدیک به 400 نفر در مراکز مراقبت در منزل نیز باید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. تعداد واقعی احتمالا بالاتر است.

در سراسر کشور شیوع بیماری در خانه های سالمندان و زندگی کمک مراکز را رو به بحران است. تسهیلات مراقبت دراز مدت را به خود اختصاص حداقل 221 مرگ و میر در واشنگتن یا در حدود نیمی از مرگ و میر در کشور است. در نیویورک بیش از نیمی از خانه های پرستاری موارد مثبت و بیش از 1700 نفر در امکانات از جمله حدود یک سوم از ساکنان خانه سالمندان با COVID-19, فوت کرده اند.

این وضعیت در زمان منجر به اقدامات شدید. در نیوجرسی که در آن بیش از 3300 نفر در مراقبت های سازمانی باید آزمایش مثبت, 10 مرگ در جانبازان خانه باعث شد مقامات به ارسال 40 گارد ملی پزشکان به تقویت نیروی انسانی در سطوح.

تبلیغات

در بیمارستان ها و اتاق های اورژانس اثبات coronavirus’ اثرات مخربی در خانه برای پیری آشکار است.

“سرعت که در آن ما بیماران به نارسایی تنفسی سرسام آور است” گفت: wwe sasha banks Boylan یک پرستار ثبت شده در هالیوود پروتستان مرکز پزشکی. “بیماران به سراشیبی به سرعت و هنگامی که آنها در یک ونتیلاتور, بسیاری از آنها نمی آیند.”

دکتر نیک کوان, دستیار مدیر پزشکی اورژانس در الحمرا بیمارستان موافقت کردند که در میان بدحال بودند کسانی که از خانه های سالمندان. او گفت: آن را به خوبی جواب.

“اگر وجود دارد یک خروش شما در حال صحبت کردن در مورد 50 – 100-پرستاری در بستر خانه” کوان گفت. “این بیماران در حال رفتن به بسیار بیمار است.”

با اکثر امکانات اساسا در مستند پایان دادن به خانواده بازديد و جدید پذیرش — تمرکز تبدیل شده به کارکنان یک گروه که در گردش از طریق یک خانه سالمندان گاهی چند.

“بسیاری از ترس گفت:” مارس Verrett رئیس جمهور از خدمات کارکنان بین المللی اتحادیه های محلی 2015 که نشان دهنده برخی از 20,000 خانه سالمندان کارکنان در سراسر کشور. “اما آنچه من می شنوم بیش از هر چیز این است که ما مردمی هستند که در ادامه به رفتن به محل کار.”

قبل از همه گیر Verrett گفت: کارگران اغلب استفاده می شود N95 ماسک یک بار و سپس پرتاب آنها را. مشاوره در حال حاضر, او گفت:, “آن را برای شما عزیز زندگی تمیز کردن آن در هر روز است.”

با معمول زنجیره تامین طرح میتوانست به صاحبان خانه های پرستاری را ساخته اند سفر به Sally Beauty Supply و AutoZone با مخلوط شانس Verrett گفت. یکی از امکانات که زد از آستین پلاستیک برای پوشش دماسنج دست ساز با استفاده از کیسه ساندویچ.

تبلیغات

“هر کس نگران است” گفت: یک certified nursing assistant در ساوت پاسادنا خانه سالمندان است. نگرانی خود را محور همکاران که کار در چندین امکانات تراشیدن $در 14 یا 15 دلار در ساعت است. رئیس خود را آغاز کرده است مورد نقد و اشتغال خود را تا مبادا آنها را سهوا این ویروس با آنها.

“ما را به اندازه کافی فقط با یک شغل,” او گفت:. “شما نیاز به یک خوب دو شغل تمام وقت کار کردن هفت روز هفته است.”

دکتر یانگ-یانگ Goh پاسادنا مدیر بهداشت عمومی گفت: برخی از امکانات را به سختی تامین دماسنج استفاده می شود که به صفحه نمایش کارکنان قبل و بعد از تغییرات خود را.

“وجود دارد یک پرونده در دماسنج” Goh گفت. “این یک مشکل است.”

Lim, که با این نسخهها کار در خانه سالمندان در اورنج کانتی گفت که او “خوش شانس” از آنجا که اعضای خانواده او را فرستاده بود چند فولاد ماسک. او می پوشد یکی از کسانی که زیر ماسک های پارچه ای که دوخته شده از برش تا بالش. هر شب او گفت: او می شوی هر دو فولاد ماسک و repurposed مورد بالش و “sterilizes هر دو توسط اتو کردن آنها.”

در جای استریل انزوا لباس کارکنان در لس آنجلس خانه یهودی برای پیری دوخت آستین بر روی پارچه و پوشاک به طور معمول مورد استفاده توسط بیماران است. زیر کارگران همین کیسه زباله برای افزایش حمایت می کند.

“شما می توانید تصور کنید که پزشکان مجبور به پوشیدن کیسه زباله به منظور ارائه مراقبت به بزرگترین نسل در تاریخ ما ؟ این فقط بی دلیل,” دکتر گفت: نوح مارکو افسر ارشد پزشکی برای L. A. خانه یهودی.

بخشی از این مشکل ناشی از هزینه: قبل از همه گیر و انزوا لباسهای حدود 65 سنت در هر. در حال حاضر مارکو گفت: آنها $17.

او خواسته است بیمارستان های زنجیره ای در جنوب کالیفرنیا به ارائه مراقبت از سالمند خانه با محافظ دنده با استناد به مرکزیت خود را در تعداد عفونت و مرگ و میر.

“”اگر شما به ما کمک کند در حال حاضر ما خود را کاهش می دهد بیماران در دو هفته'” مارکو گفت: بیمارستان. “اما آنها نتوانسته اند به ما کمک کند.”

در خانه یهودی های ساکن سوم آزمایش مثبت جمعه اولین مورد جدید در بیش از دو هفته است. سه نفر از کارکنان نیز آزمایش مثبت است. مارکو گفت: بالاتر نیروی انسانی نسبت از قانون نیاز به در محل قرار داده شد قبل از همه گیر کمک به سازمان خود را برای جلوگیری از برخی از چالش ها امکانات دیگر مواجه شده است.

به دلیل مواد منفجره گسترش coronavirus مقامات بهداشت عمومی سعی کنید به حرکت به سرعت در پاسخ به یک مورد تایید شده. یک تیم از پاسادنا عمومی وزارت بهداشت برای مثال به بررسی آن دسته از افراد و مخاطبین خود را.

“ما در وضعیت زندگی و آنها ممکن است در چندین امکانات زندگی می کنند و با افراد مشغول به کار در مراکز دیگر و ما آنها را در انزوای بیش از حد” Goh گفت. “ما در حال تلاش برای شکستن زنجیره انتقال است.”

مشکل از نگه داشتن تعداد کافی از کارکنان وظیفه در سراسر ساعت باعث رهبران دولت به استراحت حداقل نیروی انسانی مورد نیاز برای مراقبت از امکانات.

بسیاری از کارکنان هنوز تماس در بیمار و یا رفتن را ترک کنند. یک کارمند در باغ گل رز نقاهت مرکز در پاسادنا گفت که او متوقف شد تا کار پس از او سرخورده و دست پاچه شده توسط شرکت خود را از دست داده و وقوع.

“اول آن یک و دو و سه” در مورد او گفت:, “و سپس همه آن را.”

در حالی که او هنوز هم مشکلات ناسازگار بودن در شیفت کارفرمایان او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به اطلاع کارکنان از هر مثبت نتایج آزمون. سپس بهداشت شهرستان گفته او ترس گفت: باغ گل رز, سایت شیوع. او به ویژه نگران زمانی که او آموخته است که یک گواهی پرستار دستیار که تا به حال از نزدیک با آلوده بیمار نمی رفتن به قرنطینه شد و هنوز هم در کار است.

“همین دلیل است که این چیزی که بدست آنقدر بزرگ” او گفت: “از آنجا که مردم نمی در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب.”

اما اعضای خانواده هنوز محروم از دیدن عزیزان خود.

که شده است یک چالش برای ماریا DiSarro که شده بود از دیدن او 85 ساله روزانه در ارتفاعات در Burbank, که در آن هیچ مورد گزارش شده است.

DiSarro گفت: سابق L. A. شهرستان مددکار اجتماعی است که در مراحل اولیه زوال عقل است. تماس های تلفنی می تواند یک لجستیکی مصیبت. DiSarro خواسته تسهیلات اگر او می تواند یک دوربین نصب شده در اتاق اما مدیران خودداری کردند.

“برای من به مادر من از وجود دارد و او را در خانه من خواهد معنی من می خواهم به کار نمی شوم” DiSarro گفت. “من می توانم او را در خانه به تنهایی و بدون نظارت.”

وجود دارد برخی از لحظات آرامش برای کسانی که در حال حاضر جدا شده است. در Kensington کارکنان ایران هفته گذشته برای یک جشن تولد را فعال کنید توسط یک بالابر هیدرولیک. دوستان و خانواده جمع آوری به جشن تولد 91 از مارگارت جونز یک سرمایه گذار املاک و مستغلات است که زوال عقل است.

لوسی Cavazos دوست نزدیک 25 سال است که در حال حاضر مدیریت جونز’ مراقبت از پا را بر روی آسانسور به بالا خارج جونز’ طبقه دوم اتاق. دو مشترک با سلام از طریق یک پنجره باز کنید.

“هنگامی که ما می خواند به او گفت: با تشکر از شما و این که او ما را دوست داشت” Cavazos گفت. این یک نقطه روشن در گریم ماه اما او آن را با یک اندازه گیری از قدردانی و جدی اشاره به آنچه که گاهی اوقات احساس می کند اجتناب ناپذیر است.

“من نمی دانم اگر فردا او را می دانم که من هستم” Cavazos گفت.

بار کارکنان نویسندگان Kailyn قهوه ای و رنگ-گونگ Lin دوم کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im